PDA

Zobacz pełną wersję : Doradżcie mi co sądzicie o pobycie zimą wUstrzykach Górnych?



Soldau
08-01-2006, 16:04
Nie byłem jeszcze w Ustrzykach górnych zimą i nie wiem nawet jak wyglada sprawa z dojazdem do tej miejscowości (czy drogi sa przejezdne i czesto odśnieżane?). Czy możliwe jest chodzenie po szlakach (jesli tak to czy po wszystkich)? No i jeszcze jedna ważna sprawa: w jakich miejscach można tam znaleźć zakwaterowanie o tej porze roku? Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam/ Marek

lucyna
09-01-2006, 12:03
Zakwaterownie takie jak latem. Polecam Hotel Górski, Pod Caryńską, no i stację GOPR. Trudno powiedzieć mi jakie warunki będą panowac w górach w dniu Twojego przyjazdu. Najlepiej skontaktuj się z GOPR> Ja tak zawsze robię gdy ide w góry. Bardzo dobrą prognozę pogody robi Stachu www.bieszczady.pl. W większości się sprawdza. Tylko pomyśl o wyposażeniu zimowym. Ostatnio w TV Rzeszów pokazywano obuwie turystów których sprowadzili goprowcy z Jaworników. Jednego turysty dość dobre do wędrowania po górach ale latem , a druiego ...adidasy.

Piotr
09-01-2006, 13:17
BTW: BdPN uruchomił dziś kamere online z widokiem na Rawki:
http://83.18.111.82/view/index.shtml

leszczu
12-01-2006, 17:04
Polecam Hotel Górski
A ja raczej odradzam ten Hotel z powodu ceny można znaleść coś fajnego za połowe ich ceny.
Wiem że w tamtym miesiącu była odnowa pokoi jak już tam traficie to powiedzcie że chcecie ten odnowiony bo są spoko.
:D

czy drogi sa przejezdne i czesto odśnieżane?).
tak jak wszedzie odśnieżone,chociaż nasi kochani drogowcy to są zdziwieni :shock: że śnieg spadł w styczniu he he.
Pozdrawiam

KAHA
13-01-2006, 09:31
hociaż nasi kochani drogowcy to są zdziwieni :shock: że śnieg spadł w styczniu he he.

a to wszedzie sa zdwinieni i nie tylko w gorach... ja przezylam to w stolicy... koszmar...