PDA

Zobacz pełną wersję : Może ktoś dołączy.



WALDI
30-04-2006, 08:29
Sanok-Zagórz-Tarnawa-Łukowe-Kalnica-Rabe-przeł. Żebrak-Wola Michowa-
Żubracze-Majdan--lasem obok miejsca katastrofy śmigłowca-Smerek
Wetlina-Brzegi Górne-Nasiczne-Dwernik-Dwerniczek-Smolnik-Lutowiska-
Skorodne-Polana-Czarna-Równia-Ustrzyki Dolne-Ustianowa-Olszanica-
Bezmiechowa-Monasterzec-Sanok.
Jeden etap.Start o 8.dzisiaj. Pewnie zapomniałem dodać że to na góralu.
Mam nadzieję spotkać na drodze sporo cyklistów bo przez okno widziałem wczoraj sporo rowerów na dachach samochodów,jadących w Bieszczady.

WALDI
30-04-2006, 21:54
Trasa zaliczona.Troszkę zmodyfikowałem w trakcie kręcenia. Zahaczyłem o Smolnik i Zagrodę Chryszczata. Ludzi tam strasznie mnogo dzisiaj było.Piękny 9-cio kilometrowy wjazd od Majdanu na szczyt,a potem 6-cio km zjazd do Smereka.Droga pomiędzy Brzegami Górnymi,a Dwernikiem tak jak kiedyś wspominał "specjalized" to ser szwajcarski i nie dla szosówki.
Na trasie spotkałem kilku rowerzystów i z paroma nawet parę słów zamieniłem.
Na przeł.Wyżnia przeżyłem mały szok jak zobaczyłem cały parking zapchany samochodami i te nie kończące się tłumy w drodze na pobliskie szczyty.Tydzień temu gdy tam przejeżdżałem spotkałem tylko jednego 65-cio letniego turystę który samotnie zszedł ze szczytu.
Jakby ktoś był ciekawy to opisana trasa miała 200km

bertrand236
30-04-2006, 22:17
GRATULUJĘ trasy :shock: i kondycji. :shock:

Jaro
30-04-2006, 22:26
Wow, szacuneczek. W ile godzin to zrobiles ?

WALDI
01-05-2006, 08:45
W ile godzin to zrobiles

Średnia wyszła mi 22km/h Co daje 9 godz.czystego kręcenia.Jeżeli ktoś zna całą tą trasę to wie jakie tam są spore podjazdy.Przeszło 70km po brukach kamieniach reszta to po asfalcie.
Szosówką trasę Sanok-Lesko-Cisna-UstrzykiG -Ustrzyki D-Kuźmina -Sanok także 200km
nie raz udaje się przekroczyć 30km/h No ale co cieniutkie oponki to nie traktorowe przy góralu.
Co do kondycji "bertrand236" to jak się dużą pętlę zaliczyło setki razy to forma musi być.

Krysia
16-08-2011, 13:36
eee krótki topic myślałam, że będę miała co poczytać;(

WALDI
16-08-2011, 22:27
eeee krystyna,a gdzie wyobraźnia.Trasa podana jak na tacy wystarczy tylko obrazy utrwalone w pamięci
przekształcić i już widzisz mimo że Ciebie tam teraz nie ma.
Przełom Sanu-przeł. Żebrak,szutrówki,Chata Socjologa,Chryszczata,jeź.Duszatyńskie i Bobrowe,Muczne,Hulskie,Wańka Dział, Solinka przeł. nad Roztokami przeł.Szczycisko i Sine Wiry mam wymieniać dalej.
Zamknij oczy zaparz kawę i lekturę masz na parę godzin.

Jurko
17-08-2011, 10:04
Średnia wyszła mi 22km/h Co daje 9 godz.czystego kręcenia.Jeżeli ktoś zna całą tą trasę to wie jakie tam są spore podjazdy.Przeszło 70km po brukach kamieniach reszta to po asfalcie.


Piękna średnia ! onegdaj przećwiczyłem tą trasę (nie w jeden dzień) z sakwami.

Krysia
17-08-2011, 10:33
Ja sobie mogę wyobrazić Chryszczatą i zjazd z niej, Jasło i zjazd itd;-)))

Kusto
22-09-2011, 18:15
Jakby ktoś był ciekawy to opisana trasa miała 200km
... lecz to tylko Ty i rower, żadnych sakw, sakiewek, rower nieawaryjny, jakaś saszetka z łatkami u pasa i kasa przy pośladku i niewiele ponadto, nie?... te 200 bym zrobił, z takim wyposażeniem i przy odrobinie szczęścia, bo kondycji mi nie brakuje, ale jest to wyczyn, gratuluje... choć to było 5 la temu ;) spóźnione ale zawsze...