PDA

Zobacz pełną wersję : Zaproszenie na szkolenia



lucyna
10-01-2006, 15:29
Grupa Bieszczady zaprasza przewodników i innych biesolubów na szkolenie, które odbedzie się w ośrodku edukacyjnym BdPN w Lutowiskach w dniach 14-15 stycznia 2006 r. Program bedzie urozmaicony i zwiazany z turystyką zrównoważoną i przyrodniczą. Oficjalnie szkolenie rozpoczyna sie o 16 ale część uczestników przybędzie rano aby razem powędrowac po okolicy. Prowadzącym szkolenie bedzie Grzegorz Sitko który zapozna nas z nowymi trendami w turystyce zrównoważonej i działalnością PANparksu. Organizatorzy liczą na dyskusję, mile widziane będą pomysły i propozycje szkoleń. Pragniemy takze zastanowić się w szerszym gronie nad mozliwościa wypracowania wspołnej koncepcji promocji Bieszczadów i opracowania pakietowych ofert. Po "burzy mózgów" impreza integracyjna. Istnieje możliwość zanocowania w ośrodku odpłatnie 25 zł . Następnego dnia szkolenie teoretyczne ornitologiczne i wycieczka ,o ile warunki pogodowe pozwolą , na rakietach w okoice nieistniejącej wsi Krywka. Zapraszamy.

bertrand236
10-01-2006, 16:12
Lucynko!
Być może nie dało się wcześniej tego ogłosić, ale dla wielu z nas - ludzi mieszkających z dala od Bieszczadu jest to zbyt krótki okres, żeby obstalować sobie urlopik. A swoją drogą pozdrowienia dla Grzegorza. Mam miłe wspomnienia po spotkaniu z mnm.
pozdrawiam

lucyna
10-01-2006, 17:35
Dziękuje w imieniu Grzegorza. Jak wiesz szkolenia mamy co tydzień. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze do nas zawitasz. Przepraszam ,ale dotknęła mnie osobista tragedia jestem na silnych srodkach uspokajających i mam trudności z mysleniem. Następnym razem postaram się informować wcześniej pozdrawiam lucyna

KAHA
13-01-2006, 10:34
jest to zbyt krótki okres, żeby obstalować sobie urlopik.

ale to szkolenie wypada akurat w wekend... Bertrand czepiasz sie :D :lol: :lol:
....wiem wiem trzeba dojechac....


Następnym razem postaram się informować wcześnie

trzymamy za slowo :D

Pozdrawiam
KaHa