PDA

Zobacz pełną wersję : Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady



Anonymous
06-02-2002, 18:17
<HTML> A może tak założyc konto ofert...czyli chetnych i doswiadczonych Bieszczadników przy pomocy którego można by powiększyc grono zakochanych w Bieszczadach ?</HTML>

Anonymous
17-02-2002, 20:16
<HTML>Kusząca propozycja- kocham Bieszczady, ale zawsze mam problemy z doborem osób chętnych tam ze mna jechać. Wspaniale byłoby zorganizować coś wspólnie latem- taki mały zlot zapaleńców tych gór</HTML>

Anonymous
20-02-2002, 10:20
<HTML>Wspominając o założeniu takie konta miałem na myśli własną osobę.Chodzi o to że nigdy nie byłem w Bieszczadach.Wyprawa w Bieszczady jest moim wielkim marzeniem od wielu,wielu lat.
Ale czytałem też o osobach,które zlekceważyły sobie te "górki" i zapłaciły za swoja lekkomyślość najwyższą cenę !
Pomyślałem sobie że mógłbym uniknąc wielu niebezpieczeństw,
przyłączajac się do grupy lub doswiadczonego "Bieszczadnika".
Krótko mówiąc wyprawa integracyjna dla "starych" i "nowych" miłośników Bieszczad.Ja sam niedługo będę miał 50-tkę na karku wiec myśle że dobrze
by było uwzglednić dobór w przedziale wiekowym.

Pozdrawiam i czekam na opinie na temat mojego pomysłu.</HTML>

Anonymous
21-02-2002, 10:05
<HTML>Pomysl niezly. Potrzebna jednak osoba ktora by to jakos koordynowala na poczatku. Zalozenie oddzielnego forum w necie, gdzie moznaby pogadac o Bieszczadach? Niby mozna tutaj. Czekam na pomysly. Aha musza się znaleść doświadczeni Bieszczadnicy, chętni pomóc mniej doświadczonym turystom. Kto się zgłasza?</HTML>

Anonymous
21-02-2002, 12:29
<HTML>A może poprostu zacznijmy korzystac z bieszczadzkiego czata?! Ustalmy tylko godzinę lub dzień...ewentualnie inne propozycje.
Pozdrawiam!</HTML>

Anonymous
22-02-2002, 10:57
<HTML>Witam !
Postanowiłem zrobić pierwszy krok w temacie czata "Bieszczady"
Proponuje spotkanie na czacie"Bieszczady" w poniedziałki "w samo południe"!
Czyli o 12.00 spotykamy się (miłośnicy Bieszczad) na czacie !
Pozdrawiam !</HTML>

Anonymous
25-02-2002, 09:40
<HTML>drogi StasiulkuP godzina troszeczke nierealna, ato praca,a to szkola,a moze by tak jakis piatek lub sobota po 22.bardzo prosze</HTML>

Anonymous
25-02-2002, 10:52
<HTML>Ponieważ godzina czata zaproponowana przeze mnie n.p. dla marka jest nierealna,oczywiście dostosuje sie do większości ! w związku z tym czekam na nastepne propozycje spotkania na czacie bieszczady.info( bo sa jeszcze bieszczady online).

Pozdrawiam !</HTML>

Anonymous
06-03-2002, 00:17
<HTML>tak zeby marek nie byl osamotniony w swojej poludniowej poniedzialkowj"niemocy"dopisuje sie takze..
a co najlepiej?sobota, moze niedziala ok.22</HTML>

Anonymous
26-03-2002, 04:30
<HTML>Witam!Dawno tu nie gościłam,a tu widzę genialny pomysł :) Chciałabym się przyłączyc do tej wyprawy,choc na pewno nie jako przewodnik hihi.Szczególnie by mi zależało wyrwać się przed sesja,żeby nie zgłupieć totalnie..Pozdrawiam.akby się coś kroiło,a ja bym tego nie zauważyła,dajcie znać.Papatki bieszczadzcy ludkowie:)</HTML>

Anonymous
20-04-2002, 14:18
pomysł stworzenia zlotu ludzi zakochanych w Bieszczadach niezwykle przypadł mi do gustu, proponowałbym ustalenie terminu i miejsca, moja propozycja to może schronisko w Roztokach Grn. Sądze, że byłoby niezwykle ciekawo spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach z całej Polski, z którymi można ciekawie pogadać przy ognisku z gitarą winem i śpiewem.
Pozdrawiam wszystkich Bieszczadników

Anonymous
20-04-2002, 16:13
to kiedy ta wyprawa?