PDA

Zobacz pełną wersję : najdziksze zakątki



Anonymous
15-01-2002, 16:52
<HTML>Chciałem się dowiedzieć gdzie znajdują się w miarę najdziksze zakątki (waszym zdaniem) oraz o pola namiotowe tam występujące .Dobrze by było gdyby te tereny były położone niedaleko jakiś wód (rzek ,jezior).

z góry txk</HTML>

renata
19-01-2002, 01:10
<HTML>Sama chciałabym wiedziec?</HTML>

Tomek
23-01-2002, 22:11
<HTML>Może nie są to najdziksze tereny Bieszczad, ale są piękne. Chodzi mi o Polanki nad Solinką. Jest to świetny punkt wypadowy na Sine Wiry, Łopieńke, Dolina Sanu, czy Tołste. Dla zmotoryzowanych możemy dotrzeć już w dalsze zakątki. Jeżdzę tam co roku a sama Solinka w tym terenie jest taka piękna i dzika.............</HTML>

Anonymous
24-01-2002, 10:38
<HTML>A ja mam propozycję przejdź się doliną Sanu, od Rajskiego ( o ile pamiętam)
przez Tworylne, Krywe do Zatwarnicy, jast tam dziko, czyli bez ludzi, my spotkaliśmy 2 osoby i to tylko przez przypadek.
W Tworylnem zostały tylko kamienie i ruiny,
Krywe jest o ile pamiętam trochę zamieszkane. Bardzo polecam jest tam cudnie</HTML>

DOROTA
26-01-2002, 00:35
<HTML>A w Zatwarnicy spotkasz konie "luzem" chodzace i krowy z dzwonkiem.... :-))))</HTML>

Anonymous
22-02-2002, 11:03
<HTML>Witam !
Postanowiłem zrobić pierwszy krok w temacie czata "Bieszczady" czyli rozmowy na żywo .Proponuje spotykać sie na czacie w każdy poniedziałek
" w samo południe " czli o 12.00 !
Pozdrawiam i do usłyszenia !</HTML>

Marek
22-02-2002, 13:48
<HTML>pasmo Otrytu jest dość dzikie ale ja też preferuję okolice Zatwarnicy i dolinę Sanu</HTML>

Anonymous
25-02-2002, 10:01
<HTML>Czesc ! Spirytus.musisz sie zdecydowac czy chcesz wode czy gory?
Jak wode to Okolice Zalewu sa twoje! jak chcesz polazikowac w gorach to "bieszczadzki worek" nalezy do ciebie i nie tylko! wazny jest tez okres w jakim chcesz tam sie udac? w wakacje napewno bedzie tloczno, chyba ze inaczej nie mozesz.z nocvlegami na ogol nie ma problemow.pozdrowka hej.</HTML>