PDA

Zobacz pełną wersję : Bieszczady na jeden dzień...niestety



WojtekR
09-09-2005, 12:25
Cześć,
Jutro raniutko będziemy w Bieszczadach! Chcemy przejść od Jaworzca na Smerek i dalej do Smereka. Chcemy wykorzystać (!) dobra pogodę na weekend. Uznaliśmy, że warto przejechać ok. 300 km by znów poczuć zapach gór, zobaczyc to, co kochamy, choc bedziemy tylko, niestety, jeden dzień :( ... Wracamy w nocy! Nie wiem tylko gdzie zostawić samochód - najlepiej w Kalnicy, ale gdzie???
Po powrocie zamieszczę kilka fotek...
Pozdrowaśki

Anyczka20
09-09-2005, 12:33
Chcemy wykorzystać (!) dobra pogodę na weekend
Z tego co wiem, to od jutra ma sie pogorszyć pogoda...

najlepiej w Kalnicy, ale gdzie???
Zostaw przy jakimś domu prywatnym, myślę że znajdą sie dobrzy ludzie..tylko trzeba ładnie poprosić :D

bertrand236
09-09-2005, 12:38
Zostaw przy jakimś domu prywatnym

Albo w Bogdance może nawet tam mają garage. www.bogdanka.com.pl

Pozdrawiam

cointreau
09-09-2005, 18:43
Zostaw przy jakimś domu prywatnym, myślę że znajdą sie dobrzy ludzie..tylko trzeba ładnie poprosić
Mozna takze nie tylko poprosic, ale dodatkowo zmotywowac wlascicieli jakiegos domu i po prostu zaplacic 5, czy 10zl za caly dzien "przetrzymania samochodu". Nie jest to ogromna kwota, jesli ktos juz decyduje sie na przyjazd w Bieszczady z konca Polski.
Moi znajomi czesto tak robia i jak nie trudno sie domyslic wszyscy sa zadowoloni, bo goscinnosc goscinnoscia, ale tutejsi mieszkancy za cos w koncu musza zyc, a turystyka to ich jedyna zrodlo utrzymywania.

robines
09-09-2005, 20:31
zaplacic 5, czy 10zl za caly dzien "przetrzymania samochodu".
Zawsze tak robię,będąc w "mniej cywilizowanych" częściach Bieszczadu(np.w Mikowie)

Pozdrówka :wink:

WojtekR
09-09-2005, 23:52
Cześć,
Dzięki za pomoc i rady...


Z tego co wiem, to od jutra ma sie pogorszyć pogoda...

Oglądałem i słuchałem prognozy na jutro we wszystkich możliwych stacjach rtv i są pomyślne dla Bieszczadów (nawet w niedzielę też!). Ale różnie może być, jak to w górach.
Pozdrowaśki

cointreau
10-09-2005, 00:17
Chcemy wykorzystać (!) dobra pogodę na weekend. Uznaliśmy, że warto przejechać ok. 300 km by znów poczuć zapach gór, zobaczyc to, co kochamy, choc bedziemy tylko, niestety, jeden dzień...
Pogode bedziecie mieli wspaniala...przez caly weekend nie bedzie padalo, a do tego bedzie swiecilo sloneczko przy sredniej temp.25'C, wiec...idealnie :D

bertrand236
10-09-2005, 00:21
Komu jak komu ale Wojtkowi przy każdej pogodzie będzie dobrze w Bieszczadzie. Tak myślę. :wink:
Powodzenia

WojtekR
11-09-2005, 00:39
Cześć,
Jasne! Było przecudownie! Pogoda wspaniała, trasa Jaworzec - Krysowa rozjechana dokładnie (całe szczęście, że wcześniej nie padało, bo byłaby nie do przejścia - niech weźmie pod uwagę to ten, kto planuje tam chodzić), ale nic to, dalej już w normie, widoki przecudne (duża przeźroczystość powietrza i duży zasięg), na Smereku, z kolei,zbyt dużo ludzi (wycieczki!). Ale tak jak napisał bertrand mnie w Bieszczadach zawsze dobrze :D :D :D Fotki zamieszczę w najbliższym czasie.
Już planuję następny wypad (może z początkiem października - wszystko wskazuje na to, że właśnie wtedy "zapłoną góry").
Pozdrowaśki
PS. Nie było żadnego problemu z bezpiecznym zostawieniem samochodu na te kilka godzin (gospodarz nie chciał żadnych pieniędzy!!!).