PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wszystkich!!



scamander
04-01-2006, 22:25
Witam wszystkich!!
Jestem w zasadzie nowy na tym forum :) ale od jakiegos czasu sledze wasze wypowiedzi i bardzo mi sie tu spodobalo :) I chcialm zalozyc cos w rodzaju malego watku zapoznawczego :) Przede wszystkim- mam na imię Krzysiek, mieszkam w Solcu Kujawskim kolo Bydgoszczy :) w Bieszczadach bylem juz kilkakrotnie, niestety wzgledy finansowe, odleglosc i przede wszystkim brak czasu nie pozwalaja mi na wyjazdy czestsze niz raz w roku :( ale czytajac to forum czuje sie troche jakbym tam byl :) pozdrawiam serdecznie!! P.S. nie jestem dobrym pisarzem- sorry za bledy gramatyczne, skladniowe, ortograficzne i wszystkie inne :D

bertrand236
05-01-2006, 07:52
Witaj na Forum!
Mam radę dla Ciebie. Pisz w Wordzie i niech Ci maszyna sprawdzi pisownię, a następnie skopiuj swoją wypowiedź do Forum.

Pozdrawiam

KAHA
05-01-2006, 08:37
Pisz w Wordzie

no tak.. tylko jak ja w wordzie opisywalam sobie cos to faktycznie bledy mi sprawdzil... ale tez z CARYNSKIEJ zrobil mi WARYNSKA... i troche dziwnie potem brzmiało ze taki a taki to był na Waryńskiej.... hehehehehe

Piotrową polanę też mi przerobiło na PIĘTROWĄ... więc word tez nie jest taki strasznie mądry (szczegolnie jak ma wlaczona opcje autopoprawki)

Pozdrowki
KaHa

Marcowy
05-01-2006, 09:16
Witaj na Forum, Scamander :)
Pocieszę Cię, że nie znalazłem w Twoim poście błędów ortograficznych, a to nie takie częste :lol:

Polej
05-01-2006, 10:47
Witaj Scamander !
Życzę wielu wrażeń podczas śledzenia wątków oraz czynnego udziału na Forum !