PDA

Zobacz pełną wersję : Protest!!!!!!!



blahit77
13-07-2006, 15:08
Czy admin mógłby stworzyc coś na wzór petycji do ministerstwa finansów przeciw ustawie o Parkach Narodowych , gdzie mowa o redukcji etatów i płac pracowników.Myslę, że taka petycja podpisana przez dużą ilość użytkowników forum i ludzi dobrej woli mogłaby odnieć jakiś skutek.
Pozdrawiam
blahit77

malo
13-07-2006, 15:25
A czemu zwalasz pomysł na Admina?
Wiesz... jeśli pomysł będzie zasadny, to może uzyskasz wsparcie.
Ale tak po prostu od samego startu oczekiwać wyręczenia za kogoś w jakimś pomyśle?
Życzę wytrwałości w kontynuacji tematu.

blahit77
13-07-2006, 15:35
Nie zwalam tylko właśnie przeczytałem o tym pomyśle ministerstwa - a sam jestem w pracy i nie mam zbytnio czasu żeby zająć się tą petycją.Nie musi robić tego admin ,może ktokolwiek - myślę że jednak odzew powinien byc mocny i jak najszybszy - a ja jak już wyżej pisałem nie ma w tej chwili czasu aby siedzieć za kompem.Po drugie myślałem o takiej wirualnej petycj a nie wiem jak się ją robi.

malo
13-07-2006, 17:59
Wiesz... teraz wyborcy zrozumieją co się kryje pod hasłem: "tanie państwo". Że to po prostu wywalanie szarych ludzi na bruk. Nie od dzisiaj wiadomo że ograniczanie wydatków w administracji publicznej polega właśnie na cięciu pensji np. o 10%. Pan minister jak sobie obetnie z 8000pln do 7200pln to tego zbytnio nie odczuje. Ale w ramach takiej kampani mają obcinane wszyscy jak leci i szergowy pracownik jak będzie miał obcięte z 1000pln do 900pln to już odczuje.
To gwoli przypomnienia tym, którzy jeszcze nie rozumieją na czym polegają oszczędności budżetowe.
Ale obecna ekipa nawet nie jest w stanie realizować "taniego państwa" bo po: tworzeniu nowych instytucji (np. tzw antykorupcyjnych), konieczności dawania sowitych odpraw kolejnym wymienianym ministrom, kosztach tworzeniu nowych ministerstw dla zaspokojnia koalicjantów - ledwo musi jak wyjść na "zero".
Więc łącząc się w smutku z tymi którzy idą na bruk, jakoś jednak wątpię czy odgórne dyrektywy ulegną zmainie. Nie ma innego rozwiązania jak nowe wybory. A na to obawiam się że Samoobrona i LPR nie są aż takie głupie. Niestety sfera budżetowa -jak się zwykło uważać bezpieczne posady- nie jest tak bezpieczna jak się niektórym wydaje.

Wiechu
14-07-2006, 09:53
Dziwne. A kogo wybierać będziemy ?
Takich protestów winno być multum -
począwszy od emerytów i rencistów.
hehehe

Wiechu
14-07-2006, 10:02
Zapomniałem o bezrobotnych, szczególnie młodych i wykształconych, którzy " wspierają " Unię pracując, gdzie tambylcy nie chcą, bo za grosze garów myć nie będą, gdyż maja wyższe zasiłki, a poza tym wykonują jedynie zawód wyuczony.
Pozdrawiam zdegustowany rzeczywistością.