PDA

Zobacz pełną wersję : Kawiarenka internetowa



agata1
20-08-2006, 01:17
:smile: Witam serdecznie
Niedługo jade do Cisnej - czy ktos mógłby mnie poinformować czy znajduje sie tam (lub w pobliskiej miejscowości)kawiarenka internetowa?

andrzej627
20-08-2006, 13:23
Na stacji benzynowej w Cisnej jest dostęp do Internetu przez WiFi. Musisz mieć jednak swój sprzęt.

~~misiek
20-08-2006, 14:41
Kawiarenka internetowa znajduje się na dworcu PKP w Lesku. Tylko trzeba jechać do Łukawicy(4 km. w kier.Sanoka) bo tam jest ten dworzec.

malo
20-08-2006, 15:10
Tradycyjny internet (a nie radiowy-WiFi) jest w Baligrodzie w GOK-bibliotece (przy rynku na 1 piętrze). Co prawda jest tam zawsze dzieciarnia, ale jak poposić obsługę to pomoże dostać się natychmiast do komputera.
To jest dwie wsie przed Cisną.

wojtek legionowo
20-08-2006, 20:40
Również kawiarenka jest w Cisnej w ośrodku informacyjnym

agata1
20-08-2006, 21:24
Wielkie dzięki za te informacje - na pewno mi pomogą:-)
Pozdrawiam wszystkich

Barnaba
21-08-2006, 15:01
a kiedy jedziesz? :oops: hmmm

lucyna
22-08-2006, 17:27
W każdej gminie jest Ikonka mieszcząca się w bibliotece. W Cisnej także. W Ustrzykach jest kafejka.

stary niedźwiedź
23-08-2006, 18:10
Po kiego grzyba Ci internet bieszczadach, jeśli nie możesz żyć bez net-u zostań w domu. Ostatnio nocowałem u Krysty w Wołosatem, i zdarzyła się rzecz cudowna, moje komórki nie miały zasięgu. Wyobraziłem sobie mojego szefa słuchającego komunikatu "abonent poza zasięgiem" SAMA ROZKOSZ

Barnaba
23-08-2006, 18:41
A może Agata ma silną potrzebę komunikowania się?? Albo może dostęp do netu jest warunkiem ze może jechać w góry? A może chce na bierząco relacjonować wyjazd na forum, ..... A może.....

Po kiego grzyba Ci internet bieszczadach

Chyba na tym forum część ludzi nie skapowała się że net nie jest już luksusem, ale szarą rzeczywistością...... Ja np lubie sobie wychylić piwko, i mam ciężki plecak bo sporo go noszę- dlaczego inni mieliby odcinać się od swoich przyjemnosci?

z lasu
23-08-2006, 19:31
jeżeli jesteś uzależniona od internetu służbowo to ci bardzo współczuje...wszyscy ci współczujemy. a jeżeli nie możesz oderwać oczu od monitora bo, bo bo nie możesz, to jedź w bieszczady bez telefonu, komputera, zapuść sięz namiotem gdzies na polanę w lesie z zapasem browara i siedź tak przez 2 tygodnie. powtarzaj sobie:
ach co za piękny ptaszek, ach co za piękny wiaterek, ach co za piękny pikselik, nie, nie! żaden pikselik! kleszczyk,o tak,kleszczyk. co za piękny kleszczyk.
i tak do skutku, a jak to nie pomoże . . .

[Moderator]: To jest forum "Bieszczady praktycznie". Pytająca chciała się dowiedzieć gdzie jest kawiarenka internetowa - nie prosiła o opinie. Panowie - prosze nie odbiegać od tematu!

wojtek legionowo
23-08-2006, 20:22
Ja nie jestem uzależniony od internetu,ale lubie z niego korzystac równiez w moich ukochanych Bieszczadach.
Będac przez 14 sierpniowych dni w Bieszczadach wielokrotnie korzystałem z WI-FI na stacji benzynowej w Cisnej i zaznaczam niejednokrotnie nie byłem sam.
Pewnego dnia przy stoliku siedziało cztery osoby korzystające z internetu.
I korzystanie z netu nie przeszkadzało w łażeniu po krzakach i bezdrożach,miałem czas i na włóczęgę po Biesach jak i na internet.
Jeszcze nie tak dawno sam miałem obiekcje teraz już ich nie mam.
Przypomina mnie to nie tak odległą w latach dyskusję o telefonach komórkowych.
Pozdrawiam

z lasu
24-08-2006, 08:40
i'm sorry. internet jeśli jest potrzebny jest i dostępny w Bieszczadach w kazdej miejscowości troszkę większej. lutowiska, czarna, górne, dolne ustrzyki, lesko, cisna, baligród pewne też, nad zalewem są, co tam jescze ... tam gdzie może być jakiś urząd jest i internet.