PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o najszybszą drogę



Rybadigital
08-08-2005, 15:42
do rowerowych Bieszczadników z zacięciem sportowym.
W sierpniu wybieram się po raz drugi z rzędu na Wyścig rowerowy po Karpatach nie typowo na orientację ale z dużym znaczeniem właśnie znajomości takich dróg żeby niekoniecznie było najkrócej, ale z punktu A do punktu B najszybciej a więc drogami dla roweru czyli twardymi i przejezdnymi .
Ponieważ chce uniknąć zeszłorocznych błędów pytam fachowców o następujące miejsca dotyczace Bieszczadów:
1. Teleśnica Oszwarowa- Polana - w ubiegłym roku przećwiczyłem jazdę szlakiem niebieskim teoretycznie najkrótszym ale niełatwym dla roweru i nie za dobrze oznaczonym , niektórzy wybrali opcję wokół Soliny ,ale to z kolei hektar kilometrów.
Intryguje mnie droga gdzieś na Rabe lub Zadwórze albo nawet do Czarnej Doliny i Czarnej i stad juz asfalt.Tylko nie wiem czy z Teleśnicy jest jakieś ludzkie dojechanie , z powrotem na Równie jest zbyt dramatycznie , wiec może znacie jakiś ludzki objazd(czyt.dobrze przejezdnye bez błot po kolana) na Daszówkę i dalej tym kierunkiem.
2. Polana - most na Sanie( w okolicach Studenne) czy szybcie asfaltem do rajskiego i przy Sanie czy niebieskim szlakiem do góry do Hulskiego a potem w dół. ??
3.Cisna budynek szkoły -Hon , tak żeby nie wspinać się czerwonym ,moze jakoś szybciej inaczej (tu raczej wątpię -ale Bieszczadnicy wiedzą wszystko)
4.Hon-Przełęcz Zebrak -czy klasycznie czerwonym , bo mnie nurtuje powrót z Honu na asfalty ,czyli cos do zjechania z Honu na Dużą obwodnicę ,bez dramatów
5. Na koniec Chryszczata-Komańcza -czy czerwony teoretycznie najkrótszym ale niezbyt przejezdnym czy powrót na Żebrak i w dół do asfaltu do Woli Michowej i obwodnicą ( w ubiegłym roku od komańczy próbowałem przez Turzańsk na Kalnicę ale skończyło sie brakiem dróg i ogólnym dramatem i stratą szans na czołowe miejsce, w tym roku nie chce powtórzyć błędu).
Mam w tym roku 4 dni przed wyscigiem na potrenowanie ciekawych opcji wiec liczę na wasze rady , a moze znacie kogoś kto o tych górach wie wszystko i podzieli się cząstką informacji.
Pozdrawiam. Grzegorz

Szaszka
12-08-2005, 14:32
Nazwijmy rzecz po imieniu - jedziesz na TransCarpatię. :D
A co to trasy - wszystko zależy od tego, gdzie ustawią punkty kontrolne...
Do zobaczenia na TC. :D

Pozdrawiam,
Szaszka

Rybadigital
13-08-2005, 10:43
Ale ty Szaszka podejrzliwy jesteś , a ja tylko pojeździć szybko sobie chciałem ,a Ty od razu po imieniu.A znasz chociaż skróty tych odcinków .

Pozdrawiam cie serdecznie .rybadigital
Jakby co od 15-go jestem w Bieszczadch i sam przeoram te ziemie od Ustrzyk do Wisłoka ,gdyby ktoś chetny zapraszam 601255013 od 16-go rano start.

długi
15-08-2005, 16:57
Ale ty Szaszka podejrzliwy jesteś
Szaszka to nie szepleniący Sasza. To nik dziewczyny :lol:
Poszperaj na forum co oznacza
Długi