PDA

Zobacz pełną wersję : Cisza, spokój, nietrujące jedzenie, dobre warunki ... szukam



gmm
31-05-2006, 12:54
Witam, mam do ukończenia bardzo poważną i ważną [dla mnie] pracę. I szukam jakiegoś miejsca gdzie by się to udało sfinalizować. W domu się nie da [dzieci 0 i 3 lata], w biurze też.

Zastanawiam się nad 2-3 tygodniowym wyjazdem do ustronnego miejsca gdzie nikt ode mnie nic nie bedzie chciał:
gdzie mnie nie zatrują jedzeniem ale też dadzą jeść 3 razy dziennie szybko i bez ceregieli,
gdzie nie będzie internetu [jako nałogowy netoholik nie zrobiłbym tego co mam zrobić - tylko siedziałbym w sieci],
gdzie będę mógł używać komputera non stop i w nocy i w dzień,
gdzie prąd jest na tyle stabilny, że nie uszkodzi mi sprzętu,
gdzie nikt w międzyczasie nie uszkodzi i nie ukradnie mi samochodu i gdzie ten samochód wogóle dojedzie;
gdzie w pokoju będę sam, bedzie w nim łazienka z wodą ciepłą i zimną i działającym kibelkiem, cisza, spokój, bez dobiegających odgłosów od sąsiadów...
gdzie pokój nie będzie śmierdział, najlepiej aby był bezwonny.

Proszę abyście mi wskazali konkretnie takie miejsca i miejscowości - z danymi teleadresowymi
Poprzednio pojechałem do Ostrzyc, do knajpy "u Stolema" gdzie zatruli mi żone jedzeniem, nie było ciszy, gasł prąd bez ostrzeżenia, w łazience były przerwy w dostawie wody, pokój śmierdział a kaloryfer ciekł, od 17 do 6 hałas niemiłosierny z pobliskiej knajpy [nie codziennie - ale jak był - to z hałasu można było oszaleć], samochód był cały czas pod presją nietrzeźwych klientów pobliskiej speluny....
Na analogicznym forum "kartuzy.info" dotyczącym tamtego rejonu doradzono mi abym zanim następnym razem się gdzieś wybiorę - zapytał na takim forum - co niniejszym czynię.

Potrzebuję konkretnie nazwę miejscowości [ma być cicha], nazwę ośrodka [z informacją czego z moich wymagań może nie być w stanie spełnić], dane teleadresowe, orientacyjne lub konkretne ceny.
Planowany termin od 10 lipca do 4 sierpnia.

Polej
31-05-2006, 17:17
gdzie mnie nie zatrują jedzeniem ale też dadzą jeść 3 razy dziennie szybko i bez ceregieli,
gdzie nie będzie internetu [jako nałogowy netoholik nie zrobiłbym tego co mam zrobić - tylko siedziałbym w sieci],
gdzie będę mógł używać komputera non stop i w nocy i w dzień,
gdzie prąd jest na tyle stabilny, że nie uszkodzi mi sprzętu,
gdzie nikt w międzyczasie nie uszkodzi i nie ukradnie mi samochodu i gdzie ten samochód wogóle dojedzie;
gdzie w pokoju będę sam, bedzie w nim łazienka z wodą ciepłą i zimną i działającym kibelkiem, cisza, spokój, bez dobiegających odgłosów od sąsiadów...
gdzie pokój nie będzie śmierdział, najlepiej aby był bezwonny.
Obawiam się, że możesz mieć problemy ze znalezieniem takiej kwatery! :lol:

gmm
31-05-2006, 17:50
Obawiam się, że możesz mieć problemy ze znalezieniem takiej kwatery
To już jakaś informacja.
Dzieki.

kobieta_bieszczadzka
31-05-2006, 21:04
Tak kombinowałam kombinowałam.... i:

1 ) http://www.bieszczady.net.pl/podberdem/ .....
aneksy kuchenne, lub wyżywienie w restauracjach....ale wszystko pozstałe jaknajbardziej.....

2) http://www.bieszczady.net.pl/luka/
no nie wiem jakie ceny Cię interesują.... :roll:

3) http://www.bieszczady.net.pl/niemczukowka/
sądze, że przy tak długim pobycie, jest możliwość wynegocjowania dobrej ceny....

Sądzę, że duże ośrodki w tym terminie odpadają... wczasy, kolonie i inne cuda....

Podałam te miesjca tylko przykładowo, wiem, że sa przemili właściciele i mogę je spokojnie polecić.....

pozdrawiam i spokoju życzę....
kobita

gmm
31-05-2006, 21:36
Dziekuje.
Niemczukówka nie ujawnia się nigdzie z cenami.
Luka byla pierwsza jaka ogladalem - jak u nich z jedzeniem?

Pod berdem wydaje się ciekawa - o ile najblizsza restauracja daje nietrujace jedzenie :-)

kobieta_bieszczadzka
31-05-2006, 21:59
W Starym Siole jest pyszne jedzenie, obok jest również Chata Wędrowca z boskimi nalesnikami i wogóle sądzę, że w Wetlinie jest jedzenie bardzo pyszne....... :) może zerknij jeszcze na Leśny Dwór......

natomiast jeśli ie straszne ci ceny wielkie..... to polecam "Dom źródeł Wody Żywej"
pluszowo.........

zillo
31-05-2006, 22:32
Jeżeli to nie muszą byc Bieszczady spróbuj w Pieninach
www.Krosnica.Pieniny.net
Naprawdę spokojnie, miła gospodyni serwuje własne jedzenie, moim zdaniem tanio
Minusem może być wyposażenie pokoi - typowe sypialnie, bez miejsca do pracy, chyba,że "dwójka" wygląda inaczej niż "trójki" które zajmowaliśmy. Myślę jednak, że na tak długi wyjazd gospodarze uwzględnia Twoje wymagania i biurko dostawią.
Powodzenia.

gmm
31-05-2006, 22:44
Dom zródeł Wody Żywej jakie ma ceny? Intrygujaca nazwa - ktos wie dlaczego taka? To wlasnosc jakies grupy religijnej lub kogos kto otarl sie o Nieskonczonosc?
Jesli chodzi o koszty - to nie zdradze tajemnicy ze ... maja byc jak najnizsze :-)

kobieta_bieszczadzka
31-05-2006, 23:18
http://www.domzrodla.pl/oferta.php ... jak ma być tanio.... to link tylko, żeby
popatrzeć.....wnętrze piękne, nie nocowałam osobiście, ale czasami się gapie ;) można, a co .... :P........

trzeba szukać ofert tam, gdze jest trochę na odludziu...... jeśli nie Bieszczady, to może Roztocze, albo nad Bugiem.....

gmm
01-06-2006, 00:16
to link tylko, żeby
popatrzeć.....wnętrze piękne, nie nocowałam osobiście, ale czasami się gapie

Napisalem do nich. W sumie - nie drogo - bo owe 80 jest ze sniadaniem i przed ew. rabatem.

A tego Roztocza lub Nadbuza gdzie szukac?

KKKrzychoo
01-06-2006, 03:42
Pod berdem wydaje się ciekawa

Z tego co wiem to Pod Berdem wynajmują jedynie suteryne czy też tzw. niski parter - nie wiem czy to ciekawe siedzeić 2 tygodnie w piwnicy. No i to jest w Wetlinie na tzw. manhatanie. Wbrew pozorom tam co raz coś jeździ.

może zerknij jeszcze na Leśny Dwór......
Miało byc niezadrogo :?

gmm
01-06-2006, 04:42
Co to znaczy manhattan??

Leśnego dworu cen nie znam - ukryte - bo za drogie - czy tez sa - ale ja ich nie wdze?

kobieta_bieszczadzka
01-06-2006, 08:25
wynajmują jedynie suteryne czy też tzw. niski parter

no nie wiem, z tego co mówili mi znajomi, byli zachwyceni gościnnością i miejscem, troche inaczej to przedstawili, ale najlepiej się zapytać.....

manhattan , to pewna część Wetliny....hm......jak to wytłumaczyć........ Wetlina jest specyficzna :P :mrgreen: .............. a w Smereku jest Bevery Hills :P ...........

Roztocza i Nadbuzia poprostu szukasz na przeglądarkach......Zwierzyniec, Susiec, Krasnobród, Bubel Łukowiska.....itd........ no trzeba spędzić nad tym trochę czasu.......

KKKrzychoo
01-06-2006, 09:16
Co to znaczy manhattan??
można powiedzieć ze coś w rodzaju "dzielnicy" w Wetlinie. To jedna uliczka zaczynająca się po prawej stronie od wejścia z szosty głównej na żółty szlak. Widoki z manchatanu na Wetlińską i Caryńska sa naprawde przepiekne, a ziemia tam droga. No i sporo powstało tam dośc luksusowych domów.

Leśnego dworu cen nie znam - ukryte - bo za drogie - czy tez sa - ale ja ich nie wdze?
http://tinyurl.com/orz54
tu powinna być cena.

A tu byłem i było nawet przyjemnie. wada - przy samej głównej szosie.
http://tinyurl.com/p94jl

Moderator: prosze skracać linki, bo strona sie rozjeżdża. Do skracania tak długich linków służy www.tinyurl.com

długi
01-06-2006, 14:59
Byłem wielokrotnie Pod Berdem. Pokoiki z łazienkami, wejście z poziomu terenu, żadna piwnica. Każde takie "mieszkanko" ma swoje wejście. To, że jedna ściana dotyka skarpy i nie ma okien, to jeszcze nie nora. Wyposażenie ekstra. Zobacz zdjęcia. Dojazd drogą polną, ale równą. Z tego co wiem, można stołować się po sąsiedzku lub niżej w Starym Siole lub Chacie Wędrowca, popytaj Eli Grzech, na pewno coś doradzi.
Długi

kobieta_bieszczadzka
01-06-2006, 18:51
:P właśnie........ ;) a nie mówiłam ....... hehehheeeheheh ........ hm, chyba mam głupawke przepraszam.....