PDA

Zobacz pełną wersję : maaaaaaj



kasandrra
27-03-2002, 21:23
<HTML>

A JA JADĘ W BIESZCZADY W MAJU!!!!!!!!!!!

K.</HTML>

marekm
28-03-2002, 00:07
<HTML>A JA JADĘ W BIESZCZADY W CZERWCU!!!!!!!</HTML>

Szaszka
28-03-2002, 10:42
<HTML>KURDE, A JA DOPIERO WE WRZESNIU...
no chyba ze nie wytrzymam i pojade wczesniej.

Chce zobaczyc zlota jesien w Bieszczadach.
A chcialabym i wiosne, i lato i zime... Ale nie mam urlopu i trzeba dokonywac trudnego wyboru.

ALE MACIE FAJNIE, JUZ NIEDLUGO TAM BEDZIECIE!
pozdro,
Szaszka</HTML>

kasandrra
29-03-2002, 09:52
<HTML>

Jeszcze trochę panowie.

to ja będę najszybciej! :)))) Przysłać wam kartke?
K.

P.s. a gdzie będziecie?</HTML>

Szaszka
29-03-2002, 16:27
Jacy panowie? Tylko bez uogolnien, prosze. Jestem kobieta.
Jade do Strzebowisk, ale chce sie powloczyc konno po szerszej okolicy. Moze zawedroje do Leska? Jeziorka Duszatynskie tez bym chciala zobaczyc.
Szaszka

marekm
30-03-2002, 13:32
droga Kasandro w Wetlinie oczywiscie i tam gdzie nogi poniosa.a najwazniejsze to tam ,tzn. w Bieszczady pojechac!!!!

Anonymous
30-03-2002, 15:31
A my wyjeżdzamy z Opola już 19.04 i będziemy aż do 5.05 w Wetlinie
Do zobaczenia na Starym Siole .

Anonymous
30-03-2002, 21:50
ZAZDROSZCZĘ WAM ................. ALE I JA POJADĘ ...

Anonymous
02-04-2002, 20:05
Dobrze Wam!!!Miałem byc w lutym ale w sylwka nogę złamałem i do tej pory kiepsko z chodzeniem. Dopier od lipca w Czarnej, chociaz może nie tak dopiero bo inaczej to "dopiero" wrzesien - na urodziny i imieniny.Trzeba takie okazje
uczcić.Wujektomek

Anonymous
03-04-2002, 18:12
Ludki a jak jest z asfaltami?
Mam na myśli stan istniejących, nie brak w ogóle ;-)

Chciałem poszaleć na szosówce trochę bez ryzyka utraty
przedniego koła ;-)

Pozdrowienia

Stały Bywalec
03-04-2002, 18:31
Krótki quiz:
Pytanie: jak się nazywa najbardziej urocza, górska miejscowość w Polsce; w jej nazwie są 4 sylaby, a pierwsze dwie litery to "z" i "a"?
Odpowiedź błędna: Zakopane.
Odpowiedź prawidłowa: Zatwarnica.

kasandrra
03-04-2002, 18:33
przepraszam za uogólnienie. Wybaczysz?
K.

kasandrra
03-04-2002, 18:35
ZYGMUNT
ale fajnie, tyle tygodni w Bieszczadach! ja tylko na parę dni. :(
k.

kasandrra
03-04-2002, 18:36
chest!!
tylko mi nie hałaswoac po szosach!!!!!! bo znajdę!
k.

dobre stare szosy..

Anonymous
03-04-2002, 18:40
Jedyny hałas jaki wytwarzam, to szum strug powietrza ;-)
Mniej więcej jak w kawale o szybkiej strzale ;-)

marekm
03-04-2002, 21:23
Chrest asfalty są ok! a gdybyś chciał zboczyć gdzieś w lewo lub w prawo to weź zapas.może się przydać.

Anonymous
03-04-2002, 23:02
...a ja będe w maju i... do zobaczenia... pozdrawiam.

Anonymous
03-04-2002, 23:03
.....moze sie spotkamy?

kasandrra
04-04-2002, 14:37
no to dobrze. a asfalty wg mnie dobre, co prawda głównie pieszo albo stopem. ale nie czulam.
K.

Szaszka
05-04-2002, 13:34
No jasne, Kasandrro!
Jesli chodzi o asfalt, to chyba tylko obwodnica sie do czegos nadaje. 2 lata temu postanowilismy pojechac sobie nasza skoda nad Soline (z Ustrzyk Gornych) i wybralismy skrot - droge na Wolkowyje przez Buk. Jechalismy 10km/h a ja na zmiane plulam sobie w brode i miotalam przeklenstwa.
Od tamtej pory, jezeli zdarzy nam sie trafic gdzies na jakies wertepy, pada haslo "O popatrz, prawie jak droga na Wolkowyje..."
pozdro,
Szaszka

Aleksandra
06-04-2002, 11:37
Hej, ja chyba też maj, a jak się nie uda to w czerwcu koniecznie - gdyż nie ma szans wytrzymać do września: caly rok odwyku od Bieszczadu jest szkodliwy....a na głównych szosach można śmigać, ale uwaga na zwierzaki i autostopowiczów!!!!!!!!!!!!! ; )

Anonymous
06-04-2002, 18:29
i ja jadę w MAAAJU! pierwotne plany to wyjazd z 28 na 29.04,ale niestety tzymają mnie jeszcze obowiązki i pojedziemy nocą 30.04, a wrócimy świtem bladym 6.05! JUŻ SIĘ NIE MOGE DOCZEKAĆ! i mojego kochanego schroniska Pod Małą Rawką!!! juz, już, już NIEDŁUUUGO! :) Gdyby jeszcze dało się chodzić bez plecaka na plecach... :))))))))))))

DOROTA
08-04-2002, 04:16
Ale Wam zazdroszcze!!!! :-((((((((((((((
Jestem na drugim koncu swiata i nie moge do Was dolaczyc. Napewno przysni mi sie moj Chrewcik i bede wachac zasuszone kwiaty Bieszczad. Pozdrowcie moje kochane Bieszczady i wypijcie za mnie lyk dobrego piwa. Ale ciesze sie,ze sa ludzie jak ja zakochani w Bieszczdach. Pozdrowienia.

Anonymous
08-04-2002, 12:11
Boże jak to fajnie, że tak duzo osób też będzie w moich ukochanych Bieszczadachw maju. Też będę spała pare nocy pod Małą Rawką, moim ukochanym schronisku, więc może sie spotkamy Merka?
Boże cały tydzień w Bieszczadach, kiedy to, kiedy.....???????????
Muszę jeszcze jakoś wytrzymać te trzy tygodnie na uczelni, a potem w pociąg i RAJ, RAJ, RAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous
08-04-2002, 14:48
Witajcie! cieszcie się cieszcie... bo jak nam Bieszczady wykupią to mało kogo będzie stać na wypoczynek w tym raju :( Oby moje słowa obróciły sie w g..no!
Nie wiem czy sledzicie co się tam dzieje. Nie jest za wesoło :( Cóż korzystajmy póki możemy, a potem bedziemy mieli co wspominać :)
Pozdrawiam was lesne i górskie ludki, ludy i ludziki.
Czarniuteńka :) :) :) :)
Powodzenia, szczęścia i wielu wrażeń

kasandrra
08-04-2002, 15:09
Czarniuteńka!
napisz cos wiecej o tym sprzedawaniu Bieszczad bo sie zaniepokoiłam...:(
K.

kasandrra
08-04-2002, 15:12
LUDZIE KOCHANI!
Na te Mała Rawkę to wy chyba zamawialiscie noclegi w czerwcu zeszłego roku- podobno tam w styczniu nawet podłoge juz wykupili.
Jakas podpowiedz?
K.

marekm
09-04-2002, 23:54
Oj wykupują , wykupują. Wyspa na Solińskim, Chrwet, tam mają być ośrodki wczasowo- wypoczynkowe czy coś takiego!!! ponoć "turystyka Plecakowa" jest mało dochodowa!!!! trzeba się śpieszyć puki nie ogrodzili jeszcze wszystkiego.

Aleksandra
10-04-2002, 00:03
Z tego co wiem to w zeszlym roku były nigdzie nieogłaszane przetargi na ziemię w Bieszczadach, która poszła za półdarmo! Teren ma czekać, aż opłacać się będą sprzedarze obcemu kapitałowi?

Anonymous
15-04-2002, 19:27
Już jest kwiecień moi kochani i za niecałe trzy tygodnie będę znowu w Dwerniku!!!!!!!!!!!

Anonymous
20-04-2002, 03:04
Nasze Bieszczady!!!
Ludziska, to dotych którzy kochają Bieszczady! Nie damy obcym Bieszczad swych!! Kupujmy co sie da i jak sie da! Organizujmy akcje na rzecz wolnych Bieszczad. Wystawmy skarbonki na szlakach, dworcach, placach, chodnikach!

Anonymous
20-04-2002, 21:46
Cze Mlodzi Niewyzyci...
Chcialem Was poinformowac, ze niedlugo przyjezdza do mnie moja Pani zza wielkiej wody, wiec postanowilismy ze dla nas maj = Bieszczady. Co prawda jeszcze tam nie bylismy, ale mnoostwo i slyszelismy i widzielismy o nich. Mamy zamiar zabukowac siem w Zatwarnicy (albo pobliza) - a z tego co mowia mapy bedzie w co wnikac :) Pomozcie nam sie zaaklimatyzowac i poradzcie - tak na sam poczontek - lepiej sie zatrzymywac w jakis super drogich hotelach, czy dac zarobic tubylcom? aha! i co byscie zaproponowali w zwiazku z noclegami w Zatwarnicy? Aha nr 2! Powiedzcie, czy jestesmy chytrzy ze chcemy tam uderzyc po tym natloku Pierwszego Wielkiego Wolnego Tygodnia Maja? Cz tylko nam sie wydaje ze bedzie mniej plecakowiczoow?
Mam nadzieje ze wyrosniemy dla Was na mlodych, nowych, zdrowych, zakochanych w Bieszczadach :)

Pozrdroowka :)

marekm
21-04-2002, 12:56
Slawko, sorry ale jak tak podchodzisz do tematu , to może powinnieneś wybrać się gdzieś inndziej !!! "Plecakowicze " w Bieszczadach jeszcze nigdy i nikomu nie przeszkadzali a tu .......!!!!!!
Owocnego myślenia, pozdroowka.

Anonymous
21-04-2002, 16:23
Przepraszam, jezeli kogos urazilem... Moze zle siem wyrazilem, nie mam nic przeciwko ludziom "z plecakami" :) chodzilo mi tylko i wylacznie o wolne miejscoowki do zanocowania. Sorki za zamieszanie :P
Jezeli spotkacie takiego goscia w bialym szmacianym kapeluszu, z broodkom na rowerze - to zapytajcie siem czy to ja... Na przeprosiny postawie kazdemu pierwszemu piwsko :) A bede tam napewno w srodku maja - obiecuje ze nic mi nie bedzie przeszkadzalo... nic a nic!
Pozdroowka!

Anonymous
21-04-2002, 16:23
Przepraszam, jezeli kogos urazilem... Moze zle siem wyrazilem, nie mam nic przeciwko ludziom "z plecakami" :) chodzilo mi tylko i wylacznie o wolne miejscoowki do zanocowania. Sorki za zamieszanie :P
Jezeli spotkacie takiego goscia w bialym szmacianym kapeluszu, z broodkom na rowerze - to zapytajcie siem czy to ja... Na przeprosiny postawie kazdemu pierwszemu piwsko :) A bede tam napewno w srodku maja - obiecuje ze nic mi nie bedzie przeszkadzalo... nic a nic!
Pozdroowka!