PDA

Zobacz pełną wersję : Praca w bieszczadach



kornik1982
08-05-2006, 16:44
czesc interesuje mnie praca wakacjyjna w bieszczadach np przy wypalaniu drzewa , bądz inncyh pracach recznych , poradzcie gdzie sie udać , gdzie suzkac? interesuje mnie bardziej przygoda niz perspektywy pienięrzne , chce jechać aby docenić wartośc pracy !
prosze o pomoc michał

buba
08-05-2006, 19:39
wydaje mi sie ze wielu smolarzy, gdyby pogadac z nimi przy flaszce bez szemrania zgodza sie zeby im pomagac w wypale i imprezach przez czas nieokreslony :D tylko ze wtedy zostaje sama przygoda, a wzgledy finansowe moga sie wrecz uszczuplic bo stawiac trzeba na przemian ;) ;) jesli chodzi o oficjalne zostanie wypalaczem to niestety nie wiem i nie moge ci pomoc. Acz temat bardzo mnie interesuje :) bo nawet raz spotkalam dziewczyne- smolarza (gdzies na drodze do rosolina) wiec moze i mnie sie kiedys uda :)

bertrand236
08-05-2006, 21:40
bo nawet raz spotkalam dziewczyne- smolarza
na Horodku też chyba widziałem...

vm2301
09-05-2006, 14:17
Gdzieś między Cisna i Komańczą widziałem jakis mielerz do sprzedania....może drobna inwestycja zamiast zatrudnienia :wink:

irekr
09-05-2006, 16:05
Zadzwoń 503154369 Karol Kmiotek, wypala drewno w Smereku między Wetliną a Kalnicą.
To mój znajomy....

Barnaba
16-05-2006, 15:46
szkoda że przy ścince drzew pracuje się już piłą warkoczącą.......też byłyby ciekawe posady....

stefankmiot
21-06-2006, 03:57
A mnie bardziej interesowalaby praca w jakims barze np. na miesiac. nie dlatego, zeby zabierac prace osobom, ktore mieszkaja w okolicy Bieszczad, tylko dlatego, ze czytalem ostatnio artykul w gazecie na temat tego, ze wszyscy wyjezdzaja za granice, a na wakacje nie chce nikt pracowac w barach w Polsce.
moznaby polaczyc przyjemne z pozytecznym - posiedziec dluzej w bieszczadach i zdobyc chociazby na sam pobyt tam fundusze. :)

KAHA
21-06-2006, 08:37
ale z tego co ja czytalam... to ten problem dotyczy morza.... a nie gor... ale moze mi sie cos wydaje

Trauma
29-01-2007, 11:25
Dopiero teraz dobrnęłam do tego postu, przeglądając sobie forum. Może post już nie jest aktualny ale moje zapytanie jest jak najbardziej aktualne: czy dla kobiety jakaś praca wakacyjna by się znalazła? Tak minimum 3 miesiące albo 4 :) Robię dobre pierogi ;) Potrafię też rąbać drewno ale to raczej nie wchodzi w grę:)

lucyna
29-01-2007, 17:04
Pracownicy w branży turystycznej są pilnie poszukiwani. Znam osrodek który od ręki zatrudni wykwalifikowany personel. Wyżywienie i zakwaterowanie uwzględnione w umowie o pracę.

Trauma
29-01-2007, 20:03
Lucyna a przyjmują na okres wakacji? Ja obecnie studiuję turystykę(praca przez cały rok odpada) i mam praktyke w hotelu. Jakieś doświadczenie w tym kierunku niby mam... to zresztą wyjdzie "w praniu". Jakbyś coś wiedziała na temat takiej pracy, to proszę o kontakt już w maju.

klopsik
30-01-2007, 12:51
Szukam roboty przy dachach , w zimie odsniezam w lecie wysokosciwoka w calej poslce badz poza nia. Przyjmuje takze zlecenia na corki badz wnuczki powyzej 18 r zycia.

agape
30-01-2007, 20:10
Pracownicy w branży turystycznej są pilnie poszukiwani. Znam osrodek który od ręki zatrudni wykwalifikowany personel. Wyżywienie i zakwaterowanie uwzględnione w umowie o pracę.

Lucyna, a co to za praca w tym ośrodku? Dodam tylko, że właśnie szukam pracy, wdzięczna byłabym za jakieś informacje.