PDA

Zobacz pełną wersję : [Wołosate] Organizuję Sylwestra



Anonymous
04-12-2001, 22:13
<HTML>Zorganizuję pobyt sylwestrowy dla 6 osób w Wołosatem. Trzy pokoje 2 osobowe, łazienka, ciepła woda, dostęp do kuchni. imprezę można zorganizować na miejscu (ogrzewana weranda) lub proponuję imprezę w Barze Pod Tarnicą. (80 zł od osoby). Pobyt od Świąt do 2 stycznia lub dłużej. Na miejscu kuligi, ognisko.
Dla jeżdżących konno konie huculskie, kryta ujeżdżalnia lub teren.
Krzysztof</HTML>

Anonymous
10-12-2001, 11:11
<HTML>Szanowny Krzysztofie,

Jestem zainteresowany wyjazdem w Bieszczady w okresie od świąt do 2-3 stycznia (dwie osoby).
Interesuje mnie miejsce noclegów (schronisko?, kwatery prywatne?) oraz szczegółowy wykaz cen. Prosiłbym także o numer telefonu w celu bezpośredniego kontaktu.

Z wyrazami szacunku,
Arek</HTML>

Anonymous
19-12-2001, 10:34
<HTML>Czy ta oferta sylwestrowa jest jeszcze aktualna? I gdzie miałby się odbyć ten sylwester? w jakiej miejscowości? jakie są warunki noclegów?(czy to jest w domu,na kwaterze czy w schronisku, gdzieć na peryferiach czy bardziej w centrum?) Chcemy przyjechać w Bieszczady: ja, mój chłopak i siostra na ok. 10 dni od 27.12.01 do 4.01.02 i spędzić tutaj sylwestra.
Chciałabym wiedzieć coś bliższego na ten temat, ewentualnie proszę o nr telefonu.
Pozdrawiam</HTML>

Anonymous
21-12-2001, 01:05
<HTML>JA CAŁKIEM Z INNEJ BECZKI MAM PROŚBĘ CZY MÓGŁBYŚ POZDROWIĆ PANA JACKA KRANCA Z WOŁOSATEGO I JEGO RODZINKĘ I ŻYCZYĆ WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU OD PRZYJACIÓŁ Z WAKACJI Z ZSE W NOWEJ SOLI I BRATA BŁAŻEJA STRZECHMIŃSKIEGO. DZIĘKI</HTML>