PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba do uczestników



bertrand236
28-05-2006, 23:32
To, że mnie z Wami nie było :( znie zwalnai Was z obowiązku napisania relacji :wink: , tak mi sie wydaje :D . Więc w imieniu tych, co nie mogli być prośba o relację, sprawozdanie lub cóś podobnego.... :) Zdjęcia mile widziane :D
Pozdrawiam

andrzej627
07-06-2006, 00:43
prośba o relację, sprawozdanie lub cóś podobnego
Bertrand, ja juz napisalem sprawozdanie. Zdjecia i filmy dam troche pozniej. Potrzebuje troche czasu.

Do wyjazdu w Bieszczady szykowalismy sie od kilku miesiecy. 10-dniowy pobyt szybko minal. Teraz nadszedl czas na wspomnienia, ktorymi bedziemy sie dlugo delektowac.

KAHA
07-06-2006, 09:35
nie wiem... ale jakos wydaje mi sie to dziwne... po kazdym kimbie (z lat ubieglych) byly potezne relacje, fotorelacje itp... a tu... cisza... wypowiedzialo sie moze ze 3-5 osob ktore powiedziały "to był moj najlepszy kimb" albo " bylo super" i na tym koniec.... a gdzie te opisy no i w ogole... to pzeciez nas powienno sciskac w zaoladku ze nie bylismy z wami.... ale moze mi sie tylko wydaje....


Pozdrawiam i do zobaczyska na szlaku.. ;)

joorg
07-06-2006, 22:27
ale moze mi sie tylko wydaje....
Kasiu wątpienie... ,to rzecz ludzka :wink:


to pzeciez nas powienno sciskac w zaoladku ze nie bylismy z wami....
a szkoda ,a szkoda i Wasza strata.
Ja nie umię opisywać , prędzej bym narysował (ale technicznie :) ) wyręczył nas Wojtek G w relacji :D , za co Mu dzięki -- na str.
http://www.komancza.info/content/view/172/35/
ps. naprawdę było dobrze ,dodam że część uczestników w sobotę,przed obradami :wink: zaliczyła spory obszar okolicznych przepięknych "górek" ,czego efektem między innymi są geocache (4 nowe skrzynki).Częściowo KIMBV opisuje też Długi w swojej relacji z ostatniego pobytu w Bieszczadach.

Xiro
10-06-2006, 23:27
To jeszcze zbiorowka, bo na stronce Komańczy nie bylo :)

andrzej627
25-06-2006, 19:38
Zdjecia i filmy dam troche pozniej.
Mam juz w tej chwili wersje robocza filmu. Przekazalem go Barnabie, ktory wstawi go na swoj serwer. Osobom, ktore obejrza film, z gory dziekuje za wszelkie uwagi i komentarze, ktore moglbym wykorzystac przy tworzeniu wersji ostatecznej.

nico
25-06-2006, 22:23
Przekazalem go Barnabie, ktory wstawi go na swoj serwer.

Niestety linki ze strony Barnaby prowadzą do nikąd
Ale pewnie zaraz się poprawi.
Pozdr.
Nico

Barnaba
25-06-2006, 23:24
jak sie poprawi dam znać- aktualnie mam problem z wysłaniem pliku (68MB) na serwer

Barnaba
26-06-2006, 00:37
Ok tak więc na moje- działa. Do filmu można się dostać na dwa sposoby
1- to przez moją stronę- www.barnaba.com.pl i dalej podążać za napisem
"FILM z KIMBu by Andrzej"
2 - od razu na stronę www.icpnet.pl/~barnaba/01aktu/kimb.htm

Ten pierwszy jest bardziej niezawodny bo czasem nawala tylda i jest różnie interpretowana przez przeglądarki.

Barnaba
01-07-2006, 19:50
Tiaaa mój pierwszy tekst na nowym forum :)
Film jest już kolejna wersja do ściągnięcia- adresy te same więc nie podaje - po co skoro są 15cm wyżej? :)

malo
04-07-2006, 02:18
adresy te same więc nie podaje - po co skoro są 15cm wyżej? :)
Sprawdziłem: 9-10cm wyżej :mrgreen:

Barnaba
05-07-2006, 07:33
hehehe to z tym centymetrem...... w 640x480pix bydzie z 20:) Ale co tam, grunt żeby ludzie trafili.
Od początku na strone z filmem trafiły 102 osoby..... Tak więc zainteresowanie jest spore. Może jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia z cyfrówki..... albo skanowane i chciałby się podzielić.... no to wysyłajcie śmiało- tylko byle spakowane zipem czy innym rarem będę podawał linki i taka wymiana między KIMBowiczami powinna się udać:) - no bo po co obciążać serwer biedny forumowy....

bertrand236
05-07-2006, 21:25
Pracuj a nie siedź na Forum, bo Cię okradną ;-))