PDA

Zobacz pełną wersję : Hans



DOROTA
21-09-2001, 13:14
Hej, hans, coś Ty taki zjadliwy (przesledziłam Twoje wpisy z ostatnich dni), hmm?
Może jednak znajdziesz czas i wpadniesz w piątek, będziesz mógł nawrzucac tym co się pojawią (jesli tacy będą) :-) Nic się obawiaj gryzła nie będę...
pozdrawiam :-)

kasandrra
21-09-2001, 15:42
Tak, tak, Doroto, Hans to naprawdę taki zjadliwy jest.

Kasandrra

hans
24-09-2001, 22:01
A już myślałem Kasandrro, że się polubiliśmy :-))) (feminizm przez ciebie przemawia!). Najpierw zaczynacz "zjadliwość" (patrz: odnowa biol.) a potem mnie zdradzasz!...

Kochana Dorotko!
Przede wszystkim to właśnie przed chwilą przypomniałem sobie o piątku :-( (zresztą i tak byłem z dala od sprzętu...). Myślałem, że dyskusja na chacie będzie burzliwa - nawet pofatygowałem się jak zauważyłaś żeby ten chat odnaleźć - ale teraz po twoim uspokajającym i stonowanym kometarzu zaczynam w to wątpić.
Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje jest po to zby dyskutować, a nie - co Tobie prawdopodobnie w pełni by odpowiadało - się wzajemnie adorować, przytakiwać sobie nawzajem i zgadzać się ze wszystkim co "Dorotka" powie :-)))
Poza tym to chyba nie tylko mnie wkurza jak ktoś centymetr niżej ma napisane że "w Wołosatem jest 8 domów, 2 rowery, bar, sklep, kilka koni a wszelkie info pod nr tel 0134610656" (już to prawie umiem na pamięć:-))) i nic sobie z tego nie robi tylko pyta "co" jest w Wołosatem!!!!????? Owszem - o to też można pytać (nawet należy!) ale, ludzie, BEZ PRZESADY!!!
Oczywiście jest wiele treściwych i interesujących komentarzy i za to wypada podziękować tym wszystkim którzy takowe wysyłają!

Na dzisiaj tyle rozpisywania się bo jeszcze powstanie z tego małe "expose", a to zostawię L.Millerowi... :-))

Pozdrawiam!

hans

p.s. przez cały weekend czułem że ktoś mnie śledzi.... (albo jak kto woli że "coś" mi się do d... przykleiło - tak jak w eym kawale z żabą) :-)))) Bez obrazy Dorotko - proszę!!!!

kasandrra
25-09-2001, 22:40
alez Hans, ja cie nigdy nie zdradze!!!
- bede jeszcze gorsza od Ciebie. Mialam nadzieje ze sie domyslisz. Pomyliłam sie? : )

Dorota!
umówmy sie na chata w jakąs srode wieczorem, co?
Jesli kobiece towrzystwo ci równiez odpowiada. Bo my feministki...

kasandrra

DOROTA
26-09-2001, 00:12
OK kasandra, środa, tylko która?

kasandrra
04-10-2001, 18:28
w najblizsza srode jakde do Kijowa to nie-e. Ale we wtorek 9.10 moge, ok. 20.
albo w srode 17.10 ok. 20.
co wy na to?

K.