PDA

Zobacz pełną wersję : Pikuj



Seba
17-09-2005, 22:33
W sobotę 24 09. PTTK Sanok organizuje jednodniową wycieczkę na Pikuj. Niestety, ze względu na okres przedwyborczy jak na razie nie dopisuje frekwencja (wszystkie PTTKowskie afisze są natychmiast zaklejane przez komitety wyborcze). Wskutek tego wyprawa może nie dojść do skutku co by mnie bardzo rozczarowało... Ewentualni zainteresowani znajdą namiary na sanockie PTTK na ich stronie: www.pttk.sanok.com.pl

Zosia samosia
18-09-2005, 20:52
z PTTK wybierasz się na Pikuj?
Z tego co wiem można to załatwić na inne, bardziej atrakcyjne sposoby.
Jezeli wyjazd nie dojdzie w tym terminie do skutku to nie powód do zmartwienia i rozczarownia - sanocki PTTK organizuje te wypady bardzo często (raczej plakatów im nie zalepiają).
. Co się odwlecze to nie uciecze :) :)

bzkar
28-09-2005, 23:17
A ja mam pytanie jako mieszkaniec drugiego końca Polski - jak dostać się do Użoka - chcę jechać na Pikuj właśnie i na razie nie wiem jak przedostać się przez granicę (Medyka czy Krościenko) a potem dalej na Ukrainie. Skoro na Pikuj jest 1 dniowa wycieczka, to chyba nie jest to trudne?

lucyna
30-09-2005, 13:32
Dla grup zorganizowanych autokarowych trudne.

Seba
30-09-2005, 18:46
Nie napisałeś jakim środkiem lokomocji zamierzasz się poruszać. Nie chcesz chyba jechać samochodem? Dla zorganizowanych grup autokarowych przejazd przez Krościenko jest łatwy i szybki - ale trzeba mieć przychylność komendanta SG w Przemyślu bo normalnie autokary nie mogą tędy jeździć. My stalismy tylko po godzinie w jedną i drugą stronę. A tak nawiasem mówiąć wycieczka się udała i pogoda dopisała.
Jak najlepiej dostać się do Użoka? Poszukaj w sieci, jest mnóstwo relacji z takich wyjazdów, także z opisem dojazdu.

Henek
30-09-2005, 20:26
Byłem trzy tygodnie temu w Użoku. Nie będę jednak po raz ...nasty wyjaśniał jak tam się można dostać.
Jeśli ktoś szuka informacji powinien chyba najpierw przeczytac to co już wiele razy zostało napisane.