PDA

Zobacz pełną wersję : Bagażnik samochodowy na rowery - co polecacie?



krysp
15-08-2005, 20:45
i jakie sa mniej wiecej ceny tego przydatnego akcesoria?

nemeczek
14-10-2005, 11:22
Ja polecam wrzucanie roweru do srodka samochodu, jeśli ktoś ma kombi. Tak naprawdę nawet bez rozkręcania spkojnie 2 górale się zmieszczą. Co do bagażników zewnętrznych, to niestety mnie też czeka niedługo zakup takowego, bo auto na malutkie zmieniam... Jeżeli zna ktoś ceny, proszę podać

bertrand236
15-10-2005, 19:27
Mam bagażnik mocowany na hak. zdaje egzamin. Mam ciężkie rowery i nie chce mi sie podnosić ich wysoko na dach. Kupiłem go parę lat temu i nie pamiętam ceny. Bagaznik ma potrzebne lampy/kierinkowskazy, stopy i pozycyjne oraz miejsce na tablicę rejestracyjną/. Kilka lat temu miałem go w Bieszczadzie. Było O.K.
pozdrawiam

Barnaba
07-01-2006, 02:03
.... a teraz od kilku lat tata nie che kupić haka, i bagażnik jest w garażu. hyhy. To ja już wole taki na dach, co w komplecie jest wszystko, i zmiana samochodu nie wymaga dorobiena haka. No jak by nie było, nie można biadolić na sprzęt którego się nie używa. Sprawuje się świetnie!!! Tylko kuży sie strasznie hahahaha.

Ale tak serio, to jak ktoś ma hak, to polecam, bo sprytna konstrukcja i w ogóle :)

bertrand236
07-01-2006, 12:01
a teraz od kilku lat tata nie che kupić haka, i bagażnik jest w garażu
Do dużego auta nawet dwa rowery wchodzą :!: Synu pieszesz tak jakbyś nigdy nie woził roweru karawanem :D amnezja cię jakaś opanowała :lol: :lol: :lol: