PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie ?? KIMB 2006 - głosowanie PONOWNE - zmienione



joorg
02-04-2006, 20:43
zostałem wywołany "do tablicy" (jako specjalista?? od zakładania ankiet :wink: ) --
więc czynię to --po przeanalizowaniu tematu "gdzie i termin" doszedłem do wniosku,że termin jest bezdyskusyjny tz. 19 - 21.05 a proponowane miejsca to :
1.Łupków (Szwejkowo)
2.Jabłonki(PTMS)
3.Krywe(u Tosi) -- zamienione na Sękowiec (ośrodek)
4.UG(Zajazd..)
5.Smolnik(Zagroda..)
Moja propozycja jest taka:po dwóch tygodniach głosowania, w przypadku równych liczb oddanych głosów ponownie założe ankietę ale już tylko z tymi miejscowościami.
Myślę że całość głosowania powinna być zakończona do końca kwietnia.
ps. Przykro, ale mimo że zakładam ankietę to nie będę mógł zająć się dalszą organizacją
-- brak czasu

Xiro
02-04-2006, 22:15
Joorg - brawo za zalożenie nareszcie ankiety :)

iza
02-04-2006, 22:22
Śliczna , śliczna ankieta , bardzo dziekuje


jojka

iza
03-04-2006, 16:20
A jak to sie z tą ankietą robi aby sobie troche jeszcze pogłosować ? Nie takie to bardzo sprawiedliwe jak sie jedzie w 2 osoby, glosowac moge tylko raz .
Zgłaszam wniosek do autora o korekte .
Jak powszechnie wiadomo potrzebna mi będzie deska do prasowania :roll: , obawiam się że w Krywem to raczej na wyposażeniu może tej deski braknąc, że nie wspomne o innych nie mniej niezbędnych sprzętach codziennych .
Poprosze o jeszcze jeden głos .


z poważaniem

długi
03-04-2006, 18:53
Tosia gotowa pół stodoły rozebrać, aby Ci nie zabrakło deski do prasowania :lol:
Co jeszcze Ci potrzeba?
Długi

irek
03-04-2006, 19:11
zelazka z duszą ;)

joorg
03-04-2006, 23:02
Poprosze o jeszcze jeden głos .
Joja nie wiem jak sie to robi :D żeby jeszcze jeden głos oddać - dla Ciebie nawet trzy głosy , ale nie wiem ---Admin tak narobił ,że tylko raz i wystarczy :wink:
zagłosujemy na wybranym miejscu co ?

Xiro
03-04-2006, 23:25
Joja - zaloguj Jurka jako użytkownika kolejnego i niech zagłosuje (=zagłosuj w jego imieniu) :mrgreen:

Inaczej się nie da. Jeden użytkownik=jeden głos w ankiecie. My mamy 2 :mrgreen:

iza
04-04-2006, 09:08
Xiro , to jest bardzo dobry pomysl............... zaloguje sobie tez dzieci i babcie

Piotr
04-04-2006, 09:13
Xiro , to jest bardzo dobry pomysl............... zaloguje sobie tez dzieci i babcie
I deske do prasowania "se" zaloguj ;)

iza
04-04-2006, 09:49
Piotrze deska jest jakby "bezosobowa" tym samym bez prawa wyborczego

p.s.
koniec wyglupow , nikogo " se" nie loguje bo jak widze jest ok ( w wynikach)

długi
05-04-2006, 14:19
Wczoraj rozmawiałem kolejny raz z Tosią. Do dyspozycji oddaje pawilon i bacówkę. Dom, a właściwie część turystyczna idzie do remontu. Odpadnie 8- 10 miejsc noclegowych. W takiej sytuacji zmieścić tam ok. 40 - 50 osób będzie bardzo trudne, ze szkodą dla odpoczynku.
Myślę, że Krywe można wyłączyć z propozycji. Kto będzie chciał odwiedzić tę piękną dolinę i tak tam trafi.
Długi

kobieta_bieszczadzka
05-04-2006, 15:23
W takim razie trzeba by zmienić ankietę.... sporo było głosów na Krywe i może się zmienić wynik drastycznie ... :) .. może jeszcze jakaś propozycja, co do miejsca? Czas się kurczy :shock: :arrow: :|

joorg
05-04-2006, 17:33
W takim razie trzeba by zmienić ankietę.... sporo było głosów na Krywe i może się zmienić wynik drastycznie ...

Kobitko ja nie mam możliwości zmienić ankiety, może to zrobić administrator lub moderator , ale wg mnie wprowadzi to totalne zamieszanie -- można założyć nową ,bez Krywe i rozpocząć szybkie ponowne głosowanie.
Podpowiedzcie co dalej robić

irek
05-04-2006, 18:44
Male pytanie czy ci co zglosili Szwejkowo, Smolnik rozmawiali z gospodarzami czy w tym terminie i taka iloscia osob mozemy przyjechac, zeby nie robic glosowania 3 raz jak sie okaze ze ktos tylko podal pod glosowanie miejsce nie powiadamiajac o tym gospodarzq i nagle obiekt moze byc zajety. Jak sadze Michal raczej rozmawial z Mackiem z Jablonek.
W zamian za Krywe mozna dac stary dobry Sekowiec jak rozmawialem z tydzien temu z Basia w tym terminie osirodek jest wolny.

Xiro
05-04-2006, 22:04
Tak, Sękowiec jest wg nas równie dobrym pomysłem co Ustrzyki.

iza
05-04-2006, 23:04
Również postuluje o umieszczenie na nowej ankiecie Sękowca ,

Piotr
06-04-2006, 09:45
Również postuluje o umieszczenie na nowej ankiecie Sękowca ,
Zgdonie z sugestiami załozona została nowa ankieta, bez Krywego - z dodanym Sękowcem. Wyniki wyzerowane. Czas: 7 dni.

mAAtylda
06-04-2006, 18:12
Muszę ustalić z KSIĘŻNICZKĄ, gdzie ma ochotę jechać?

Xiro
16-04-2006, 10:47
Wyniki wyzerowane. Czas: 7 dni.
...czyżby więc Zagroda w Smolniku??

andrzej627
16-04-2006, 21:00
...czyżby więc Zagroda w Smolniku??
Na to wygląda. Czas ogłosić już wyniki.

Aleksandra
16-04-2006, 21:04
Jakby jednak KIMB miał odbyć się w bardziej odludnym miejscu, to ofiaruje się dostarczyć żelazko z duszą do wymaganej deski / można nawet wybrac jedno z dwóch/ :P

Aleksandra

iza
16-04-2006, 22:32
Ta żelazko znaczy jest , tylko deski znów nie ma , no chyba że coż się rozbierze.

:lol:

Lupino
16-04-2006, 22:38
A może druga runda?

Smolnik - Ustrzyki

J.Lupino

andrzej627
17-04-2006, 00:01
w przypadku równych liczb oddanych głosów ponownie założe ankietę ale już tylko z tymi miejscowościami.
Przypadek " równych liczb oddanych głosów" nie wystąpił.

Xiro
17-04-2006, 00:06
Jeżeli druga runda - to musi być szybko....... bo termin coraz bliżej.
Ja osobiście bym byl za II rundą, ponieważ różnica byla niewielka, a i Smolnik nie wygral wiekszością bezwzgledną.
Ale w regulaminie nie było takiej opcji, więc cieszę się z każdego rozstrzygnięcia :mrgreen:

joorg
17-04-2006, 00:11
A może druga runda?
przy remisie miało być drugie głosowanie , a tu jest przewaga , nie wielka ale jest - trzeba to uszanować ,Lupino nie badż kaczor :wink: i
nie naginaj "demokracji" :wink: -- teraz zastanówmy sie jak zarezerwować u Henia noclegi , jak zabraknie miejsca tam, to wyżej z 2 km jest następne nocowanie, nawet z lądowiskiem dla samolocików jak ktoś chce ...

Xiro
17-04-2006, 00:30
paintbal?? (skoro jest lokalizacja :mrgreen: )

andrzej627
17-04-2006, 00:52
wyżej z 2 km jest następne nocowanie, nawet z lądowiskiem dla samolocików
To jest dodatkowy atut tej lokalizacji. Ciekawe, czy ktoś przyleci na KIMB prywatnym samolotem?

andrzej627
17-04-2006, 17:49
Rozmawiałem właśnie z właścicielem "Zagrody Chryszczatej" i powiedziałem mu o KIMBie.
Termin jest OK. W "Zagrodzie Chryszczatej" jest 50 łóżek z czego 19 w "więzieniu".

Kontakt ze strony http://zagroda_chryszczata.fm.interia.pl/ZagrodaChryszczata/index.htm
tel. 0-508-073-887, 0-602-301-016
numer gg - 7288032
adres mail:Zagroda_Chryszczata@poczta.fm

Piotr
17-04-2006, 21:36
Jeżeli druga runda - to musi być szybko....... bo termin coraz bliżej.
Ja osobiście bym byl za II rundą, ponieważ różnica byla niewielka, a i Smolnik nie wygral wiekszością bezwzgledną.
Generalnie podpisuje się pod tym co napisał joorg i trudno znaleźć jakąś rozsądną argumentacje za kolejnym głosowaniem (choć pamietając rozkład głosów przed zmianą ankiety, przyznaję że wynik jest conajmniej zaskakujący). Głosowanie 2 pozycji również nie daje gwarancji że różnica będzie większa gdyż może być wyrównane, natomiast wiekszość bezwględna nie zachodzi, gdyż ta ma miejsce gdy znana (i stała) jest liczba głosujących.
Skoro potwierdziło się że buda jest w tym terminie wolna to chyba KIMB będzie tam - ale to nie ja jestem od ustalania miejsca (i zapomniałem cholera wziąc udział w głosowaniu).
Dodam tylko, że w razie czego oprócz wspomnianego wczesniej schroniska nad Smolnikiem (jak za mocno i długo nie leje to można wyjechać samochodem) są jeszcze noclegi 300m powyżej cerkwi - w byłej szkole. "Piątka" z łazienką i 3 "czwórki" (duże, bo to jest była szkoła podstawowa w Smolniku, więc słuzyło to kiedyś za klasy) z umywalkami, kuchnia wspólna na korytarzu (lodówka) i coś a'la jadalnia, łazienki i prysznice czyste, po 1 kabinie na pokój (o ile dobrze pamietam) - siedziałem tam troche 2 lata temu. Cena przystępna: 15zł/os. W Smolniku jest też sklep spożywczy.

Kriss40
17-04-2006, 22:26
Zróbcie tę obscenę w Waszawie :) Najlepiej na Polach Mokotowsikich. Też nie w Bieszczadach :) Do tego równy teren - tancerki stołowe nie pospapadają, skklepy papiernicze, żeby dokupić tusz do pieczątek, w zasięgu ręki. Łatwy dojazd. Same plusy!!!

joorg
18-04-2006, 00:06
Zróbcie tę obscenę w Waszawie Najlepiej na Polach Mokotowsikich
Kris i znowu sie ochlałeś , lepiej zrobisz jak dalej będziesz sie onanizował swoimi wierszykami na str poezja???moze wreszcie znajdziesz sponsora
niech ci sie nie wydaje ,że obrażasz w ten sposób ludzi , dajesz świadectwo o sobie --jesteś maluczkim zakompleksionym człowieczkiem -- i na otrycie taki jest tolerowany ???

Kriss40
18-04-2006, 06:59
Kris i znowu sie ochlałeś , lepiej zrobisz jak dalej będziesz sie onanizował swoimi wierszykami na str poezja???moze wreszcie znajdziesz sponsora
niech ci sie nie wydaje ,że obrażasz w ten sposób ludzi , dajesz świadectwo o sobie --jesteś maluczkim zakompleksionym człowieczkiem -- i na otrycie taki jest tolerowany ???
Ślicznie jorguś brzmisz... tak kimbowo własnie :) beeeee

admin
18-04-2006, 09:58
OK podsumowując wyniki.

KIMB 2006 odbędzie się w Smolniku n/Osławą - Zagroda w terminie 19-21 maj.
Spotkanie główne: 20 maj 2006 godzina 17:00

KAHA
18-04-2006, 10:50
to tam, to juz na pewno mnie nie bedzie.... bardzo mi przykro i milej zabawy zycze ;)

krawc
19-04-2006, 08:21
Po przeczytaniu ostatnich postów na tym forum stwierdzam, że:
"Wiele rzeczy znam i umiem ... ale Krissa nie rozumiem" .
Nie mam przyjemności znac go osobiscie wiec nie chciłabym ferować opinii tylko na podstawie tego co napisał ostatnio...ale ciśnie mi się na usta pytanie:
- Człowiek to z zasadami moralnymi ?? - cześć mu i chwała, bo każdy ma prawo miec swoje normy moralne, publicznie je głosić i innym od tego wara.
- Skandalista, prowokator intelektualny czy moralny ?? - to według mnie jest rownież do zaakceptowania, bo sam lubie odrobine prowokacji zastosować, aczkolwiek w swoim przypadku nie smiałbym uzyc zwrotu " prowokacja intelektualna".
I wersja najgorsza - człowiek to nawiedzony, inkwizytor jakis ??? - .chroń nas Panie Boże, bo dosyć mamy inkwizytorow na najwyzszych szczeblach władzy RP, nie potrzeba ich według mnie w tym miejscu i w tej grupie.
Stąd mój apel do Krissa
Niie musisz sam sie bawic skoro taka zabawa nie dla Ciebie (nie bywasz zresztą na KIMB-ach). Ale po co ten moralizatorski ton w stosunku do dorosłych ludzi ..(przepraszam ..może w tym przypadku się myle ale takie coś zawsze mi trąca obłudą) . Wyluzuj trochę.. Bo az mi głupio..jestem zdecydowanie starszy od Ciebie, włos siwy na głowie a pomimo tego... wygłupy tak przez Ciebie napietnowane wcale mi nie przeszkadzaja ani nie gorszą ..chyba jestem zboczeńcem..
Bob

KAHA
19-04-2006, 08:48
.chyba jestem zboczeńcem..


Bob oczywiscie ze jestes zbokiem!!!!! BIESZCZADZKIM!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lupino
19-04-2006, 23:20
Witam!

Właśnie wróciliśmy z Biesów. Fajnie znów poczytać forum :).
Admin podał datę, miejsce i godzinę.
Co do strzelania żelatyną to jutro spróbuję coś ustalić i wstawię wątek z zapisami.
Marku to teraz czekamy na plakat.

pozdrawiam

J.Lupino

marekm
19-04-2006, 23:43
Marku to teraz czekamy na plakat.

cały czas myślę :lol:

andrzej627
19-04-2006, 23:45
KIMB 2006 odbędzie się w Smolniku n/Osławą - Zagroda w terminie 19-21 maj.
Spotkanie główne: 20 maj 2006 godzina 17:00

Proponuję rozszerzyć porządek dzienny Kongresu o punkt:
Wybór terminu i miejsca KIMB 2007

W tym punkcie proponuję przyjęcie nastepującej uchwały:

KIMB 2007 odbędzie się w Ustrzykach Górnych - Zajazd pod Caryńską w terminie 18-20 maj.
Spotkanie główne: 19 maj 2007 godzina 17:00

Uzasadnienie:

Po pierwsze:
Zajazd pod Caryńską przegrał w głosowaniu niewielką ilością głosów. Aby jego zwolennicy nie czuli się zbyt sfrustrowani, niech następny KIMB odbędzie się tam.

Po drugie:
Tak wczesny wybór pozwoli na
a) uniknięcie zamieszania w ostatniej chwili,
b) lepsze przygotowanie Kongresu,
c) lepsze zaplanowanie urlopów, szczególnie tym osobom, które muszą to robić z dużym wyprzedzeniem.

Jaro
20-04-2006, 20:42
KIMB 2007 odbędzie się w Ustrzykach Górnych - Zajazd pod Caryńską w terminie 18-20 maj.
Spotkanie główne: 19 maj 2007 godzina 17:00

Co do terminu jak najbardziej tak, wpisac w regulamin ktorego nie ma ;p, ze KIMB odbywa sie zawsze w trzeci weekend maja.
A miejsce to jak dla mnie wszystko jedno. Jesli nie bedzie zadnych przeszkod to dotre w kazde miejsce.

Xiro
20-04-2006, 22:34
tak, 3 weekend maja może zostać zapisany do regulaminu.... konkretna data pomaga zaplanować urlopy.

Derty
26-04-2006, 16:06
Mam tylko jedno pytanie, czyli dwa :D - czy główne obrady są w wieczór 20 maja? i czy można tam gdzieś rozbić namiot koło tej Zagrody?

Xiro
26-04-2006, 17:03
ad. 1

Spotkanie główne: 20 maj 2006 godzina 17:00

ad. 2

http://zagroda_chryszczata.fm.interia.pl/ZagrodaChryszczata/OOOpis.htm

KAHA
27-04-2006, 07:43
a czy ktos negocjowal jakies stawki za nocleg?? bo spawdziwszy ta strone -to wynika ze... cena do negocjacji....

WALDI
01-05-2006, 09:44
[quote=czy można tam gdzieś rozbić namiot koło tej Zagrody?[/quote]

Wczoraj widziałem tam namioty więc jak z tego wynika można. Placu jest na tyle aby całą kompanię pomieścić.

misiekjakub
01-05-2006, 11:18
A może mnie ktoś oświecić jak się głosuje? Bo nie kumam...

Duch_
01-05-2006, 12:28
Z głosowaniem to sie troche spóźniłeś, już i tak wszystko ustalone. Pozdrawiam Duch_

misiekjakub
01-05-2006, 19:12
Znzczy się, Smolnik? Też fajne miejsce, choć wolałbym Sękowiec albo Łupków...

KAHA
04-05-2006, 07:44
no bo teraz to juz chyba za pozno.. skoro i tak miejsce i czas zostaly ybrane.. to na co chcesz glosowac??