PDA

Zobacz pełną wersję : [Dwerniczek] Szukam wolnych miejsc od 1 do 5 maja



Anonymous
18-04-2002, 15:48
Szukam pokoju 2 osobowego ( lub dla 2 osób ) na pobyt w maju ( długi weekend ) - najlepiej z łazienką lub z możliwością nieskrępowanego korzystania z takowej. Wyżywienie mile widziane. Preferowane miejsca - Wołosate, Ustrzyki Górne, Wetlina, Smerek ( lub miejscowości inne leżące w pobliżu takowych - agroturystyka mile widziana ). Proszę o informacje do końca przyszłego tygodnia.
P.S. Proszę również o informację czy istnieje możliwość zaparkowania samochodu.
Witold

Marcin
18-04-2002, 22:07
No, na wymienione przez Ciebie miejscowości nie ma co liczyć... Trochę za późno to załatwiasz... Ja też dziś szukałem, udało mi się w Dwerniczku (dzięki informacji Krzyśka - jakieś dwa posty niżej- DZIĘKI!!!) Wiem, że są jeszcze wolne pokoje w Pszczelinach (jakieś 8 km od Ustrzyk Górnych) - spróbuj pod numerami : 461-02-82 lub 461-02-36. W Dwerniczku też możesz spróbować (461-08-72). [Kierunkowy wszędzie to 13] TYLKO SIĘ POSPIESZ!!!

Pozdrawiam,
Marcin

Anonymous
19-04-2002, 17:05
Drogi kolego ja dzisiaj obdzwoniłam chyba całą Wetline , Cisną i okolice i wszędzie słyszałam odpowiedź, że za późno i że w ogóle niewiadomo czy coś znajde.
Ktoś z tamtejszych ludzisków podał mi namiar na miejscowość Baligród (20km od Cisnej) i tam znalalzłam miejsca. Z tego co kobieta mówiła, to jeszcze mają miejsca, bo wywnioskowałam jakby dopiero niedawno sie ogłosili i są jakby nowi w tej branży. Tel 013 468-42-47. Właściciel Różycki a ja rozmawiałam z jego mamą, bardzo sympatyczna kobiecinka. POwodzenia i pozdrawiam
alis