PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie !!!



Pawciosnk
04-01-2006, 18:51
Bo jestem tu od niedawna na forum, nie miałem jeszcze czasu go przeglądnąć i chciałem się zapytać czy są organiozowane jakieś spotkania forumowiczów w Bieszczadach ? Z góry dziękuje za informacje :)

Jaro
07-01-2006, 21:28
chciałem się zapytać czy są organiozowane jakieś spotkania forumowiczów w Bieszczadach?

Spotkania sa zarowno w Bieszczadzie (KIMB oraz spotkania przy roznorakich okazjach) jak i poza nim m.in. Rzeszow, Krakow, Warszawa.

KAHA
09-01-2006, 10:01
Spotkania sa zarowno w Bieszczadzie (KIMB oraz spotkania przy roznorakich okazjach) jak i poza nim m.in. Rzeszow, Krakow, Warszawa.


tylko trzeba mocno nadstawiac uszu... wtedy sioe wie co w trawie piszczy :D :lol: :lol: :lol:

yanuszka
22-01-2006, 13:58
a czy np. we Wrocławiu takie spotkania też są organizowane?:) bo do gdańska czy warszawy tez daleko.. to już lepiekj w Bieszczady;) ech.. sie dziewcze rozmarzyło..:)

pozdrawiam ciepło!

KKKrzychoo
31-01-2006, 13:58
:twisted: Tjaa... A może są chętni na takie spotkanie z Lublina i okolic dalszych lub bliższych. Chetnie mogę zorganizowac takie spotkanie.... Wśród znajomych spotykam sie z totalnym niezrozumieniem sajby bieszczadzkiej :D

Pawciosnk
31-01-2006, 17:50
No najlepiej zoorganizować w Bieszczadach bo tam wkońcu jest cel rozmów, i ten klimat :)

KKKrzychoo
31-01-2006, 19:11
Pawciosnk JA naprawde chciałbym to zorganizować w Bieszczadach ale.... za kilka dni będę miał operacje po której przez 4 misiące w biesach będę mógł conajwyżej pojeździć po serpentynach samochodem a denerwować się nie lubie (oj nie lubię). A tak w Lublinie może uda nam sie zorganizować przed przyszłą jesienią IJAK JA KOCHAM TĘ PORĘ ROKU W BIESZCZADACH) jakąś silna grupę na wspólne wypady. :D

KAHA
06-02-2006, 10:47
Krzycho-spotkania pewnie i w Lublinie sa. Najlepiej zaryzykowac i zrobic tak: dnia tego i tego robimy spotkanie w Lublinie :) i wtedy czesc osob bedzie chetnych moze ktosik przyjedzie z dalszych czesci ;)

Wiem ze i tu na forumie jest pare osob z Lublina i okolic - sama z mila checia sie bym spotkala (ale jestem w Lublinie tylko w niektore wekendy)

Pozdrawiam
i do zobaczenia gdzies na szlaku.... lubelskim ;)
KaHa

kobieta_bieszczadzka
10-02-2006, 19:48
W Lublinie, to tylko mini spotkanko :( .... Nauczona doświadczeniem z zeszłego roku.... Kazimierz Dolny - zima - kulig, ognicho itd. Pisało się mnóstwo narodu..... było nas 9-cioro i tak uważam, że to sukces....... Lublin i okolice niestety ............. mało chetnych przyjezdnych..... Niewielka brygada lubelska.... ale zawsze możemy się spotkac .... :twisted: .....

pozdrav kobita

KAHA
13-02-2006, 09:38
kb-my w Wawie czesto robimy spotkanka i jak jest 4 osoby to juz sie cieszymy ;) Kiedys bylam tylko ja i Derty i tez bylo OK :) Pozdrawiam

kobieta_bieszczadzka
13-02-2006, 10:05
Heehehe.... Ty lepiej powiedź kiedy idziemy na piwo..... W LUBLINIE? :P

KAHA
13-02-2006, 15:52
bede w ten wekend - wiec wszystko do dogadania ;)

andrzej627
13-02-2006, 23:44
Spotkania sa zarowno w Bieszczadzie (KIMB oraz spotkania przy roznorakich okazjach) jak i poza nim m.in. Rzeszow, Krakow, Warszawa.

a czy np. we Wrocławiu takie spotkania też są organizowane?

A może są chętni na takie spotkanie z Lublina i okolic dalszych lub bliższych. Chetnie mogę zorganizowac takie spotkanie....
Wybralem parę cytatów świadczących, że uczestnicy tego forum chcieliby się spotykać ze sobą. Przeszkodą w organizowaniu takich spotkań jest odległość, którą trzeba pokonać, aby przybyć na takie spotkanie. Dlatego proponuję zorganizowanie konferencji intenetowych przy użyciu program Skype, za pomocą którego można pogadać przez mikrofon.

Obecnie szykuję się do wyjazdu w Bieszczady i często na ten temat rozmawiam na Skype'ie z innymi uczestnikami planowanej wyprawy. Na takiej konferencji może swobodnie rozmawiać 5 osób.

Co Wy na to? Ilu na tym forum jest użytkowników Skype'a?

Xiro
14-02-2006, 00:32
hm..... "a co to jest Skype??............ "

andrzej627
14-02-2006, 00:37
http://skype.onet.pl/

KAHA
14-02-2006, 10:33
Andrzeju, ale my srednio raz w tygodniu (czasem na dwa tyg) mamy takie spotkania. Po za tym do tego programu o ile mi wiadomo trzeba miec słuchawki z mikrofonem - a nie wszyscy maja.

Po za tym nie kazdy moze wszystko instalowac (szczegolnie w pracy)

Pozdrawiam i zachecam do robienia spotkan, ale takich normalnych z piwem, pogaduszkami :)

KaHa

Jaro
15-02-2006, 20:19
No to ja zaczne, moj id na skype pawcio_82 za czesto go nie odpalam, ale moze to sie zmieni :)

andrzej627
15-02-2006, 23:33
Ciesze sie. Jest nas juz dwoch. Kto nastepny?

andrzej627
16-02-2006, 21:58
Andrzeju, ale my srednio raz w tygodniu (czasem na dwa tyg) mamy takie spotkania.
Ciesze sie za Was, ze sie spotykacie. Z niektórych wypowiedzi wynika jednak, ze nie wszyscy chetni maja mozliwosc w nich uczestniczyc.

Po za tym do tego programu o ile mi wiadomo trzeba miec sluchawki z mikrofonem - a nie wszyscy maja.
Po za tym nie kazdy moze wszystko instalowac (szczegolnie w pracy)
Rozumiem, ze nie wszyscy maja odpowiedni sprzet i warunki do takich rozmów; Jestem jednak przekonany, ze saj takie osoby, które uzywaja komputera do bezposrednich kontaktów glosem, a nie tylko z klawiatury.

Pozdrawiam i zachecam do robienia spotkan, ale takich normalnych z piwem, pogaduszkami
Oczywiscie, ze nic nie zastapi kontaktu bezposredniego, ale na dowód, ze moga byc w Internecie spotkania z piwem i pogaduszkami zalaczam zdjecie ze spotkania na Yahoo.

KAHA
17-02-2006, 10:03
ja nie kwestionuje "spotkan internetowych" tylko tlumacze ze nie kazdy moze sie spotkac w ten sposob ;)

a skoro mowa o spotkaniach to pewnie w nast. tyg. znow sie odbedzie spotkanko w wawce wiec jesli sa jacys chetni to zapraszm

Pozdrawiam

i zycze udanych spotkan zarowno tych na "zywca" jak i tych netowych

KaHa vel Wredota

Julo
20-02-2006, 02:23
Po prostu przyjedźcie na Otryt! Pogwarzymy o Bieszczadach. I nie tylko.

ww
04-03-2006, 08:26
valdiww74

popieram trzeba iść z postępem, nie mam nic przeciwko spotkaniom przy piwku ale czasem z braku czasu lepszy skype :)
a najlepsze oczwiście spotkania w bieszczadach - w tak pięknych okolicznościach przyrody...

Pozdrawiam
serdecznie
ww

andrzej627
04-03-2006, 11:17
Dzięki za poparcie.

Praktycznie co wieczór od godz. 21 jestem na Skype'ie. Mam nadzieję Cię usłyszeć. Oczekuję nowych zwolenników postępu. Jabol też kiedyś miał zainstalować Skype'a.

kobieta_bieszczadzka
04-03-2006, 18:36
:mrgreen: janulka_fizdejko