PDA

Zobacz pełną wersję : Co sadzicie o tych Bieszczadzkich portalach



Anonymous
29-09-2001, 12:50
Nie wiem czy zauwazyliscie ze jak grzyby po deszczu powstaja coraz to nowsze portale poswiecone Bieszczadom. Kazdy z nich zawiera przydatne informacje, ale kazdy z nich chce sie wzbogacic w jakis sposob (z wyjatkiem bieszczady.info.pl :-) - ten portal ma charakter czysto informacyjny, przynajmniej tak mi sie wydaje ) Ale wracajac do tematu skoro prawie kazdy ma ochot na zarobek zaczyna sie prawdziwa walka o klijetow moze i to dobrze, ale podczas tej walki moze sie zdarzyc, ze portale zapomna po co istnieja i zablakany turysta bedzie poruszal sie od jednego do drugiego w poszukiwaniu informacji a tam beda tylko same reklamy i oferty osrodkow wypoczynkowych i gospodarstw agroturystycznych. Mam propozycje dla autorow serwisu , a mianowice utworzyc liste najlepszych portali turystycznych poswieconych Bieszczadom - lista ta powinna byc oparta o glosy odwiedzajacych ten serwis. A dla stalych bywalcow mam propozycje jawnego ocenienia tych serwisow. Przegladajac internet znalazlem kilka takich oto ich lista. Napiszcie co o nich sadzicie.
Wirtualne Bieszczady - www.bieszczady.info.pl proponuje 1 miejsce :-)
Bieszczadzki Portal Internetowy www.bieszczadyonline.com (tez bardzo dobry)
G.G.G Bieszczady www.bieszczady.podkarpackie.pl
Katalog gospodarstw agroturystycznych www.agroturystyka.rzeszow.pl
www.gapp.pl/bieszczady
Turystyczne Podkarpacie www.ooh.pl
www.bieszczady.pik-net.pl

Lupino
02-10-2001, 11:29
Cześć.
Przejrzałem stronę www.bieszczadyonline.com i muszę stwierdzić że starają się. Jestem pod wrażeniem informacji o kolejce. Jeżeli wszystkie zakładki będą tak dobre to tylko pozazdrościć .......
Mimo całej tej komercji kamera w Lesku (a może kiedyś na Wetlińskiej ;-)) z czegoś się musi utrzymać.
I może dzięki reklamom w inecie znikną paskudne tablice "reklamowe" przy drogach?
pozdrawiam
Lupino

Anonymous
02-10-2001, 11:47
Z tym zniknieciem reklam przy drogach nie bym byl taki pewien, bow wlasnie bieszczadyonline stawia nowe reklamy przy drogach tapetuje cale miasta i wsie, co tylko moga, ale zeby nie bylo tak krytycznie to te reklamy przydrozne nie sa takie straszne jak inne :-)

Anonymous
14-11-2001, 12:57
<HTML>wydaje mi sie ze pokazna liczba linkow jest na stronie info.bieszczady.pl

na razie nic wiecej nie dziala ale w przyszlosci bedzie, tzn. jak w koncu bede mial czas zeby to zaczac :-)

a moze by tak dodac mozliwosc umieszczania linkow przez wizytujacych? co myslicie o tym?

pozdrowienia
ad</HTML>