PDA

Zobacz pełną wersję : Ustrzyki G - W.Semenowa - Przeł. Beskid - Wołosate



goszczyn
10-07-2006, 18:48
Czesc. Czy wie ktos moze cos o tej trasie ? Najbardziej to interesuje mnie informacja czy można tamtedy przejsc nie lamiac jakos strasznie prawa ?
Wszystkie inne informacje na ten temat tez z checia przeczytam.

dzieki

naive
11-07-2006, 17:31
Czesc. Czy wie ktos moze cos o tej trasie ? Najbardziej to interesuje mnie informacja czy można tamtedy przejsc nie lamiac jakos strasznie prawa ?
Wszystkie inne informacje na ten temat tez z checia przeczytam.

dzieki


Na terenie BdPN można poruszać się wyłącznie po szlakach znakowanych, Wielka Semenowa leży na samej granicy i chodzi tamtędy wyłącznie Straż Graniczna, szlaku tam nie ma. Podobnie jest z Przełęczą Beskid - leży poza szlakami. Więc jak widzisz bez łamania prawa nie da się tam przejść. Ale jeśli interesują Cię podobne tereny to przejdż szlakiem z UG na Wielka Rawkę a potem szlakiem granicznym do Wetliny. Najlepiej kup sobie dobrą mapę z zaznaczonymi szlakami i napewno coś znajdziesz bez łamania prawa.

goszczyn
11-07-2006, 21:49
dzieki :-)

Wybieram sie jakos w tym tygodniu w Bieszczady ale brakuje mi pomyslu na jakas ciekawa trase, jakies miejsce gdzie mnie jeszcze nie bylo :-).

Trasa o ktorej wspomniales jest w planie ale sukam wlasnie czegos jeszcze, jeszcze jakiejs trasy na jeden dzien.

1) UG - Wielka Rawka - Okraglik - Smerek
2) UG - Carynska - Wetlinska (Smerek) - ZHP Ostoja
3) ZHP Ostoja - Sekowiec - Polana - Chrewt

w sumie moze moze starczy :-) ale jak macie jakies ciekawe propozycje wypadajace gdzies po drodze albo dajace sie wkomponowac w powyzszy plan to chetnie ich wyslucham. dzieki

gna
13-06-2009, 18:33
szedłem kiedyś tamtędy na w.rawke.
wyjscie jest z drogi z ug do wołosatego gdzieś w ok. 1/3 dlugości. podejscie na w. rawke od strony w.semenowej jest jednym z b. mozolnych w bieszczadach. polecam wedrowke z gps, dokladne namiary sa necie. a co do lamania prawa, to nie jest wielkie, ale mandaat mozna dostac.

klopsik
13-06-2009, 21:05
krzaki krzaki krzaki po kiego isc w te krzaki - po przygode i mandat :-)