PDA

Zobacz pełną wersję : [Zatwarnica] Po dlugim weekendzie maja



Anonymous
20-04-2002, 23:15
A ja sobie pojade jak jush Bieszczady bedom lzejsze od turystoow :)
Otooz pojade sobie po Wielkim Wolnym Tygodniu Maja :) A-ha!
Powiedzcie, ze sytuacja sie unormuje w drugim lub trzecim tygodniu maja... i ze bedzie full wolnych miejsc... i gdzie tylko bedzie sie chcialo :)
A najbardziej to kcialo by mi siem (tzn. nam) uderzyc do Zatwarnicy albo okolic (wnik w mape i decyzja podjeta :) Poradzicie cos dwoom zblonkanym wlooczykijom - mnie i mojej Pani? Chodzi nam przede wszystkim o cos w miare nie drogiego do zanocowania - byle nie namioty - bo chcialbym z mojom Paniom wygodnie nabrac silek w loozeczku przed nadchodzacom wielkimi kroczyskami sesjom...
Dzieki z goory za jakies wskazoowki Dobrzy Ludkowie :)

... i milego odpoczynku na poczontku maja ! :P

Anonymous
20-04-2002, 23:20
Polecam ośrodekw sekowcu k. zatwarnicy. Dobre warunki i tanio

Anonymous
20-04-2002, 23:33
Dziex Krzychu! Obadam...
A tak w ogoole to Ty jestes Tym Krzyskiem co to ma aktualnosci z pierwszej reki - prawda? Czuje siem zaszczycony :)
I pytanko - to cos mi polecil to jest rozumiem agroturystyka, tak? Czy jakis smutny hotel z dziurawym dachem :P W sumie taki tesh by mi odpowiadal - przesunelibysmy loozko i loos.
I kolejne, troche przyziemne pytanko: wiesh moze cos odnosnie kosztoow noclegu? Bo znalazlem hotel w Zatwarnicy (cos tam 34,64/noc) i nie wiem jak to ma sie do innych (np agroturystycznych) cen :P
Wolalbym wtedy jush wniknonc w ten hotelik jezeli wyszedlby tanszy - rozumiesh...

Pozdroowka!

Anonymous
20-04-2002, 23:54
Aha, i jak jest wlasciwie z tymi miejscoowkami? Bieszczady sie wyludniajom w drugim/trzecim tygodniu maja - prawda? I jest wiecej do wnikania dla siebie, mam nadzieje.
Jeszcze jeden nurtujoncy motyw, ktoory chodzi mi jush jakis czas po lepetynie, mianowicie...
Kiedy jest tam piekniej: podczas nowiu - kiedy jest ciemno jak w ... nocy i widac (mam nadzieje) cudne rozgwiezdzone niebko?
Czy tesh podczas pelni, kiedy po zmroku robi sie jak w dzien i pojawia sie tajemnicza, bajkowa atmosfera nocy?
Poradzcie - bo to zawaza o dacie wyjazdu...
Dzieki z goory za dobre rady!

Anonymous
21-04-2002, 01:13
www.sekowiec.com
www.bieszczady.org
Tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o tym ośrodku co to krzysiek o nim...Wiem to zresztą od Stałego Bywalca (dzięki raz jeszcze!). Jeszcze tam nie byłam, ale na pewno się wybiorę ...

Anonymous
21-04-2002, 09:08
Polecam jeszcze raz ośrodek w Sękowcu. znajdziesz go na stronach www.sekowiec.com. Ceny przystepne. Hotel w Zatwarnicy jest dla krawaciarzy stesknionych za klimatem komuny. (architektura).
Z Sekowca proponuje wycieczki w dolinę Sanu. Hulskie, Krywe i Tworylne to wioski które są tylko na mapach. Wędrując tam nocą możesz napotkać duchy ludzi, którzy zostali brutalnie wysiedleni w 47 roku.
Jeśli masz wybór to wypieraj pełnię. Większa szansa na dobra pogodę.

Stały Bywalec
21-04-2002, 19:34
Panocku, a odwiedźta se ta Sękowiec k/Zatwarnicy. Wpiszta se tam w komputerzysko www.sekowiec,com , albo i ta www.bieszczady.org , a potem se tam kliknijta myszom. Albo jakimsić acupointem. Znajdzieta tam numery telefonów, to dzwońta, albo tego, jak mu tam, aha - mejla, wyślijta.
A jak już bedzieta na miejscu, to nie zapomnijta jamnika Bąbla głaskać a dokarmiać. Okrutnie jest to ważny pies, gdyż samej Szefowej, Basi naszej najpiękniejszej.
Bywajta zdrowe i śwarne !