PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie mogę ustrzelić wilka?



piotrf
06-08-2005, 14:11
...spoookojnie :) Ustrzelić ręcznie - przy pomocy lornetki lub aparatu fotograficznego. W którym miejscu i o jakiej porze roku/dnia istnieje największe prawdopodobieństwo spotkania tego zwierza?

Piotr

bertrand236
06-08-2005, 14:28
N.P. tu http://forum.bieszczady.info.pl/bieszczady2223.html&highlight=wilk

Na tym Forum jest coś takiego jak wyszukiwarka. Wpisujesz to co Cię interesuje i klikasz Enter
Pozdrawiam

PiotrekF
07-08-2005, 12:21
:) No nie mogę pozostać obojętny na Twoje pytanie ( Ty piotrf ja PiotrekF )

Na początek propozycja : Zatwarnica ( Sękowiec przedtem ) . Tam w sklepiku "Pod Lipą" czesto można spotkać Wilka a nawet wypić z nim piwo ( albo dwa ) :wink:
Dolek ( A . Wilk ) będzie chętny ( zwlaszcza w niedzielę rano ) .


Pozdrawiam
PF
ps
tak na serio zacznij od Sękowca ( np pewien dom w S. ) :) [/list]

bertrand236
07-08-2005, 13:19
tak na serio zacznij od Sękowca ( np pewien dom w S. )

Cześć!
Jak pogrzebiesz trochę na tym Forum to znajziesz kiepskie zdjęcie mojego autorstwa tegoż właśnie wilka.

pozdrawiam

WojtekR
07-08-2005, 21:40
Cześć,
Zajrzyj do "Wilczej Jamy". Tam zobaczysz jak wyglądają wilki po spotkaniu z człowiekiem!!! I jeszcze służą po śmierci ku uciesze gawiedzi i tzw. myśliwych, którzy mianują sie obrońcami przyrody!
Pogadaj też z mieszkającym w Zatwarnicy (droga na Dwernik Kamień) leśniczym. Z pewnością udzieli Ci fachowych wskazówek.
Pozdrowaśki

Elfir
10-08-2005, 05:15
Trzy młode wilki spotkalam 2 sierpnia b.r. pod Wysokim Berdem, jak szlam w deszczu, po burzy, z Jaworca ku przełęczy Orłowicza. Przetruchtały nieśpiesznie tak z 15 metrów ode mnie.