PDA

Zobacz pełną wersję : Zainteresowany Domem W Okolicach Baligród-Lesko



mateusz17_GL
29-08-2005, 13:15
Witam jestem zainteresowany kupnem domu w bieszczadach jezdze tam juz od urodzenia :) najpiekniejsze miejsce w Polsce mozna powiedziec i poszukuje domu od strony leska do baligródu w wsiach takich mniej wiecej jak hoczew,nowosiólki,zachoczewie i pare wiosek obok tych ma moze ktos informacje dotyczace tego bede bardzo wdzieczny.
p.s sorki ze zakładam temat w takim dziale ale nie wiedziale gdzie załozyc pozdrawiam

lucy1977@tlen.pl
31-08-2005, 14:42
mam działke do sprzedania w Baligrodzie ,piekna nad rzeczka. : :D

...***...
26-10-2005, 23:43
Witam jestem zainteresowany kupnem domu w bieszczadach jezdze tam juz od urodzenia :) najpiekniejsze miejsce w Polsce mozna powiedziec i poszukuje domu od strony leska do baligródu w wsiach takich mniej wiecej jak hoczew,nowosiólki,zachoczewie i pare wiosek obok tych ma moze ktos informacje dotyczace tego bede bardzo wdzieczny.
p.s sorki ze zakładam temat w takim dziale ale nie wiedziale gdzie załozyc pozdrawiamPrzypuszczam, że znalazłbyś wiele domów czy działek w tych okolicach ale musisz dokładnie popytać, podzwonić itp.. bo pisząc jedynie na forum (a nie wiem czy tylko na forum piszesz) nic nie zdziałasz, pozdrawiam pa ;)