PDA

Zobacz pełną wersję : Chata Socjologa na Górnym Otrycie - oferta



Julo
20-09-2005, 11:35
To i ja dorzucę skromną info, że odbudowana po pożarze Chata Socjologa na Górnym Otrycie już działa. Właśnie bufdujemy prycze, materace już są. Chata pomieści na pryczach ok. 60 osób, a dodatkowe 40 zmieszczą się na karimatach. Zapraszamy. Możecie wpisać swoją rezerwację na: www.otryt.bieszczady.pl, to ważne zwłaszcza, jeśli chcecie przyjść większą grupą. Zaliczki nie musicie wysyłać, na pewno znajdzie się dla Was miejsce. Pozdro, Julo (majster).

Kriss40
21-09-2005, 12:30
Ja rozumiem, że pisane w pośpiechu, ale forum to nie pożar... Słonka i dalszych sukcesów. Pozdrawiam oczywiście.

Julo
21-09-2005, 12:42
Ja wszystkich bardzo przepraszam za ten "porzar". Forum to nie pożar, ale ja mam pożar w d...(przez u otwarte), bo roboty mam mnóstwo, a w piatek rano jade (do 2-go paźdz.) budować dalej chatę. Właściwie: urządzać chatę. Więc mi wybaczcie. Kriss, a Ty kiedy zawitasz? Przybiłbyś wreszcie parę gwoździ :-))

Kriss40
21-09-2005, 14:03
Witaj Julek :)

Boję się, że nieprędko. Ale cuda się zdarzają :) Pozdrawiam serdecznie.

Ajgor
21-09-2005, 17:46
Julku, mozesz zminic swojego posta po napisaniu. Trzeba w tym celu kliknąć odpowiednią ikonkę przy poście. Jako moderator mogę zmienić treść dowolnego posta, co w tym przypadku uczyniłem ze wzgledu na Twój nieustajacy pożar w d... :lol:

Pozdrawiam serdecznie!