PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam Bieszczadzkich mototurystów!!!!!!!



Maciach
01-08-2005, 23:28
Witam!
5 sierpnia wybieram się na motocyklu z mą drugą połową w Bieszczady, niewiemy na ile
jedziemy, ani gdzie. mamy trochu pięniędzy...ale raczej mniej niż więcej...w sumie to dużo mnie niż więcej :D ale mamy nadzieje ze bedzie dobrze i że najtańsza konserwa turystyczna w Bieszczadach smakuje owiele lepiej :D no!
a sprawa jest taka, czy w okresie po 5 sierpnia będzie ktoś śmigał po bieszczadach?
i może można sie do kogoś podłączyć? jeśli tak to prosze dać mi znać. ewentulalnie może cośbyśmy razem polatali po pętli??
pozdrawiam serdecznie!!

Walus
02-08-2005, 20:48
Witaj,
ja jade. Chcialem ruszac czwartek/piatek ale idzie deszcz ;)
pozdraw,
Adam

Maciach
04-08-2005, 12:01
też chciałem w piątek...ale niedość że deszcz to jeszcze temperatury w nocy mają spaść a pod namiotem bedziemy spać. a czym jedziesz? i gdzie mniej więcej będziesz?

Walus
05-08-2005, 13:38
Witaj,
masz jakies "sensowne" informacje pogodowe - CZY KTOS MA TAKIE INFORMACJE ? - jak by to mialo wygladac od niedzieli???

Jade pod namiot, moto duze enduro, solo - wersja konserwy i bulki. (i flaki... ;)

Nigdy nie bylem w Bieszczadach chce sobie pojechac polatac, pospac, odpoczac... ;)
Zobaczymy gdzie dojade najdalej ;)))

Nie wiem gdzie bede - moze masz jakies motocykowe propozycje?

pozdraw,
Adam

długi
05-08-2005, 16:47
http://meteo.icm.edu.pl/
nie ma lepszej mapy pogody
Długi

anka_krakowianka
07-08-2005, 19:00
:wink: dać Maciachowi internata :P to wszędzie go pełno

nie wiedziłam, ze sie udzielasz na tym forum :)

a poważnie to jeszcze raz życzę udanego TOUR DE POLOGNE i czekam już na Wasze opowieści i zdjecia!
finał takiej imprezy to tylko na Woli! :)

Walus
08-08-2005, 15:19
Witaj,
ruszam jutro rano w te deszcze. Jak jestes daj znac - smigniemy gdzies razem... ;)
505 930 612
Adam