PDA

Zobacz pełną wersję : Czy sklep w Mikowie jest czynny cały rok czy sezonowo ?



Doczu
20-05-2006, 07:59
Pytanie jak w temacie. Tym razem wole się dopytać, bo kiedyś miałem niemiłą niespodziankę, gdy dowiedziałem się, że w Stuposianach nie ma sklepu a na mapie był zaznaczony, zresztą w Duszatynie jest podobnie - sklepu już dawno nie ma a na mapie jest zaznaczony. Baru nie liczę.
Jak z zaopatrzeniem ? Gorzałkę dostanę ? Piwko też ? a i zymś do jedzenia nie pogradzę ;-) Miło tez byłoby gdyby ktoś znał godziny otwarcia - byłoby mi łatwiej zaplanowac dojście, tak aby się nie spóźnić, ani nie być za wcześnie.

Doczu
21-05-2006, 09:40
Hmm szkoda że nikt nie wie :-(
A może w takim razie wiadomo Wam czy sklepy w Bukowcu i Terce są czynne cały rok ?

Pastor
21-05-2006, 10:13
Czy sklep w Mikowie jest czynny cały rok czy sezonowo ?
Nędzne pozostałości po sklepie w Mikowie oglądałem 19. 05. 2006!
Obecnie tylko sklep na kółkach- rzadko i nieregularnie!

Doczu
21-05-2006, 11:16
Nędzne pozostałości po sklepie w Mikowie oglądałem 19. 05. 2006!
Obecnie tylko sklep na kółkach- rzadko i nieregularnie!
Dzięki. Bardzo cenne to dla mnie info. Zatem zapasy trzeba bedzie zrobić w Komańczy :-(

Pastor
21-05-2006, 13:34
Czy sklep w Mikowie jest czynny cały rok czy sezonowo ?
W tej okolicy można liczyć na pobliski Smolnik.
Sklep (w miare dobrze zaopatrzony) czynny od 8 do 18 (wtorek,piątek od 10, niedziela od 11-po mszy)
Można też liczyć na Zagrodę Chryszczata (właściwie całodobowo)- smaczne pierogi, wspaniała karkówka,urozmaicone i obfite śniadania. To wszystko niedrogo! (zauważ że nie użyłem słowa tanio!) Pozdrawiam!

Doczu
21-05-2006, 13:48
Pastor >>> dzięki za info, ale do Smolnika nie zmierzam, a nie mogę sobie pozwolić na nadłozenie drogi.
A Zagroda Chryszczata, to nie wiem gdzie jest, ale przypuszczam że nie na Trasie Mików - Przełęcz Żebrak więc tez raczej odpada.
No nic - poniosę prowiant z Komańczy

Browar
21-05-2006, 16:29
W Terce jest całoroczny.

Doczu
21-05-2006, 19:48
W Terce jest całoroczny.
Dzięki.