PDA

Zobacz pełną wersję : Czy w Bieszczdach org. się obozy wakacyjne dla dorosłych?



evva
17-03-2006, 14:27
Witam wszystkich,

Z łezką w oku wspominam moje wyjazdy w Bieszczady w czasach licealnych. Czasem były to obozy młodzieżowe, a czasem wyjazdy w małej grupie. Mieliśmy świetnego przewodnika/opiekuna, który nieźle nas przeganiał po bezdrożach.

Teraz jestem już za stara na obóz (28 lat).

I tu moje pytanie: czy organizuje się coś takiego w Bieszczadach dla ludzi dorosłych?
Nie chodzi mi o wczasy, leżenie do góry brzuchem i jakieś spacerki po okolicy, tylko bardziej coś w stylu obozu wędrownego lub ewentualnie zakwaterowanie w jednym miejscu, z dużym naciskiem na kontakt z naturą na co dzień.

Obozów młodzieżowych jest do wyboru do koloru. Prawdę mówiąc mogłabym również sama sobie zorganizować taki wyjazd z mężem i znajomymi... ale mi się marzy coś innego... Chciałabym w wakacje zostawić na 2 tygodnie pracę, rodzinę i powędrować trochę z plecakiem.

Czy ktoś organizuje coś takiego???

lucyna
17-03-2006, 16:20
Tak są organizowane. Kilka ośrodków ma bardzo ciekawe programy. Także miejscowi tour operatorzy przygotowuą jednodniowe eskapady.

evva
17-03-2006, 16:24
A gdzie mam szukać? W internecie się nie dokopałam. Masz może jakieś namiary?

zillo
17-03-2006, 23:12
28 lat i uważa się za dorosłą :wink: , moim zdaniem nie ma niczego lepszego niż włóczęga w grupie "niezorganizowanej". Już samo planowanie i organizacja wyprawy wprowadza w odpowiedni nastrój, a jak się coś nie uda na miejscu ( pogoda, brak miejsca w schronisku) to można poimprowizować. To forum, jak sie zorientujesz, jest kopalnią wiedzy na temat Bieszczadów i to wiedzy z pierwszej ręki. Wiadomości są sprawdzone na własnej skórze. Poszperaj, a jestem pewien, że bez problemu zaplanujesz sobię trasę na dwa tygodnie - własnymi szlakami. Tylko zebrać ekipę.Pozdrawiam.

Lech Rybienik
19-03-2006, 22:49
Witaj.
Nasz klub turystyczny organizauje właśnie różniste wyjazdy wędrowne dla studentów, i tych , którzy wciąż młodzi studia już skończyli.
Szczegóły www.akt.waw.pl
Lech