PDA

Zobacz pełną wersję : Beksiński



długi
19-03-2006, 15:33
Zachęcam mieszkańców Trójmiasta i okolic, a także będących przejazdem do odwiedzenia Pałacu Opatów w Oliwie. Jest tam wystawa retrospektywna malarstwa Z. Beksińskiego.
Wielokrotnie odwiedzałem ekspozycje w muzeum sanockim. To co jest prezentowane w Pałacu Opatów przerosło wszystko, co do tej pory widziałem.
Polecam wszystkim tę wystawę, naprawdę warto. Nigdzie więcej pewnie nie uda się wystawić tak szerokiego wyboru prac.
Pozdrawiam
Długi

Barnaba
10-04-2006, 20:36
Taaaa! Chyba to samo było niegdyś w Pyrlandii, poszedłem i nie żałowałem, a nie jestem z tych co by wzdychali przed ścianą..... Gorąco polecam. Swoją drogą synek (też Beksiński) też był spoko koleś... w necie krążą jego audycje- dobre słuchowisko, z dobrze dobraną, dobrą muzyką.....

długi
14-04-2006, 13:06
Ostatni dzwonek
Wystawa kończy się 17 kwietnia
Długi

Ezechiel
16-04-2006, 23:05
Plusem jest szerszy przegląd twórczości artysty. Na Zamku w Sanoku na ogół wystawione były tylko pejzaże z "okresu fantastycznego". Wystawa zaś prezentuje przegląd dzieł wybranych z całego życiorysu artystycznego.

Byłem w czwartek na Beksińskim ze znajomą, przy dobrych wiatrach spróbujemy znajomość poszerzyć o Zamek w Sanoku. A stamtąd porwałbym ją w Bieszczady ...

... I żyli długo i szczęśliwie.

długi
18-04-2006, 10:24
A stamtąd porwałbym ją w Bieszczady ...

Najbliższy termin to chyba KIMB?
Długi

Ezechiel
18-04-2006, 13:54
Myślałem raczej o wrześniu-październiku. Obecnie Obiekt ma maturę ;-), a ja Beskid Niski