PDA

Zobacz pełną wersję : Koncert SDM



Iguana
08-08-2005, 13:01
Czy ktos wie cos o koncercie Starego Dobrego Malzenstwa w sierpniu?

Jaro
08-08-2005, 16:05
koncert SDMu na Bieszczadzkich Aniolach 13 sierpnia w Gornej Wetlince.

Iguana
08-08-2005, 22:53
dzieki, niestety dla mnie za wczesnie.

bertrand236
09-08-2005, 00:02
http://www.bieszczadzkieanioly.art.pl/

Od 5 lat Koncert SDM odbywa się w łykend około 15 sierpnia. Mam mieszane uczucia co do tej imprezy. Będę w Bieszczadzie w tym terminie ale nie wiem, czy zajrzę do Górnej Wetlinki. Impreza przerasta Organizatorów. Za dużo piwa, za dużo innych uzywek, za mało ochroniarzy. Tak było rok i dwa lata temu. Radzę poczytać dokładnie WPISOWNIK
Pozdrawiam

Jaro
09-08-2005, 20:48
Skasujcie tego posta, mialo isc na priv...

Barnaba
25-08-2005, 00:45
ami się widzi że wpisownik jest cenzurowany... Tak swoją drogą, jakktoś szanuje Bieszczady, to nie będzie akceptował zwalania się tłumów pod samą wetlińską, tlyko po to żeby uczestniczyć w na ogół marnie organizowanej .... imprezie.

A tak swoją drogą, to organizatorzy (a więc fundacja z siedzibą w Trójmieście) mogłaby do siebie ściągać te tłumy i tam promować Bieszczady.

Moim zdaniem w sierpniu to w Bieszczady to można jechac w doline sanu, albo do Łupkowa. Bo w okolicach Cisnej ani Wetliniy się ciszy nie usłyszy

Kriss40
25-08-2005, 11:09
Dobrze gada!!!
W górę Dziada!!!
Pozdrawiam serdecznie

Jaro
25-08-2005, 22:18
A tak swoją drogą, to organizatorzy (a więc fundacja z siedzibą w Trójmieście) mogłaby do siebie ściągać te tłumy i tam promować Bieszczady.

gwoli scislosci, ta fundacja jest z grodu kraka, ale trzeba przyznac ze organizacja nie stoi na wysokim poziomie.

Barnaba
26-08-2005, 01:42
No pomijając już samą organizację. Nie wiem na pewno, ale spodziewam się że większość ludzi czytających to forum śmiga w Biesy, aby uciec przed ludźmi, hałasem, i całym tym zamieszaniem. Tymczasem w Wetlinie, Cisnej i innych takich jest dokładnie to, od czego chciałbym odpocząć w Bieszczadach.
Tak prawdę powiedziawszy to ciekaw jestem kiedy na omawiany festiwal wkroczą takie koncerny jak np HARIBO heheh.
Na koniec tego postu napiszę jeszcze że pierwszy raz jak byłem w Siekierach to spodobał mi się klimat, tego miejsca. Cisza, spokój. Można było spokojnie usiąść i wypić piwko i takie tam. Teraz jak tam byłem to Siekierezada nie różniła się niczym od przeciętnej knajpy w Poznaniu: tłok, ścisk, hałas...

KAHA
26-08-2005, 10:03
to Siekierezada nie różniła się niczym od przeciętnej knajpy w Poznaniu:


rozni sie tym ze zarcie jest przepyszne (no i dlatego te tlumy - co i mi sie strasznie nie podobalo)

Barnaba
26-08-2005, 13:51
żarcie przepyszne? Ciekawe czym się różni ich mikrofala od innych, ze takie przepyszne jadło? Wiadomo że kwestia jadła, jest tość osobista, i każdy będzie miał inne zdanie. Próbowąłem już tam niejedno danie, i uważam że w Siekierezadzie się pije, a je choćby w Zaciszu. Taniej, spokojniej, no i lepiej.

zarcie jest przepyszne (no i dlatego te tlumy......

Jak byłem tam ostatnio to te własnie tłumy piły piwo, nikt nic nie jadł. No ale jak ci smakuje jadło z mikrofali podawane z priorytetowym uwzględnieniem kolejki klientów po piwo, życzę ci smacznego.

Kriss40
27-08-2005, 14:52
Fajnie, że na temat... :)

KAHA
29-08-2005, 09:32
żarcie przepyszne? Ciekawe czym się różni ich mikrofala od innych, ze takie przepyszne jadło? Wiadomo że kwestia jadła, jest tość osobista, i każdy będzie miał inne zdanie. Próbowąłem już tam niejedno danie, i uważam że w Siekierezadzie się pije, a je choćby w Zaciszu. Taniej, spokojniej, no i lepiej.

zarcie jest przepyszne (no i dlatego te tlumy......

Jak byłem tam ostatnio to te własnie tłumy piły piwo, nikt nic nie jadł. No ale jak ci smakuje jadło z mikrofali podawane z priorytetowym uwzględnieniem kolejki klientów po piwo, życzę ci smacznego.

a kiedy ostatnio tam jadles?? bo ja do zeszlego roku mowilam tak jak ty... ale w tym roku zadlam i to nie bylo jedzenie mikrofalowe to byly rzepyszne pierozki belzebuba + zurek.. rewelacja. Podobno wlasciciele knajpy zmienili sie w zeszlym roku na jesieni i stad ta zmiana. Zreszta rozamwialismy z miejscowymi i potwierdzili nasze przypuszczeni8a. Teraz je sie tylko w Siekeirezadzie i wspomnianej przez ciebie restauracji Zacisze :) to fakt.

Kriss-obiecuje ze wiecej juz nic nie powiem na ten temat ;)

Pozdrawiam
K.

Iguana
29-08-2005, 22:53
...no coz, dyskusji kulinarnej to sie nie spodziewalam :lol:
Ale jak widac SDM moze budzic rozne skojarzenia i emocje :D

bertrand236
10-09-2005, 00:18
SDM też przesiaduje od czasu do czasu pod siekierami :D