PDA

Zobacz pełną wersję : Bieszczady w pazdzierniku



Anonymous
27-09-2001, 16:51
Czesc,

Mam pytanie dotyczace komunikacji autobusowej jub busowej w pazdzierniku w Bieszczadach. Ile jest kursów z Sanoka, badz Rzeszowa do Wetliny/Ustrzyk Grn w tym miesiacu? Czy busy jezdza z Wetliny do Wolosatego? Jak jest z knajpami gdzie by mozna cos zjesc w pazdzierniku? Bardzo prosze o informacje. Dzieki.

Pozdrawiam

Krzysiek Koziol

sofron
28-09-2001, 09:44
Drogi Kolego Internauto,
czy naprawdę tak trudno jest przejrzeć zawartośc strony tytułowej, gdzie znaleźć mozesz odpowiedzina wszystkie pytania. Jest tam i dział autobusy i jedzonko i wielel, wiele innych ...
Pozdrawiam serdecznie,
sofron
PS wybacz szczyptę zgryźliwości, lecz skoro umiesz pisać, to pewnie czytać też ...

beata
28-09-2001, 11:04
sofron - jestem pod wrażeniem :)))
Nareszcie znalazł się jeden odważny, który napisał to o czym wszyscy myśleli.

Michał
28-09-2001, 13:33
W październiku jeszcze trwa w bieszczadach sezon. Nie ma wielu turystow ale knajpy i lokale gdzie mażna się posilić są otwarte aż do listopada.

Z tego co pamiętam to komunikacja w okresie powakacyjnym leży odłogiem
W zeszłym roku - na poczatku października- starałem się wyrwać z Ustrzyk Grn w kierunku Cisnej , niestety bez powodzenia. Jedynym wyjściem jest lapanie "stopa" a z tym bywa różnie ale jest możliwe.

Pzdr

Michał

Anonymous
28-09-2001, 16:30
Dziekuje Panu Sofronowi i Pani Beacie za przywołanie mnie do porzadku. Strone rzeczywiscie przejrzalem i uwazam, ze pytanie które było nie na miejscu dotyczylo autobusów. Natomiast jesli chodzi o jedzenie i kursowanie busow takim nie bylo. Wiadomo ze po sezonie jest inaczej niz na wakacjach. Dziekuje natomiast Michalowi za konkretna odpowiedz o którą mi chodzilo.

Pozdrawiam

Internauta

kasandrra
01-10-2001, 09:22
o, przepraszam, Betao!
Hans byl pierwszy i jest najlepszy w tego typu "informacjach: :)
Kasandrra

sofron
01-10-2001, 09:40
Doprawdy nie jest moim zamiarem wytykanie błędów innym, lecz szewska pasja i biała gorączka mnie ogarniają, kiedy ktoś jest na tyle leniwy i niezaradny, że czytając coś nie zajrzy do spisu treści! Jakże inaczej zabrzmiałoby pytanie, gdybyś Krzyśku zapytał: czy i jakie knajpy otwarte są w październiku? Ach... ! Piękne, nieprawdaż?!
i nie obrażaj się, ale ignorancja i zadawanie głupich pytań jest w tym kraju chorobą społeczną, stąd marzy mi się miejsce, gdzie takich nie ma ...
sofron

hans
04-10-2001, 13:15
sofron - MASZ U MNIE WIELKIE PIWO !!!!!!!!!!!

Kasandrra - jestem pod wrażeniem twojej niczym nie zmąconej pamięci!!! - dzięki!

hans

kasandrra
04-10-2001, 17:26
do usług, Wam, wszyscy, co umiecie dobrze zakpic(?)!!

:)
K

Piotr
29-10-2001, 16:40
<HTML>Kochani,
Postaram się uaktualnić sprwy zwiazane z komunikacją samochodową w bieszczadach w różnych okresach roku. Za nimi pójdą i inne "cenne" dla włóczykijów info. Zapraszam za tem po 4 lisopada - powinny się juz pojawić.
SOFRON !!
GÓRĄ NASI !!!!!!!</HTML>