PDA

Zobacz pełną wersję : Zlot miłośników Bieszczad



Anonymous
20-04-2002, 14:31
proponuję zorganizowanie zlotu miłosników Bieszczad może jeszcze w maju
Zapraszam do dyskusji

Anonymous
20-04-2002, 21:43
A dlaczego w maju ? Trochę wcześnie.Może lepiej lipiec lub sierpień.Pomysł super!!!!!!

Anonymous
21-04-2002, 00:05
Popieram pomysł tytusa i terminy Idy :-)))

Anonymous
21-04-2002, 00:23
Zlot może pomysłem złym nie jest, ale po jaką cholerę się umawiać? Ja najpiekniejszy zloty miłośników Bieszczad pod ukochanym Honem przeżywam, albo w Nasicznem tudzież na Otrycie, skopanym w innym miejscu, może słusznie częściowo, ale... ma swój urok. I takie zloty są najwspanialnsze, choć zlotami wcale nie są!!! Chyba, że chodzi o spotkanie w mieście... Ja z Łodzi, ale wątpię, czy w pubie by to wyszło. Poza tym ludzi o tych samych upodobaniach zawsze się rozpozna i znajdzie wspólny język, poznasz Bieszcadnika w miejskim tłumie. Tak mi się przynajmniej wydaje...
Pozdrawiam, buziaki dla pięknych Bieszcadzianek !

Anonymous
21-04-2002, 14:59
Barszczyk spotkanie w pubie to nie zlot a zwykła nasiadówka.Chyba nie o takim zlocie myśli Tytus.Pozdrawiam a w Bieszczady i tak się wybiorę niezależnie od zlotu.

Stały Bywalec
21-04-2002, 19:54
A cóz to za odkrywanie Ameryki, otwieranie drzwi już otwartych ?
Już umówiliśmy się na tej liście, że spotykamy się w knajpce w Dwerniku (u Stenki). Dyżury od 1 maja do 30 września w piątki, w godz. 14 - 16. Kto w tym czasie będzie w Bieszczadach, miał czas i ochotę na wspólne piwko z dyskutantami z tej listy, tego obowiązuje dyżur . Nawet hasło i odzew już uzgodniliśmy (kto nie wierzy, niech przewertuje starsze tematy tej listy). Oto one:
Hasło:
"W Bieszczadach najlepsze pierożki są w knajpie w Dwerniku."
Odzew:
"Admin lubi je tylko jesienią. Przysyła Ci świeżą partię."
Łatwo zapamiętać, gdyż jest to z kpt. Klossa, a poza tym są tam rzeczywiście dobre pierożki. Admin to z kolei administrator tej listy. Będzie sprawdzał obecność na dyżurach.

Anonymous
21-04-2002, 21:19
Oj, sprawdzę te pierożki w Dwerniku łącznie z hasłem . Nastąpi to dopiero lipcu lub sierpniu , ale już mi się dusza i serce rwie w te góry .

duszewoj
21-04-2002, 21:36
Ja już sobie zaplanowałem kilka dyżurów :-) Ech, Stenka, zebyś wiedziała co Oni tu dla Ciebie robią!

Aleksandra
22-04-2002, 00:41
Musze przyznać, że te dyżury co raz bardziej wydaja mi sie interesujące...wyobraźcie sobie koniec sierpnia, piątek, godz. 16.00 ...wchodzi zadyszany turysta i mamrocze hasło, a cała knajpa odpowiada znudzonym głosem: Admin lubi je tylko jesienią..., Stenka masz kolejnego amatora pierogów!
Będzie wesoło!!! : )

Anonymous
22-04-2002, 01:08
Oj bedzie sie u Stenki działo! Już doczekać się nie mogę! Buziaki dla wszystkich których tam spotkam! W sezonie zamienię na całusy mniej wirtualne, słowo dziewczyny! A chłopów też wyściskam i piwa się z nimi napiję!
Wasz barszczyk