PDA

Zobacz pełną wersję : Bieszczady ostatni weekend.



JKW
14-11-2005, 12:53
Czesc. Ja tu po raz pierwszy i sam w sumie sie sobie dziwie :) ale jak mnie nie zbanuja to mam nadzieje, zeostane dluzej :twisted: . Zapraszam do galeri http://www.jkw.pl/galerie/cpg/thumbnails.php?album=62 z wyjazdu w bieszczady z ostatniego weekendu. Pewnie takie zdjecia to zadna rewelacja w tym miejscu, ale staralismy sie przyblizyc bieszczady naszym Klubowiczom.

bertrand236
14-11-2005, 16:01
Witaj i czuj się tutaj dobrze! zdjęcia bardzo mi się podobają. Skrobnij też jeszcze coś od siebie. miło będzie poczytać :D

pozdrawiam

JKW
14-11-2005, 20:56
Czesc.

Witaj i czuj się tutaj dobrze! zdjęcia bardzo mi się podobają. Skrobnij też jeszcze coś od siebie. miło będzie poczytać :D
Czesc. Mam nadzieje, ze klimat tutaj jest bieszadzki :). Cos od siebie? Moze tylko kilka slow niesmialo, a jak sie zadomowie postaram sie popisac. Czesc rodziny pochodzi z Bieszczad i okolic Rzeszowa wiec kontakt z tymi gorami mam w zasadzie od zawsze, odkad pamietam. Zawsze uwazalem je i ich klimat za niepowtarzalny pomimo, ze teraz rzucilo mnie we wspinanie czyli troszke wyzsze gory i skalki. trzy lata temu z grupa zapalencow i paroma osobami z tzw "nazwiskami" (np Krzysio Wielicki) postalnowilismy zalozyc Klub Wysokogorski, ktory powroci troszeczke z korzeniami do starych klimatow wspinania i KW. Pomimo, ze w nazwie mamy wysokogorski staramy sie zrzeszac ludzi ktorzy kochaja gory niezaleznie od ich pionu czy wysokosci. Zreszta to widac po deklaracji na naszej stronie pt "Dlaczego ten Klub?". Przy okazji jak bedziecie mieli czas i ochote to zapraszam na www.jkw.pl . Chyba nic wiecej dodac nie moge poki co. Pozdrawiam i do zobaczenia lub napisania :D.

lucyna
15-11-2005, 15:25
Dziękuje za zaproszenie. Własnie skorzystałam. Witam się i cieszę, ze przybyłes do nas.

Jabol
15-11-2005, 16:20
Górski szwędacz górskiemu szwędaczowi oka nie wykole :lol: Bez obaw :lol: Witaj!