PDA

Zobacz pełną wersję : KIMBowe plakietki 2006



Hubert
29-03-2006, 12:42
Witam,

Wzorem roku ubiegłego mam pytanie, które kieruję do wszysytkich KIMBowiczów. Czy bylibyście zainteresowani plakietkami imiennymi/nickowymi wydanymi w ramach KIMB.
Proszę o sugestie i propozycje oraz o dokładne podanie terminu i miejsca V KIMB (nie mam czasu na czytanie forum - brak internetu)

Pozdrawiam wszystkich

Hubert

damian
29-03-2006, 13:34
Plakietki czemu nie!!!!!!!!!!! data chyba 19-21 Maja, a miejsce??? trzeba jeszcze zagłosować...

Hubert
30-03-2006, 12:37
W takim razie podam kilka szczegółów.

Otóż przy ilości (łącznej) do 50 szt cena za szt 1,80 zł, a powyżej 50 szt 1,60 zł
Mogę wysyłać każdemu plakietki osobno (dodatkowe 3,50 zł za przesyłkę poleconym), żeby uniknac sytuacji jaka miała miejsce w ubiegłym roku, kiedy okazało się, że ktoś plakietki dostał, a ktoś nie.

Zainteresowanych proszę o wypowiedzenie się w tej kwestii, względnie o podawanie swoich propozycji.

Jagna
03-04-2006, 11:45
Ja swoją dostałam na KIMBie, ale w tym roku nie wiem czy uda sie w ogole na KIMB dojechac, wiec jakby co, to chce pocztą...

Hubert
03-04-2006, 13:36
W takim razie proszę wszystkie zainteresowane osoby o przesyłanie e-maili kto chce plakietki i ile sztuk oraz z jakim nickiem. W każdym e-mailu proszę podać adres.

kimb5@apla.cp.win.pl

Hubert
10-04-2006, 15:16
Proponuję, by wszyscy zainteresowani otrzymaniem KIMB-owych plakietek podesłali mi swoje dane jw. do 22 kwietnia, tak bym wszystko w spokoju mógł przygotować i zdołał rozesłać do wszystkich zainteresowanych.

Hubert
24-04-2006, 20:29
Dla spóźnialskich maksymalnie do 26 kwietnia przyjmuje zamówienia. Można też słać sms-y (wyłącznie) 604714 739 z określeniem nicka, ilości sztuk i własnego adresu np.

eureka x 2, kangur x 3, Konwaliowa 6, 54-789 Łobez, Malwina Kaps

joorg
24-04-2006, 21:14
Można też słać sms-y
zamówienie wysłałem na pw --piszę tu dodatkowo informację , bo termin "goni" a pw można czasem przeoczyć

Hubert
28-04-2006, 16:53
Tym, którzy się spóźnili, a chcieliby już po KIMBie zdobyć plakietkę ze swoim nickiem podpowiem, że za kilka dni, góra tydzień podam tutaj link, gdzie o każdej porze dnia i nocy będzie można złożyć zamówienie. Jak ktoś będzie chciał, to nawet w grudniu będę mu mógł odtworzyć wzór.

Hubert
09-05-2006, 14:03
Właśnie skończyłem robienie KIMB oewych plakietek. Wszystkim osobom, które w terminie zapisały się na plakietki rozesłałem na e-mail lub PW wiadomość dotyczącą finalizacji zamówienia. proszę zatem zerknać do swoich skrzynek.

Pozdrawiam

Hubert
09-05-2006, 14:20
Wspomniane wcześniej miejsce, w którym będzie mozna składać zamówienia na plakietki z KIMB4 i KIMB5

http://www.apla.cp.win.pl/sklep/catalog/product_info.php?cPath=37&products_id=274

http://www.apla.cp.win.pl/sklep/catalog/product_info.php?cPath=37&products_id=172

proszę o wyrozumiałość jeśli coś nie chodzi, bo katalog działa w wersji testowej.

Jeśli plakietka ma być z unikalnym nickiem, proszę o kontakt e-mail

Hubert
13-05-2006, 16:06
Wpłaty za plakietki dotarły od następujących osób:

Janusz Cymerman 41823
Katarzyna Dudek 41822
Agata Gorycka 11435
Tomasz Sokołowski 11434
Paweł Jarosz 11433
Marek Mamrot 11432
Tomasz Chojnowski 11431

Plakietki Wojciecha Nawrockiego dołaczone są do przesyłki Tomasza Chojnowskiego i proszę panów o skontaktowanie się ze sobą i uregulowanie kosztów przesyłki.
Przy nazwiskach podałem numery przesyłek poleconych tak w razie czego.

Jak dojdą kolejne wpłaty, to poinformuję w tym miejscu.

Hubert
15-05-2006, 19:22
Dzisiaj doszło od:

Marek Mamrot

długi
15-05-2006, 21:34
Dostałem znaczki, są śliczne :lol: :lol: :lol:
Długi

marekm
15-05-2006, 22:56
Dzisiaj doszło od:

dzięki też już mam , są OK

Hero
16-05-2006, 17:20
Do mnie też doszły i są super. Proszę Wojciecha Nawrockiego o kontakt.

Hubert
17-05-2006, 20:01
Dzisiaj wysyłam jeszcze do Panów:

Jarosław Wlazło
Ireneusz Jóźwik

Pozostałe osoby prosze o uregulowanie płatności. Nie wysyłam tych plakietek na KIMB, bo nie wiem gdzie i na kogo, chyba, że do jutra skontaktuje się ze mną ktoś, kto zapłaci za pozostałe plakietki i rozliczy się ze spóźnialskimi.

joorg
17-05-2006, 20:50
Otrzymałam --są OK dzięki

zillo
27-05-2006, 11:40
Tydzień mnie nie było dlatego dopiero teraz melduję, że plakietka doszła, jest extra.

Hubert
29-05-2006, 13:34
Ciesze się, że się Wam podobają. Mam jeszcze część plakietek, ponieważ nie wszyscy, którzy się deklarowali wpłacili pieniądze. Być może którejś ze stron poczta nawala. jestem wyrozumiały dlatego czekam na tych, którzy się spóźniają. Listę tych osób opublikję za kilka dni.

Hubert
06-06-2006, 12:55
Zgodnie z obietnicą publikuję listę osób, które zamówiły plakietki na V KIMB i jak dotąd nie uiściły opłaty.

1. Jagna
2. Marek Gabruk – (plakietki Nico i Anna)
3. Damian – (2 plakietki)
4. Izabela Wajs – (plakietki joja, Jurek)

Wyżej wymienione osoby proszę o kontakt kimb5@apla.cp.win.pl

andrzej627
06-06-2006, 23:56
publikuję listę osób, które zamówiły plakietki na V KIMB
Hubert, zamowilem 4 plakietki z odbiorem na KIMBie. Zamowienie przyjales ale dopiero potem pojawily sie komplikacje. Okazalo sie, ze za plakietki trzeba zaplacic przelewem i zostana przeslane poczta. Takiej sytuacji nie przewidzialem. Gdybym o tym wiedzial, nie zamawialbym tych plakietek. Doszlo miedzy nami do wymiany wielu emaili i ostatecznie po dokonaniu wplaty dostalem od Ciebie wiadomosc, kto nasze plakietki dostanie poczta i przywiezie na KIMB. Okazalo sie jednak, ze wyslales plakietki do kogo innego, ktory na KIMB nie dojechal.

Teraz to jest juz przyslowiowa musztarda po obiedzie.

bertrand236
07-06-2006, 00:36
Gdybym o tym wiedzial, nie zamawialbym tych plakietek.

A ja wiedziałem, że na KIMBIE nie będę, a plakietkę zamówiłem i mam. Plakietkę można przypiąć do siebie nie tylko na KIMBIE ale rownież podczas innych bytności w Bieszczadzie. Może w ten sposób będę jeszcze bardziej rozpoznawalny :?: :lol: :lol:
Dzięki Ci Hubert i pamietaj o Renatce
Pozdrawiam

Hero
25-01-2009, 22:40
Pozwólcie, że reanimuję temat. Co sądzicie o zorganizowaniu plakietek na najbliższy KIMB ? Ostatnio zajmował się tym Hubert, który ostatnio nie udziela się na forum. Myślę, że to miła pamiątka ze spotkania i warto byłoby coś takiego znów zrobić.

Polej
25-01-2009, 23:18
Temat plakietek, czy w ogóle gadżetów formowych ożywa i umiera co jakiś czas. Można by w końcu sprawę dopiąć do końca i wykorzystać okazję KIMB-u do zrobienia plakietek. To świetny pomysł, jestem za.

Stały Bywalec
26-01-2009, 08:43
Jestem zdecydowanie "ZA".

Mam pamiątkową plakietkę z I KIMB-u w Dwerniku w 2002 r., gdzie nas było tylko 10 osób. Ostatnio na Wall Street oferowano mi za nią 150 tys. USD, ale się nie zdecydowałem jej sprzedać. Jeszcze trochę poczekam.

Polej
27-01-2009, 21:01
W temacie plakietek cisza, więc pozwoliłem sobie zrobić dwa projekty i poddać dyskusji.
Są to plakietki okazjonalne, KIMB-owe, nie zawierają symboliki Forum (Muczne wpisałem jako wzór oczywiście, po zakończeniu głosowania wpiszę zwycięską lokalizację). Trzeba by się zdecydować ewentualnie na jeden ze wzorów lub może ktoś inny coś zaproponuje.
Mogę zająć się zebraniem zamówień oraz ich realizacją. Plakietki są przypinane na agrafkę, średnica 55 mm, powlekane. Zamawiałem podobne w zeszłym roku i bardzo dobrze przetrwały ten okres mimo „użytkowania” w terenie. O kosztach poinformuję w momencie określenia ilości chętnych (wiadomo im większa ilość, tym taniej). Proszę o opinie.

bertrand236
27-01-2009, 21:07
Mam w ręce plakietkę z KIMBU w Smolniku. Jest tez na niej mój nick.

Podoba mi się wzór 1 ale z nickiem. Wiem, że to drożej wyjdzie, ale niech tam...

Anyczka20
27-01-2009, 21:22
Bieszczadów ;)

Hero
27-01-2009, 21:44
Pierwszy projekt bardziej mi się podoba, a NICK każdy mógłby sobie sam wpisać :)

bertrand236
27-01-2009, 21:47
Bieszczadów ;)

Oj Anyczko! To już było wałkowane... Obie formy są poprawne http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=1655
Pozdrawiam

Polej
27-01-2009, 22:00
Bieszczadów ;)

Tekst zaczerpnięty z plakietki I KIMB-u.
http://twojebieszczady.pl/kimb.php

Stały Bywalec
28-01-2009, 07:07
W temacie plakietek cisza, więc pozwoliłem sobie zrobić dwa projekty i poddać dyskusji.
Są to plakietki okazjonalne, KIMB-owe, nie zawierają symboliki Forum (Muczne wpisałem jako wzór oczywiście, po zakończeniu głosowania wpiszę zwycięską lokalizację). (...)Proszę o opinie.
Bardzo mi się to podoba (wzór obojętny; ew. może trochę lepszy jest ten z lewej strony).
Co zaś do zamieszczenia na takiej "odznace" nicku, to proponuję, abyś to robił tylko na indywidualne zamówienie i gdy zamawiający jednoznacznie zobowiąże się do nabycia plakietki (z pokryciem kosztu przesyłki, gdyby na KIMB nie przyjechał).

Reasumując - sugeruję 2 wersje pamiątkowej odznaki z VIII KIMB: z nickiem i bez.

Piskal
28-01-2009, 09:44
Jeśli chodzi o mnie, to byłbym zainteresowany plakietką z VIII KIMBu,najlepiej z nickiem.

Recon
28-01-2009, 10:37
A może też warto pomyśleć o stałej plakietce z logo Forum, dzięki której można rozpoznać uczestnika Forum?

Stały Bywalec
28-01-2009, 12:29
A może też warto pomyśleć o stałej plakietce z logo Forum, dzięki której można rozpoznać uczestnika Forum?
Pomysł wydaje się być dobry, ale diabeł - jak zwykle - tkwi w szczegółach.

1. Załóżmy, że ktoś taką "uniwersalną" plakietkę - odznakę wymyśli i wyprodukuje. Czy taki ktoś będzie jednakże przyjeżdżał co rok na kolejne nasze KIMB-y i dostarczał nam owe odznaki ? Bo przecież głównie tam będziemy je wśród siebie rozprowadzać. A jak go z czasem ktoś w tym zastąpi, to zaraz może podnieść się wrzask, że to plagiat, łamane prawa autorskie, kradzież wzoru, itp.

2. Dlatego za "bezpieczniejsze" uważam plakietki odnoszące się do konkretnych KIMB-ów. Przecież i tak każdy członek Naszego Forum wie, co to jest KIMB i po plakietce rozpozna bratnią duszę. A zresztą można pokusić się o wyprodukowanie nieco większej odznaki, gdzie oprócz zapisów dot. KIMB, jego nr-u i miejscowości obrad znalazłyby się także wyrazy "Bieszczadzkie Forum Dyskusyjne", albo nasz adres www.

dorota z krakowa
28-01-2009, 18:32
Pomysł wydaje się być dobry, ale diabeł - jak zwykle - tkwi w szczegółach.

A zresztą można pokusić się o wyprodukowanie nieco większej odznaki, gdzie oprócz zapisów dot. KIMB, jego nr-u i miejscowości obrad znalazłyby się także wyrazy "Bieszczadzkie Forum Dyskusyjne", albo nasz adres www.

Zdecydowanie popieram.
Odznaka wcale nie musi być większa - kto zechce, zaciekawiony odczyta.
Wydaje mi się, że lepsza jet wersja druga odznaki.

Henek
28-01-2009, 22:04
Gwoli statystyki plakietkowej
uczestnicy pierwszego RIMB-u otrzymali je w takiej wersji.

DUCHPRZESZŁOŚCI
29-01-2009, 16:35
Chętnie nabyłbym plakietkę.

Stały Bywalec
29-01-2009, 21:43
Chętnie nabyłbym plakietkę.
Duchu, Ty nie udawaj zainteresowania plakietką.
Ty masz głos oddać - w sąsiednim wątku poświęconym wyborowi lokalizacji VIII KIMB.
Bierz przykład z Piotra - tak się tymi wyborami przejął, że aż Mu się wszystko pomieszało.

Xiro
30-01-2009, 08:02
My też byśmy byli plakietką zainteresowani....

Tarnina
01-02-2009, 09:21
Pierwszy projekt jest ładniejszy, ale taka mała sugestia....czy moglibyśmy zrezygnować ze słowa internautów? Wystarczy VIII Kongres Miłośników Bieszczadów.

Stały Bywalec
01-02-2009, 15:25
Pierwszy projekt jest ładniejszy, ale taka mała sugestia....czy moglibyśmy zrezygnować ze słowa internautów? Wystarczy VIII Kongres Miłośników Bieszczadów.
Wielki, jak sądzę, zbiór miłośników Bieszczad, zawiera mały podzbiorek, czyli ... nas. Kontaktujemy się via Internet, na Naszym Forum dyskutujemy o Bieszczadach, ale nie tylko.
"Kongres Miłośników Bieszczad" brzmi chyba bardziej ogólnie, nawet zbyt ogólnie. natomiast wstawiony wyraz "Internautów" już zaczyna zastanawiać.

A poza tym - Tradycja (przez duże "T"), czyli ciągłość od 2002 r.

Niektórym "KIMB-y' zaczęłyby się mylić z "KMB"-ami. Zresztą nawet skrót "KIMB" czytany fonetycznie, z dźwięcznym "B" na końcu, brzmi bardziej frapująco i tajemniczo niż "Kaembe".

Xiro
02-02-2009, 10:39
skrót "KIMB" zawiera też "internautów", i tak powinno pozostać...