PDA

Zobacz pełną wersję : Podforum - Bieszczadzkie fotki.



Polej
07-10-2005, 13:49
Mam pytanie i propozycję zarazem - czy nie można by stworzyć jeszcze jednego podforum z bieszczadzkimi zdjęciami. Zdjęć na forum jest w tej chwili już sporo, są one jednak rozrzucone w różnych postach. Każdy z nas pewnie ogląda zdjęcia z dużym zainteresowaniem i podforum zawierające fotki znacznie ułatwiło by ich wyszukiwanie i tematyczne segregowanie.

Piotr
07-10-2005, 14:05
podforum zawierające fotki znacznie ułatwiło by ich wyszukiwanie i tematyczne segregowanie.
Mam wątpliwości - posty z fotkami są zazwyczaj powiązane z jakimś tematem, albo sa w relacjach, albo obrazują jakis wątek. I co wtedy? Jest bardzo mało postów które zawierają tylko fotki. Jeżeli posty zawierające fotki będziemy wrzucać do nowego podforum to wrócimy do punktu wyjścia. Ale to jest oczywiście tylko moje zdanie.

KAHA
07-10-2005, 15:26
zgadzam sie z Piotrem, do tej pory malo bylo tematow takich tylko i wylacznie o zdejciach i ze zdjeciami-raczej wiazalo sie z czyms.

Co najwyzej moznaby pomyslec o podforum o zagadkach bieszczadzkich, ktorych faktycznie jest sporo :)

Pozdrawiam i zycze milego wekendu

Do uslyszenia po niedzieli

Barnaba
16-01-2006, 17:42
Moim zdaniem do zdjęć, można zrobić własną galerię. Uważam ze jest to najlepszy pomysł z kilku względów.
1: Ładowanie zdjęć strasznie obciążyłoby działanie serwera, który zwłaszcza wieczorami zaczyna niedomagać.
2: Sam upload zdięć by się zwiększył, a co za tym idzie, trzeba by powiększyć serwer choćby ze względu miejsca na dysku.
3: Własne galerie może mają mniejszą oglądalność, ale znacznie odciążają forum.
4: Zdjęcia we własnych galeriach można dać w dowolnej jakości, czyli możńa zrobić wersję "mini" i "full" : ) Wszystko nadal bez obciążenia forum.

Galerię można dziś zrobić samemu za pomocą różnych programów (o ile się nie zna html), wszystko prosto łatwo i skutecznie. Jeśli ktoś nie radzi sobie z zagadnieniami stron www, można skorzystać z takich portali jak plfoto.com. Można tam katalogowac własne zdjęcia itp itd- z resztą często widuję tu linki do plfoto.

Jest jak jest i w tej kwestii nic bym nie zmieniał.

irek
16-01-2006, 17:53
Dodam jeszcze ze w wiekszosci serwisow bieszczadzkich sa galerie tzw autorskie gdzie kazdy moze zamiscic swoje prace i miec swoja galerie oczywiscie bieszczadzka.
U mnie w serwisie jest takich galerii juz dosyc duzo >> http://www.bieszczady.net.pl/coppermine_dir/index.php?cat=10

Marcowy
17-01-2006, 15:46
Mam pytanie i propozycję zarazem

Wybacz, że wbiję kolejny gwóźdź do tej trumny :wink: ale wydaje mi się, że przedmówcy mają rację. Jest osobny wątek poświęcony "aktualnym fotkom", inne zdjęcia są wklejane do "relacji z wypraw". Sporo tego. Chyba że masz jakąś inna ideę, której nie zrozumiałem.
Pozdrawiam :)

Polej
18-01-2006, 13:49
Wszystko jasne- podforum nie będzie ! :(

KAHA
18-01-2006, 14:35
Wszystko jasne- podforum nie będzie ! :(

tylko nam tu nie płakuniaj tylko poogladaj pare fotek np. na relacjach (wlasnie obejrzalam fotki Wojtka.. eh... az sie chce jechac.. zeby to jeszcze bylo latwiejsze...)

Polej
19-01-2006, 08:38
eh... az sie chce jechac.. zeby to jeszcze bylo latwiejsze...)
W rzeczy samej ! Dlaczego Wielkopolska nie leży bliżej Bieszczad ? :cry:

Barnaba
19-01-2006, 14:24
Dlaczego Wielkopolska nie leży bliżej Bieszczad ?

Ano pewnie dlatego, aby docenić ich piękno.

bertrand236
19-01-2006, 15:15
Dlaczego Wielkopolska nie leży bliżej Bieszczad ?
Bo nie miał bym kiedy pisać relacji :wink: wszystkie łykędy bym tam spędzał :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam

długi
19-01-2006, 18:28
Ależ leży bliżej Bieszczadów :!:
Bliżej niż Sopot :cry:
Długi

KAHA
20-01-2006, 09:47
nieraz to że lezy blizej to nie znaczy ze szybciej sie dojedzie... np. z mojego domku to sie jedzie poc. mniej wiecej tyle samo co z Wawy a czasem nawet dluzej :(

Polej
20-01-2006, 11:14
Najbardziej sprawiedliwie byłoby, gdyby Bieszczady znajdowały sie tak gdzieś... w okolicach Łodzi. :wink:

Barnaba
20-01-2006, 13:00
taaaa albo przywrócić stan granic z lat 1919-1939.... Dla zapominalskich http://www.staypoland.com/historia-mapa.htm

WojtekR
20-01-2006, 20:43
taaaa albo przywrócić stan granic z lat 1919-1939....
O tak, tak, tak... Ale szkoda byłoby braci Ukraińców, co sie niedawno na niepodległość wybili...Ale unia personalna....czemu nie? Juszczenko byłby dobry(?)

Barnaba
20-01-2006, 20:59
Ja tam nie wiem, ale pomijając fakt że Bieszczady byłyby bardziej w centrum kraju, to jeszcze by nam się "ta nasza część" powiększyła :)