PDA

Zobacz pełną wersję : mapa Bieszczadow w skali 1:50 000!!!



Szaszka
17-04-2002, 17:22
Zamowilam ja w krakowskim wydawnictwie Compass i wlasnie przyszla!
Jest swietna! Wydana w zeszlym roku, wiec bardzo aktualna, ma zaznaczone szlaki piesze, rowerowe, konne i narciarskie!
No i ta skala! Stara niebieska mapa w skali 1:75 000 moze sie schowac i nie wychodzic!
Podaje adres strony, gdzie mozna zlozyc zamowienie:
http://www.compass.krakow.pl
Miala byc przyslana za zaliczeniem, ale zlitowali sie nad kosztami takiej przesylki i dostalam ja zwyklym listem, w ktorym "liczac na moja uczciwosc" podali takze numer konta.Wplacilam na nie "az" 6 zl.
Nie moge sie doczekac, kiedy wroce do domu i rozloze ja sobie na podlodze, a potem zaczne planowac trase wyprawy, mniam mniam...
pozdrawiam,
Szaszka

Anonymous
18-04-2002, 15:52
Ja już tez zamówiłam. :)
A długo czekałaś na tą mapę?

Aleksandra
18-04-2002, 23:08
No to pięknie.....bardzo miła wiadomość!

marekm
19-04-2002, 17:56
OJJJJ!!!!!! Saszka dałem sie też " namówić " i zamówiłem mapę,
teraz muszę czekać!!!

T.B.
19-04-2002, 23:03
Ja też zamówiłem :-))))))

Anonymous
21-04-2002, 15:06
Ja kupiłam tą mapę w ubiegłym roku przed wyjazdem w Bieszczady jest super polecam .

Stały Bywalec
21-04-2002, 20:28
Szaszko, mam tę mapę, kupiłem ją we wrześniu ub. roku w Bieszczadach. B.dobra, ale zbyt ambitna - wyprzedza epokę. A konkretnie: zaznaczony na niej żółtym kolorem szlak (tzw. koński) z Suchych Rzek k/Zatwarnicy przez Średni Wierch na Połoninę Wetlińską faktycznie nie jest wcale oznakowany ! Zgubiłem się tam i musiałem zawrócić. A zaplanowałem sobie taki fajny trójkącik: Suche Rzeki - wejście na Połoninę Wetlińską właśnie tym szlakiem (przez Średni Wierch), potem Połoniną Wetlińską do Przełęczy Orłowicza i stamtąd powrót do Suchych Rzek (a właściwie jeszcze dalej, gdyż bazę mam w Sękowcu). W tym roku zrobię drugie podejście tym szlakiem, może się nie zgubię.

marekm
22-04-2002, 16:37
Właśnie odebrałem mapę . dla mnie BOMBA!!!
Sprawdzę ją w czerwcu i to co powiadasz Stały Bywalcu też sprawdzę .

ps. chyba zaczął się naprawdę sezon, bo to wczoraj o 22 00 było " nowe"
to dziś trzeba szukać w " starszych wiadomościach".
Ale się ludkowie ruszyli, co to będzie ,co to będzie????

marekm
22-04-2002, 16:40
Właśnie odebrałem mapę . dla mnie BOMBA!!!
Sprawdzę ją w czerwcu i to co powiadasz Stały Bywalcu też sprawdzę .

ps. chyba zaczął się naprawdę sezon, bo to wczoraj o 22 00 było " nowe"
to dziś trzeba szukać w " starszych wiadomościach".
Ale się ludkowie ruszyli, co to będzie ,co to będzie????

Szaszka
23-04-2002, 12:18
Staly Bywalcu! A moze Bywalcze? :)
Ja juz tez doszlam do tego, ze cos z tym szlakiem konnym przez Wetlinska jest nie tak. Dostalam ksero tych szlakow od pewnego milego goscia z Lutowisk, pracujacego w Ośrodku Informacyjno-Edukacyjnym Bieszczadzkiego Parku Narodowego. No i fragment jego mapy szlakow konnych nie pokrywa sie z mapa Compassu wlasnie na tym odcinku. Jestem wlasnie w trakcie korespondencji na ten temat.
Jezeli sie czegos dowiem, to napisze.
pozdrawiam,
Szaszka