PDA

Zobacz pełną wersję : Nocleg w Cisnej lub gdzieś po drodze...na Smerek



13gawronów
01-08-2005, 20:52
witam,
może ktoś mi pomóc..szukam noclegu w Cisnej,lub trochę dalej w kierunku na Smerek...
będę sobie szedł z Komańczy do Ustrzyk...a na jeden raz nie chce-bo nie dam rady:):)

WojtekR
02-08-2005, 00:39
Cześć,
Proponuję np. "pod Łopiennikiem" w Dołżycy - wejdziesz sobie później na Falową i dalej do Jaworzca
Pozdrowaśki

Punker_lady
03-08-2005, 15:28
Jeœli chcesz miec blisko do smerka to proponuje zahaczyc się w wetlinie która jest œwietna bazš wypadowš..
W wetlinie znajdziesz pole namiotowe w przyzwoitej cenie
jest bardzo blisko na szlaki
Z wetliny wyjdziesz na żółty szlak którym fajnie i nieforsownie mozesz wejœc na Smerek a jeœli starczy ci sił mozesz zejœc ze Smerka przełęczš na czerwony szlak do "chatki puchatka" ( nie zapominaj o zabraniu wody bo w chatce puchatka jest bardzo drogo jak to z reszta w wiekszoœci schronisk !! )
Powodzenia :D

madziorka22
03-08-2005, 23:07
Polecam nocleg w Wetlinie w Domu wczasowym PTTK nie drogo i blisko na Smerek. http://www.wetlinapttk.pl/?strona=gal-schronisko1 Pozdrawiam

Piotr
04-08-2005, 11:30
szukam noclegu w Cisnej,lub trochę dalej w kierunku na Smerek...będę sobie szedł z Komańczy do Ustrzyk...a na jeden raz nie chce-bo nie dam rady:):)
Skoro idziesz z Komańczy do UG, to zatrzymuj się w schroniskach.
1. Komańcza - bacówka PTTK Pod Honem (zakładam że do Wetliny sie nie wybierasz jednym rzutem)
2. Bacówka Pod Honem - Jasło - Okrąglik - Smerek (wieś) - Wetlina (Dom Wycieczkowy PTTK)
3. Wetlina - Przełęcz Orłowicza - Połonina Wetlińska - Połonina Caryńska - bacówka Pod Malą Rawką.
4. Bacówka PMR - Mała Rawka - Wlk Rawka - Ustrzyki Górne.

13gawronów
04-08-2005, 22:51
dzięki za rady:
dla przypomnienia idę tędy:
http://157.158.1.3/~lookashw/rzeznik/trasa.html
no i sobie założyłem,że robię to w dwa dni..gdzie później to się zobaczy!
nigdy w życiu w Bieszczadach nie byłem(nie licząc wycieczki samochodem),więc jak to obejdę,wrócę do domciu to się Wam pochwalę:):)

madziorka22
05-08-2005, 10:58
W takim razie życzę udanej wyprawy napewno warto. Bieszczady sa naprawde piekne i napewno sie w nich zakochasz. Pozdrawiam

Elfir
10-08-2005, 05:21
Ja radze ruszyc z bacówki Jaworzec czarnym szlakiem na przełęcz Orłowicza a stamtąd ku Smerekowi. Trasa zupełnie pusta, zero turystów (nie to co z Wetliny). I spotkałam tam wilki i salamandry.

Do Jaworca mozna wygodnie dojsc z Kalnicy (ok. 4 km)