PDA

Zobacz pełną wersję : Dwernik - nic dodać nic ująć



specjalized
21-03-2006, 01:01
Tutaj taki sobie temacik o wiosce małej lecz niezmiernie przytulnej.Najwspanialszy jest w niej Blaszak,Dorotka,Piekiełko...i most symbol :) ...niezapomne jak z kumplami na wyprawie Rowerowej nocowaliśmy tam w chatce z dykty zrobionej na częściach z PKP ...kocham to miejsce i chętnie sie wymienie pogladami z innymi miłośnikami tego miejsca:)

Xiro
21-03-2006, 01:11
Nie nocowałem w chacie z dykty ...... i chyba nie zamierzam :mrgreen:
ale na pewno kiedys zajrze - moze już w maju, w okolicach KIMB-u, do Piekielka (jesli bedzie dzialać) na pierogi (jeśli będą.... )

..... i ciągle mnie intryguje ten szyb naftowy... ciekawe czy faktycznie dziala :mrgreen:

specjalized
21-03-2006, 01:25
byłem przy tym szybie kiedyś...wtedy nie działał ale czy wogule nie działa to nie wiem :)

Malenki_Aniolek
27-03-2006, 22:19
Byłam w Dwerniku 2 razy na Stanicy ZHP Pabianice :) i Stwierdzam jednoznacznie że Dwernik to mój dom :) To tak jak śpiewała moja kadra kiedyś jak sami jeździli jako uczestnicy :) A w przyszłym roku to ja zaraże moje dzieciaki Bieszczadzkim ogniem :)
A, i stwierdzam że woda w Sanie jeste czasem cieplejsza niż ta u nas w sanitariatach :P

specjalized
27-03-2006, 22:41
też byłem na stanicy...jako uczestnik,kadra i na hoteliku :P
pozdrawiam panią z Pabianic :D

Zosia samosia
30-03-2006, 19:05
Zanim dotrzecie do Dwernika to może warto http://www.twojebieszczady.pl/warto/poloninka.php
?
I żeby wspomnienia były bardziej wyraziste:
http://www.twojebieszczady.pl/den/piekielko/piekielko.php
:wink: :)

specjalized
10-04-2006, 01:00
ja już się nie mogę doczekać dwernika nlaszaka piekiełka mostu i sanu...boże jak ja kocham te miejsca :D

WALDI
10-04-2006, 09:26
a już się nie mogę doczekać
Troszkę mnie zaciekawiłeś tym miejscem i przy najbliższej okazji tam na guralu zawitam.Wczoraj na szosówce przemknąłem przez Brzegi.G i nie chciałem się na niej pchać w drogę nieznaną.Ciekawi mnie jaka jest nawierzchnia na odcinku od Brzegów G do
Dwernika.Jak tą trasę zaliczę to podzielę się uwagami.

specjalized
10-04-2006, 09:59
nawierzchnia jest baaaaardzo kiepska...nie polecam na szosówce...

nivid
27-04-2006, 18:59
Hmmm.. Piekiełko w Dwerniku- ładna barmanka tam lała złotą ciecz ;D
Ale co sie stało z barem " BIESZCZADY" ??????
Kiedy ja tam byłem to chodziliśmy właśnie do ów baru-a znajduje się, bądź znajdował obok Piekiełka. Mam z nim wspaniałe wspomnienie. Noce przy brzmieniu kufli z piwa, gitary i bębnów. Tak, tak- tam właśnie zaszczepiono mnie grą na bębnach afrykańskich.
W tzm roku( jeśli dobrze sie wszystko ułoży pojade właśnie do Dwernika)
Pozdrawiam wszystkich z baru Bieszczady, Piekiełka oraz tych którzy tam byli ;]

Malenki_Aniolek
27-04-2006, 19:59
jedyne miejsce w Dwerniku jakie mi się kojarzy z bębnami to blaszak :P

specjalized
03-05-2006, 12:45
w blaszaku czasem są nawet jakies koncerty...chyba miejscowych kapel....

nivid
14-05-2006, 12:50
Hmmm.... blaszak? Nie znam tego miejsca...nigdy tam nie byłem. Czy mógłbym prosić o troche więcej szczegółów? Chętnie wpadłbyma tam na jakiś koncert~~najlepiej jakiejś punkowej, metalowej, regge, lub etno kapeli ;]

specjalized
30-05-2006, 01:02
tylko ze o takich koncertach to pewnie można sę dowiedzieć dopiero na miejscu ...w necie to nawet nie ma szan znaleźć ...no chyba że właściciel baru zamieści

Blaszak znajduje się około 70m od sanu nad strumieniem spływajacym z otrytu...ten strumień solidnie podmywa knajpkę :P ...blaszak stoi na rozwidleniu drogi na zatwarni i na brzegi :)

Martini
10-11-2007, 10:06
he he koncert w Blaszaku:D Jakoś nie moge ich zapomniec.Jeszcze przez cały sierpień bolały mnie palce od gry na gitarze.Pozdrawiam chłopaków od Bębnów Pedra, Marcina, Rowera , Habure, Wrone i wszystkich innych którzy umilali rytmicznie wieczory:DA nawet całe noce.Pozdrawiam cieplutko ekipe z Blaszki Dorotke i Kube:DW tym roku tez wrócimy i napewno nie bedzie gorzej.

buba
11-11-2007, 00:40
chatka z dykty na czesciach z pkp?? brzmi niezle!!! gdzie to cudo ??? :D