PDA

Zobacz pełną wersję : Maj w Bieszczadach



Anonymous
12-02-2002, 14:12
<HTML>Witam

Wybieram sie w maju w Bieszczady. Po raz pierwszy ta pora roku. Mam pytanie do bardziej zaawansowanych i doswiadczonych Bieszczadnikow.
- czy prywatna komunikacja samochodzikami funkcjonuje podobnie jak w wakacje?
- czy pole namiotowe w Ustrzykach Gornych jest czynne - chodzi mi o stojace tam domki?</HTML>

Anonymous
12-02-2002, 23:26
<HTML>Czesc,

Kilka miesiecy temu za podobnie postawione pytanie zostalem zrugany przez kilku bywalcow tej strony. Ale w koncu pomogli mi za co im dziekuje. Bylem w Ustrzykach Grn. na poczatku pazdziernika, z tego co sie dowiadywalem to w maju jest podobnie. Tak naprawde to sezon w Bieszczadach zaczyna sie dlugim weekendem majowym, Ty pewnie tez wtedy. Na komunikacje PKS nie ma za bardzo co liczyc. Busy jezdza wtedy gdy im sie to oplaca. W pazdzierniku nie bylo ich za wiele (wiem o jednym ktory jezdzil na pewno - rano i wieczorem trasa Ustrzyki Grn - Wetlina i z powrotem). Raczej nalezy tak planowac wycieczki, zeby powrot wieczorem byl jak najkrotszy lub liczyc na okazje. A ta wbrew opiniom zdarza sie dosyc czesto. Dwukrotnie mili panstwo ratowali nam skore.
Jesli chodzi o noclegi to na temat funkcjonowania pola namiotowego nic nie wiem. Nocowalismy w domach przy dyrekcji BPN, polecam. Telefony do gospodarzy dosyc czesto przewijaja sie przez te strone, poszukaj. Mam nadzieje ze troche pomoglem, jesli masz watpliwosci to pytaj. W Bieszczady warto jechac zawsze, tego jestem pewien.</HTML>

Anonymous
13-02-2002, 09:07
<HTML>O tym, że warto jechać w Bieszczady to dobrze wiem. Byłem 2 razy, ale zawsze latem. Stąd te pytania. Czy pisząc o busach miałeś na myśli autobusy PKS, czy te prywatne małe busiki, które przynajmniej letnimi miesiącami stanowią główną komunikację Bieszczad.
Wielki dzięki Krzysztof za pomoc. Pozdrawiam!
Grzegorz</HTML>

Anonymous
13-02-2002, 09:07
<HTML>O tym, że warto jechać w Bieszczady to dobrze wiem. Byłem 2 razy, ale zawsze latem. Stąd te pytania. Czy pisząc o busach miałeś na myśli autobusy PKS, czy te prywatne małe busiki, które przynajmniej letnimi miesiącami stanowią główną komunikację Bieszczad.
Wielki dzięki Krzysztof za pomoc. Pozdrawiam!
Grzegorz</HTML>

Anonymous
15-02-2002, 12:34
<HTML>W ubiegłym roku byłam w długi weekend majowy w Bieszczadach i w tym roku też się wybieram. Z doświadczenia wiem, że na autobusy nie ma co liczyć, bo jest ich zaledwie kilka w ciągu dnia. Natomiast jeśli chodzi o busy to są o tyle o ile jest na nie zapotrzebowanie. W ubiegłym roku jeździły często, bo pogoda dopisała i turyści też. Mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Do zobaczenia na szlaku. Pozdrawiam.</HTML>

Anonymous
15-02-2002, 12:44
<HTML>Dzięki za info i do zobaczenia gdzieś na połoninach.....</HTML>

kasandrra
18-02-2002, 21:25
<HTML>Krzysiu
wrrrrrrrrrrr.......</HTML>

Monika
21-02-2002, 09:34
<HTML>

Witam

Wybieram sie w maju w Bieszczady a dokladnie w Ustrzyki Górne. Mam problem z noclegiem, poniewaz nigdzie nie moge znalezc jakiegos telefonu wiec prosze o pomoc. Jezeli ktos ma jakis telefon bylabym bardzo wdzieczna. Nie obrazilabym sie o telefon do domkow przy dyrekcji BPN. Z góry dziekuje!!!!


Monika</HTML>

Anonymous
25-02-2002, 20:49
<HTML>Tak Kasandrro?</HTML>

Anonymous
25-02-2002, 21:53
<HTML>Telefony do kwater w Ustrzykach Górnych
013 461 0635
013 461 0652
Wołosate info - 013 461 0656</HTML>

sofron
26-02-2002, 16:32
<HTML>a jednak pewne rzeczy rzeczy się nie zmieniają...
choroby społeczne istnieją nadal i plenią się bujnie i szeroko, a inni nadal są zabójczo uprzejmi i cierpliwi aż do bólu.
A niektórzy straaaasznie pamiętliwi...</HTML>

Jarek
16-03-2002, 11:59
<HTML>Witam!
Mam poważny proble w maju mam zamiar wybrać się z ekipą w bieszczady około 10 os. Tylko tyle że nie znam żadnej trasy a to dlatego że jedziemy tam pierwszy raz. Proszę wszystkic o pomoc, byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie ciekawych tras. Mamy w planach jedszcze przejazd kolejką wąskotorową, przeprawę na linach przez rzekę, itp.Parę noclegów pod chmuką. Lecz liczymy na noclegi pod dachem i chociaż letnią wodę (będą z nami kobiety)!!!!!
Będę wdzięczny za dostarczone trasy!!!!!!!!!!!!!!</HTML>

Anonymous
18-03-2002, 20:14
<HTML>Zajrzyj na stronę www.bieszczady.org
Znajdziesz tam ośrodek stanowiący idealną bazę wypadową dla wycieczek. Jest tylko jedno niebezpieczeństwo: później będziesz chciał stale tam wracać.</HTML>

Anonymous
18-03-2002, 23:31
<HTML>Ludzie czy ktoś był w Ustrz.Grn. u pana Leszka????????
Nigdzie nie będziecie mieli lepiej!!!!!!!!!!!!!</HTML>

Anonymous
31-03-2002, 22:43
Cześć,
na forum pisałaś coś o "panu Leszku:)" czy moglabys mi cos rzec o tym?
Szukam noclegów na weekend majowy i każda opinia jest dla mnie cenna.
Szukam miejsca dla jednej osoby niedrogiej kwatery, lub miejsca pod namiot gdzie bylaby woda (ciepła?? choc to niekonieczne)
Pozdrawiam,
Filip

Marcin
01-04-2002, 10:14
Chyba nie jestem pierwsza osobą która zamiast wyrażać swoją opinie szuka tu pomocy.W bieszczadach byłem, dopiero raz i była to wycieczka grupowa.Tym razem chciałbym wybrać się tam mniejszą paczką.Szukam cennych informacji dotyczących "studenckich " schronisk i atrakcyjnych tras.Kiedyś dostałem odpowiedź jedź to zobaczysz .W ostateczności pewnie to zrobie bo nic mnie juz nie powstrzyma :) z gory dzieki .Zycze miłego przecierania szlaqw.

Anonymous
08-04-2002, 19:03
czy w tym mocno zdemoralizowanym i niemniej zachłanym na cywilizację interes i kasę oraz zupełnie zwierzęcym światku znajdzie się jakaś bratnia duszyczka, której słówka "miłość, kominek, romantyzm i sex" nie przerażą na tyle, że zdoła coś podpowiedzieć dwóje zakochanych i spargnionych nie tylko estetycznych ale i szaleńczo dzikich wrażeń a tak po ludzku gdzie szukać miłego przesadnie nie drogiego miejsca z dala od tłumu gdzie mozna by spędzić kilka kwietniowych dni pilne!!!!!!wyjeżdżamy 13 kwietnia buziaki dla ludzików o prawdziwych sercach hmm wzamian mogę poopowiadać cosik o ciekawych miejscach nad bałtykiem