PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjecia OT ale ladne chyba



JKW
27-11-2005, 18:52
Czesc. Zapraszam na glerie Dzieci Himalajow http://www.jkw.pl/galerie/cpg/thumbnails.php?album=88 wiem ze to troszke OT ale zdjecia sa na prawde ladne. A swoja droga tematyka jest na tyle ciekawa, ze moze gdzies na stronach bieszczdzkich by sie znalazlo miejsce na podobna galerie? Czy tez moze jest taka a ja nie wiedzialem?

PiotrekF
27-11-2005, 19:45
Tematyka ciekawa jak najbardziej . DZIECI z Bieszczad jeżeli to "dopuszczalne" to proponuje też taki temat ( zupelnie obojetne mi jak temat bedzie brzmial byle dotyczyl dzieci ) . Nasluchalem się różnych "historii" bieszczadzkich dzieci : są PORUSZAJĄCE .
Nie wszystkie dzieci tam mają "dzieciństwo" powszechnie rozumiane (gdzie indziej rowniez ale............ ) . I nie musi to być galeria mogą być również relacje . Jeżeli "temat" nie "umrze" obiecuję nieco ......dodać

Pozdrawiam
PF

JKW
27-11-2005, 20:06
Czesc.

Tematyka ciekawa jak najbardziej . DZIECI z Bieszczad jeżeli to "dopuszczalne" to proponuje też taki temat ( zupelnie obojetne mi jak temat bedzie brzmial byle dotyczyl dzieci ) . Nasluchalem się różnych "historii" bieszczadzkich dzieci : są PORUSZAJĄCE .
Osobiscie nie chcialbym zeby powstala jakas sztampowa galeria wzruszajaca sie bieda. Zauwaz ze zdjecia Krzyska pomimo, ze warunki tam panujace sa wpisane w zdjecia, ujmuja temat po prostu od strony osoby malego czlowieka.

PiotrekF
28-11-2005, 08:28
A i ja mówiac o poruszających wcale nie mialem na mysli "wzruszania się biedą" . Ale takie czy inne warunki życia "wyciskaja" na dziecięcej buzce "coś" (nie nazwe tego bo nie potrafię celnie) . Moze maly przyklad (najprawdopodobniej niezbyt trafny) : mój synek ma do szkoly 500 m dzieci (te o których akurat myslę ) tam -15km .
Dodam że myślalem o temacie "dzieci..." jako ich losie , zabawie , zajeciach ....

Pozdrawiam
PF
ps.moje zdjecia zwykle nie przedstawiaja tego czegoś , są po prostu za przeproszeniem.......pocztówka.