PDA

Zobacz pełną wersję : Co się stało 10 września 2002



zillo
02-04-2006, 22:10
Drogi Adminie! Dlaczego Ty "dołączyłeś" już we wrześniu 1998, potem cały tłum nagle jednego tajemniczego dnia 10 września 2002, a następni stopniowo dopiero od stycznia 2004. :?:
Pozostaję z poważaniem.

Barnaba
07-05-2006, 13:17
Może to wynika z awarii bazy danych i nagłego odtworzenia wszystkiego. Gratuluję spostrzegawczości

Piotr
07-05-2006, 13:31
Może to wynika z awarii bazy danych i nagłego odtworzenia wszystkiego.
O ile sobie dobrze przypominam wtedy było przejście na nowe forum czyli PHPbb i prawdopodobnie wszyscy userzy zostali zerejestrowani z datą powstania - nawet chyba sami wszyscy sie ponowni rejestrowali,ale szczegółow nie pamietam. A forum wygląało kiedys tak (ale mi temat dla przykładu archiwum wygooglało, hehe :) :
http://tinyurl.com/lzhwz

Barnaba
07-05-2006, 14:22
o w morde! no nieźle! dobrze że jest phpbb:) choć kiedyś było coś do skonfigurowania w OE i też było fajne, choć mało ludzi tam pisało:(

admin
08-05-2006, 09:55
Kiedyś jak Piotrek słusznie zauważył działaliśmy na innym (silniku) forum - phorum.org

Miało ono szereg zalet ale też kilka znacznych wad, które zdecydowały o przeniesieniu się na phpbb (swoją drogą też nie był to szczęśliwy wybór).
Przenosiłem dane z bazy phorum do phpbb i natenczas nie poradziłem sobie z poprawnym importem dat rejestracji. Stąd wszyscy zarejestrowani na starym forum mają jedną datę. :)

Kilku userom na ich prośbę zapodałem inną datę rejestracji natomiast większości jak widać to nie przeszkadza.
Generalnie podobnie jak kiedyś zainteresowani zmianą daty rejestracji mogą zgłaszać sie do mnie na PW.