PDA

Zobacz pełną wersję : czy niedzwiedzie...



kasandrra
24-10-2001, 18:48
<HTML>
...sie juz przygotowały do snu? Dajcie znac, ci, co bliżej B. są?

Kasandrra</HTML>

Anonymous
24-10-2001, 20:17
<HTML>Niedźwiedzie jeszcze nie śpią. Szkoda tracić czasu na sen. Pogoda jest piekna, korzystają z niej i szlajają się po polanach i lasach.
Ale już niebawem pójdą spać - nadchodzi długa Bieszczadzka zima, dziś rano czuć było jej chłód:)))

hermes:)</HTML>

Krzysztof
26-10-2001, 23:44
<HTML>W Bieszcadch niedxwiedzie późno udaja się na zimowy sen, również zimą często wstają przy małuch mrozach i wędruja za pożywieniem. wiąże się to z małą ilością tłuszczu jaki są w stanie zgromadzić pod futrem. Tylko gdy jest uradzaj nasion bukowych - raz na 8 lat zasypija na całą zimę. Moja znajoma niedźwiedzica pod Szerokim Wierchem jeszcz nie śpi mimo że w czwartek było 8 stopni mrozu wczesni rano.
Jest nadal pięknie.</HTML>

kasandrra
28-10-2001, 12:19
<HTML>
własciwie to ja nigdy nie byłam zima w Bieszczadach. Pewnie dlatego ze jestem zmarzluch. Są dwa wyjscia- albo nie pojade, albo bede spac z niedzwiedziem.
A grzeją w schroniskach zimą?
K.</HTML>

hans
28-10-2001, 15:41
<HTML>
właściwie to ja nigdy nie widziałem niedźwiedzia LIVE :-))

ciekawe jakie są szanse żeby sobie popatrzeć na misie i ich życie??

zmarznieta "paniusia" :-)) ze stolicy pewnie mi powie żebym poszedł do ZOO :-))

hans

p.s. "Czołem niedźwiedziu!!" (wiecie czyje to powiedzonko? - chodzi o człowieka z Bieszczadów) - rozwiązania prosimy przesyłaś wyłącznie na postach na wiadomy adres, czekają cenne nagrody :-))</HTML>

beata
28-10-2001, 19:57
<HTML>Oooo, widze że hans ze starej gwardii. Oczywiście, że wiem czyje to powiedzonko. Było jeszcze parę ciekawych np. słynny kipiatok.
Czy muszę podawać pełne personalia czy tyle wystarczy dla uzyskania cennej nagrody :)))</HTML>

admin
29-10-2001, 09:37
<HTML>CZe

A propos oglądania misów LIVE to nie polecam! Jakieś dwa - trzy lata temu dwaj kolesie zapragnęli pooglądać niedźwiedzie i skończyło się licznymi obrażeniami oraz amputacją ręki.

Dlatego Hans chociaż wyprawa do ZOO może być bardziej skomplikowana i dłuższa niż w Bieszczady to lepiej nie próbuj - bo następnym razem miśki mogą nie popuścić! :)

zdrowia
moskita</HTML>

kasandrra
29-10-2001, 12:35
<HTML>
HANS,
ty zazdrosniku!
żalujesz ze u was nie ma ZOO, co?
"paniusia"! powinnam sie obrazic ale sie nie obraze tylko ci powiem ze sam jestes paniusia!!!
zeby byc męzczyzna i nie spotkac niedzwiedzia! phi!
ja widzialam mimo ze zarwopno do mezczyzna jaki do panius niestety mi daleko (chodze na codzien w gumowcach)
k.</HTML>

sofron
29-10-2001, 15:41
<HTML>no i ameryka, wrzątek stygnie! rzecz jasna...</HTML>

DOROTA
29-10-2001, 23:15
<HTML>Ja to na szlaku nie tylko misków nie widziałam.... :-) Nawet wilcy nie zawyli.....
Ale za to w ZOO byłam!!!</HTML>

hans
04-11-2001, 14:43
<HTML>Długo mnie nie było - pewenie myśleliści że za bardzo się przejąłem niedźwiedziami i jak pisze admin "miśki nie popuściły".. :-))
A wogóle to mi chodziło bardziej o jakieś "legalne szanse" typu fotograficzne łowy czy coś w tym stylu.. - jako kolejna oferta np BPNu na przyciągnięcie turystów.

Kasandrra
(ZOO) a skąd wiesz że nie ma!!!!!!!!! byłaś??!!!!! byłaś??!!!!! :-))

a tak poważnie to bardzo przepraszam za "paniusię" - to miał być żart ale jak przeczytałem to po tygodniu to........ chyba mi nie wyszedł :-(. Mam nadzieje że teraz ty mi wybaczysz :-)

Pozdrawiam

hans</HTML>

kasandrra
05-11-2001, 10:24
<HTML>
wybaczylam ci odrazu a nawet - ale powiem to tylko raz i sie nie przyznam publicznie - wcale sie nie obrazilam bo sie z reguły nie obrazam a jzu szczegolnie na takich dobrych ludziuuf jak Ty.

nie bylam- to fakt. Bylam w Rzeszowei tylko raz- na konferencji. Fajnie było. spalam w jakims hotelu asystenta.Bieszczad z okna nie było widac.
pa</HTML>