PDA

Zobacz pełną wersję : Cena busa



dorciapom
21-08-2006, 20:53
ile moze kosztowac bus z zagórz do wetliny i czy da sie targowac z busiarzem?:roll:

malo
21-08-2006, 20:59
Tu mam numery do busików (co prawda sprzed 2 lat, ale mozesz spróbować zatelefonować):
Bus 9-osobowy: tel: 606-320-255
Bus 15-ososbowy: tel: 600-053-694.
(Jesli zadzwonisz, to daj znac czy aktualne.)

szymekgd
21-08-2006, 21:04
pks-connex kosztuje 10zl (do konca sierpnia ulga handlowa 20%),a busik..z ustrzyk grn. do wetliny placilem 10zl:( i nie bylo mozliwosci negocjacji

nita
21-08-2006, 22:54
2 tygodnie temu za busik z Ustrzyk Górnych do Wetliny placilam 4 zł z powrotem też,a pan busiarz był dla nas bardzo miły

lucyna
22-08-2006, 17:25
Mówiąc wprost nie wiadomo na kogo trafisz. Dobra rada zawsze przed wejściem upewnij się dwukrotnie o cenę. Możesz się bowiem naciąć. Czasami za trasę Wetlina polańczyk można zapłacić 50 zł za dwie osoby.

Derty
23-08-2006, 17:06
Mówiąc wprost nie wiadomo na kogo trafisz.
Święta prawda... na trasie Cisna-UG pomyka busiarz, którego na roboczo nazwałem kapelusznikiem. Za nieco wyższe ceny jest obecny częściej na trasie, dłużej przed i po sezonie bywa, a więc czasem warto na cenę nie patrzeć zbyt krytycznym wzrokiem. Rzeczony 'kapelusznik' jeździ VW szaro-niebieskim, ubrany w kapeluch typu westernowego. Fajny gość...

Jadja
23-08-2006, 18:02
Kojaze tego pana, on jeszcze zna dokladnie pozostałych panów busiarzy doskonale sie orientuje, kto i gdzie jeżdzi..... dobre centrum busowych ifnormacji :))

yanuszka
31-08-2006, 00:03
"Pan Kapelusznik" - ależ się doczekał pseudo ;-) tylko z tym panem jest pewien problem, chodzi mianowicie o czas przejazdu.. jesli na przykład wsiądziesz w Wetlinie pod kościołem i chcesz do Ustrzyk, to pan ma zwyczaj, przy braku kompletu, zawracać na Stare Sioło, zagadując przy tym wszystkich napotkanych ludzi (niezależnie od kierunku w którym idą) czy nie chcą do Ustrzyk.. z reszta jak juz sie w końcu uda wyjechać z Wetliny, to zagaduje wszystkich na trasie Wetlina-Ustrzyki.. "troszeńkę" to wydłuża podróż:wink:

ale pan jest faktycznie ok, jeśli komus oczywiście nie przeszkadza nieco rubaszne poczucie humoru :wink: :wink:

w każdym bądź razie zwykle jest tak, że jak zobaczę tego Pana, to wiem, że to na pewno Bieszczady, że dobrze wysiadłam..

marekm
31-08-2006, 08:52
Święta prawda... na trasie Cisna-UG pomyka busiarz, którego na roboczo nazwałem kapelusznikiem. ....... Rzeczony 'kapelusznik' jeździ VW szaro-niebieskim, ubrany w kapeluch typu westernowego. Fajny gość...

..... ten " kapelusznik ", i mieszka w Wetlinie

Sz_mon
01-09-2006, 12:12
Hej!!!
W Lipcu jechałem busem na trasie Zagórz-Cisna i płaciłem 8zł.Busy czekają na pociągi z Gliwic,Gdyni,Warszawy ale jeżeli dostaniesz się do Zagórza innym pociągiem (np z Rzeszowa)i zbierzesz grupke chętnych to zawiezie Cię od ręki<sprawdzony sposób>
POZDRAWIAM8)