PDA

Zobacz pełną wersję : Wszędzie huczy przepaść jesieni krwią wyszywany świat



naive
07-10-2005, 19:32
Nie jest może jeszcze tak jak w wierszu J. Harasymowicza, ale ku temu zmierza. Dzis była iście sierpniowa pogoda, żadnej chmurki. No i to co najpiekniejsze - pierwsze "objawy" jesiennych kolorków.

naive
06-11-2005, 09:08
Wczoraj listopadowy wrzesień, tylko buki w zimowych szarosciach.

Karolina
06-11-2005, 21:48
no proszę a ja tam byłam dziś! tylko zdjęcia mam jeszcze w aparacie, poza tym nie umiem wrzucać ich na forum więc chyba się nie pochwalę, chyba że za czas jakiś w bieszczadowym serwisie
Pozdrawiam :lol:

lucyna
07-11-2005, 16:11
Dzisiaj mam wolne. Zgodnie z obietnicą wzięłąm psa na spacer i oniemiałam na Bernie z zachwytu. Zapomiałam, że mieszkam w tak cudownym miejscu. mamy wspaniałą jesień. Oby pogoda się utrzymała. Wiatj Karolinko. Czyżby sezon miał się ku końcowi?

Karolina
07-11-2005, 17:45
HEJ!
u mnie dawno po sezonie, teraz mam sezon szkolny-woże dzieci do szkoły, chodzę na zebrania i właśnie postanowiłam wziąść się za mój angielski, będę chodziła na lekcje do nauczycielki moich dzieci jak będzie miała okienko

domina
09-11-2005, 20:19
Bieszczady w kolorach? Szkoda, że mnie tam nie ma. Zamieszczone zdjęcia cieszą mnie i smucą zarazem. W Opolu już szarość, mgła i depresja :(
pozdrawiam wszystkich
Karolino, specjalne pozdrowienia dla Ciebie, Witka, Miłoszka i Niteczki - Wasza ostatnia wrześniowa obozowiczka
domina

naive
23-12-2005, 17:41
Zakaladając ten wątek planowałem odbyć jeszcze conajmniej dwie wyprawy. Niestety uległem, nazwijmy to, kontuzji i do wiosny z wyjazdów nic nie będzie. I nie jako uprzedzając ten czas, kilka fotek wiosennych, więc w istocie nie na temat.