PDA

Zobacz pełną wersję : Dyżury na Skype'ie?



andrzej627
04-03-2006, 20:00
Sobotnie dyżury w Dwerniku obecnie się nie odbywają. A może by tak zrobić takie dyżury na Skype'ie. Co Wy na to?

Zebrałem listę uczestników forum, którzy używają Skype'a:

kobieta_bieszczadzka - janulka_fizdejko
ww - valdiww74
Jaro - pawcio_82
wojtek1121 - wojtek1121
andrzej627 - andrzej627

Pierwsze lody zostały przełamane. Miałem właśnie przyjemność porozmawiać z kobieta_bieszczadzka.

KAHA
06-03-2006, 09:08
z mila checia bym, sie przylaczyla... ale jest jeden malutki problem... internet mam tylko w pracy :) Ale trzymam za Was kciuki zycze owocnych "spotkan" i dluuuugich rozmow ;) :lol: :lol:

kobieta_bieszczadzka
06-03-2006, 10:34
:mrgreen: :oops: cała przyjemność po mojej stronie :) ...

andrzej627
06-03-2006, 23:16
Widzę, że z rana od razu zaglądacie na forum. Cieszę się z odzewu.

Kaha, mam nadzieję, że kiedyś będę miał przyjemność pogadać też z Tobą, a jeszcze lepiej spotkać się osobiście.

Nasza ekipa rusza w Bieszczady 15 maja. Jesteśmy już w trakcie planowania naszych wędrówek i chętnie na ten temat pogadamy. Swojego czasu zajrzeliśmy o wyznaczonej porze do Dwernika, ale nikogo niestety nie zastaliśmy. Moze w tym roku będziemy mieli wiecej szczęscia i spotkamy się w Bieszczadach.

iza
06-03-2006, 23:46
Haaaaaaaaaa bardzo dobry termin , całkiem możliwe że się w Dwerniku spotkamy .
Ach ..... długo jeszcze do maja . Długa też ta zima co końca nima .

pozdrawiam

iza

andrzej627
06-03-2006, 23:54
Zostało jeszcze tylko dwa miesiące.

Iza, rozumiem, ze jestesmy umówieni 20 maja o godz.14 w Dwerniku.

Xiro
07-03-2006, 00:23
taaaaaa. to i my jakos tak będziemy w Bies-Czadzie w tym czasie :mrgreen:

KAHA
07-03-2006, 10:05
Kaha, mam nadzieję, że kiedyś będę miał przyjemność pogadać też z Tobą, a jeszcze lepiej spotkać się osobiście.

to co kiedy spotkanie??? ;) Pozdrawiam i juz zycze udanej wyprawy.... ja nie wiem kiedy my sie wybierzemy.... ehhh

kobieta_bieszczadzka
07-03-2006, 11:30
Czy przypadkiem, termin nie będzie również zbliżony do KIMBU :) :mrgreen: , można połączyć wszystko razem :) !!!

kobita

iza
07-03-2006, 21:10
Potwierdzam termin 20 maja -99% . Prosi się Xiro o ustalenie palnu wycieczkowego .
My zatrzymujemy sie w Cisnej , ale to nie ma znaczenia . Wycieczka tradycyjna jest konieczna .Teraz Wasza kolej na plan , tylko deszczu prosze nie zamawiać (bo nie lubie :) Pozostali chętni do wycieczkowania i innych przeżyć mile widziani .

pozdrawiam

p.s.
zaczynam odliczac dni

andrzej627
07-03-2006, 21:43
My zatrzymujemy sie w Cisnej
A my niedaleko, w Bystrem.

mAAtylda
07-03-2006, 23:15
20 maja znowu mam Urodziny, więc miło będzie mi je spędzić w cudnej okolicy i miłym gronie!

andrzej627
08-03-2006, 00:21
20 maja znowu mam Urodziny
Tak więc 20 maja zapowiada się bardzo ciekawie.

W jakiej miejscowości sie zatrzymujesz?

Niuta
10-03-2006, 14:12
Iza my nie zapomnimy tej wycieczki z przed 2 lat :)) fajnie było ;)) a co sądziś o śniegu w UG 20 maja tak jak wtedy, bo zdaje się że zima może pociągnąć jeszcze długo i to się da załatwić.
PS My też odliczamy dni ale do 13 maja :)) 2 miesiace i 4 dni :))

iza
10-03-2006, 22:38
Ach ta wycieczka była niezapomniana , te strugi deszczu i mokre majty na zawsze pozostaną w naszej pamięci , chyba jako te które nigdy z pamięci się nie wymazują .
Bardzo , bardzo miłe wspomnienia . Z niecierpilwością czekamy na maj .
Mnieliśmy nawet taki pomysł , aby osobiście zlożyć Wam życzenia w Tym Waszym Dniu .
Niestety wczoraj zostało ogłoszone że 13 maja mój brat osobisty również będzie mieć Swój Dzień , tym samym nasze plany legły .
Bardzo cieszymy się z Waszej decyzji i serdecznie gratulujemy .


p.s.
nawet nie myślcie o zalatwianie na maj zimy ,,,,,,,,,,,,,,, a fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Barnaba
10-04-2006, 01:43
A ja tak jeszcze wrócę do sedna topiku. Taka sugestia do admina, bo w profilu można wpisać numery ICQ (to ok) dalej... gg, WP kontakt, i Tlen. Może jeszcze Stefan? hihi WP i Tlen współpracują z siecią gg, tak więc teoretycznie można powiedzieć że trochę się to pokrywa. A co z takim Skype, albo mniej znanym Jabberze? hmmm? Może dałoby się zmienić profil tak, aby wpisywane dane były bardziej funkcjonalne?

A może się nie da, i trzeba będzie rozwinąć stopkę?