PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o informację



jerzor
22-10-2005, 16:18
Jutro wybieram się na Jasło , może ktoś tam był i powie mi czy jest dużo wędrowców , czy jeszcze są liście na drzewach , czy warto jechać 200 kilometrów. Dzięki.mój adres jerzor 21@interia.pl

bertrand236
22-10-2005, 17:00
Warto! Zawsze warto! Nie spodziewaj sie dużo wędrowców. Myślę, że możesz ich wcale nie spotkać!
Miłej wędrówki!

zegarek
22-10-2005, 22:54
pytanie do stalych bywalcow. czy schronisko w Jaworcu czynne jest jeszcze? wstepnie planuje wyjazd w dlugi swiateczny weekend pazdziernikowy ( do 1 listopada). czy bedzie ono czynne do konca pazdziernika? oraz czy schronisko w Cisnej rowniez jest otwarte do konca pazdziernika?
o tym czy warto wybierac sie w taka pore roku to chyba bezsensowne pytanie bo zawsze warto:)
z gory dziekuje za informacje.

bertrand236
22-10-2005, 23:24
http://www.jaworzec.com.pl/
http://www.podhonem.home.pl/

Ludzie korzystajcie z dobrodziejstwa internetu!!!

Pozdrawiam

zegarek
22-10-2005, 23:28
no tak... rzeczy najprostrze sa najmniej dostrzegalne...
teraz juz wszystko wiem:) otwarte sa caly rok - super:)

lucyna
24-10-2005, 09:32
Wczoraj byłam na Jaśle. Było przepięknie.

wojtek legionowo
24-10-2005, 11:34
Czy warto .Pewnie że warto.
Ja w najbliższy,weekend będę szósty raz w tym roku,,kiedy tylko mogę wyjeżdżam bo tylko tam naprawde czuję się naprawdę dobrze iTO JEST MOJE MIEJSCE DO KTÓREGO ZAWSZE WRACAM i to od wielu lat chociaż i wiek nie ten co kiiedyś a i waga też,obecnie prefereję turystykę bardziej zza szyb samochodu
chociaż byłem tego roku na Tarnicy w siankach i wielu innych cudownych miejscach
DLATEGO WARTO ZAWSZE WARTO.

Pozdrawiam
wojtek

:lol:

jerzor
24-10-2005, 19:49
Wczoraj wyruszyłem na Jasło, droga do Cisnej była super, ładna pogoda.
Problemy zaczęłły się w Roztokach Górnych , było mglisto i troszkę chłodno, ale dopiero na szlaku zobaczyłem co to mgła , widoczność spadała do 20 matrów. Doszedłem do Okrąglika no dalej osłabła mi żona i udałem się na ,,Prządki'' koło Krosna .Wycieczkę i tak zaliczam do udanych.Hej , pozdrawiam wszystkich.