PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjecie



maa821
29-08-2006, 23:09
Witam
Mam prosbe - poszukuje zdjecia jakiegos szczytu Bieszczad. Wazne jest aby dalo sie na tym zdjeciu zaznaczyc kilka mozliwosci dojscia na dany szczyt. przekopalam juz chyba pol netu i jakos nie moge na nic takiego dobrego trafic. Czy nie ma moze ktos z was w swoich zasobach zdjecia ktore by sie do tego zabiegu nadawalo?
Bede mega wdzieczna za pomoc:)

Biały
30-08-2006, 08:10
Hej (tak w ogóle - to cześć Wszystkim! - bo to chyba mój pierwszy post na Forum, pomimo już całkiem długiego czytania :) ),

szukałaś za pomocą Google? Czasem jest niezawodne... Klika propozycji w linkach:

http://images.google.pl/images?q=tarnica&svnum=10&hl=pl&lr=&sa=G&imgsz=xxlarge
http://images.google.pl/images?svnum=10&hl=pl&lr=&imgsz=xxlarge&q=smerek&btnG=Szukaj
http://images.google.pl/images?svnum=10&hl=pl&lr=&imgsz=xxlarge&q=po%C5%82onina+wetli%C5%84ska&btnG=Szukaj

Tam masz ustawioną kategorię "duże" , ale jeśli nie potrzebujesz maksymalnych rozdzielczości to zmień na "wszystkie rozmiary" - wtedy więcej fotek się pokaże.

Pozdrowienia,
Marcin

człowiek z lasu
30-08-2006, 08:55
w internecie jest mnustwo dobrych zdjęć, ale skoro nie znalazłaś ...
może któreś z poniższych sięnada, jak tak to daj mi e-mail a prześlę większe.

maa821
30-08-2006, 09:30
Dzieki Wam za pomoc - oczywiscie ze korzystalam z google i widzialam juz te wszystkie zdjecia ijakos mi sie wydaje ze szukam czegos innego.Ale moze problem polega na tym ze sama dobrze nie wiem czego szukam i jestem zbyt wybredna.Chyba musze cos z tym zrobic:)
Czlowieku z lasu moze wykorzystalabym ktores z tych twoich fotek?Tylko jest jeszcze taka sprawa, ze musze naniesc drogi, ktorymi da sie gdzies wspiac na szczyty, a tu moge miec problem bo za dobrze nie wiem co jest czym na twoich zdjeciach. Wiec jesli bylbys tak uprzejmy...i cos podpowiedzial bedzie super.
Aha - i widze ze mieszkasz w ciekawym miejscu, wiec jeszcze o cos cie spytam. A moze masz taki plakat(zdjecie), ktore zazwyczaj stoja przed wyciagami narciarskimi. Wiesz, takie gdzie sa narysowane roznokolorowymi kreskami jak mozna zjezdzac.Bylby juz w ogole wypas:)
Pozdrawiam
Marta

maa821
30-08-2006, 09:31
Aha - a moze masz rownie dobre zdjecia ale w plenerze ziomym?Sorki jesli juz przesadzam z tymi prosbami.

Marta

człowiek z lasu
30-08-2006, 10:00
żaden problem. z zimy neistety nie mam zdjęć z wysokich bieszczadów.
na zdjęciach jest trasa z Tarnicy na Krzemień; Szeroki Wiercha i P. Caryńska w tle; widok z bukowego berda. jezeli chodzi o takie mapki wyciągowe to pewnie będą na www.ustrzyki-narty.pl (http://www.ustrzyki-narty.pl). a jak nie to mam taką tylko:

człowiek z lasu
30-08-2006, 10:01
z zimy to mam widoczki ustrzyckie tylko :-)

maa821
30-08-2006, 10:16
A nie masz czasem tego plakatu na zdjecie ale zrobionego "na wprost"?Bo mogloby byc dobre ale jak jest poda takim katem to chyba niestety nie bardzo moge je wykorzystac.
Marta

człowiek z lasu
30-08-2006, 10:20
takiego to nie mam, ale jak będę jechał w tamte rejony na rowerze to wpadnę i strzelę kilka fotek jak trzeba, pytanie tylko, czy to pilna sprawa? łątwiej mi będzie natomiast o zdjęcia szczytu wyciągu, gdyż mieszkam tuż pod nim po drugiej stronie i jestem w tamtym lesie przynajmniej raz na tydzień.

maa821
30-08-2006, 10:32
Szczerze powiedziawszy to dosc pilne - jakbys mogl pstryknac kilka fotek tego plakatu to byloby super. Zdjecie samego szczytu wyciagu to niestety m i sie nie przyda, gdyz najlepiej jakby bylo zimowe a teraz chyba jeszcze zimowego nie pstrykniesz:)Wiec bardzo dziekuje.
A w ogole to poglebiasz moja wiare z bezinteresownosc czlowieka;)

człowiek z lasu
30-08-2006, 10:47
dokładnie nie wiem kiedy będę przy dolnej stacji Laworty. Na Gromadzyń też może skoczę po drodze, ale będę pamiętał o zdjęciach. z zimy to mam przeróżne zdjęcia z wyciągu. takie narciarskie. jakby trzeba było dawaj maila :-) oto przykład:

sauronet
30-08-2006, 11:57
Mam jeszcze ciepłe zdjęcia, w tym - co cie chyba moze zainteresować - panoramy. jeżeli tak to daj znac na priva bo to sa zdjęcia o maks rozdzielczości i obawiam się, ze zawaliłbym stronę. Wysle i zobaczysz czy ci się cos nada

maa821
31-08-2006, 20:03
Wyslalam Ci maila na priva - i czekam na panoramki:)
Pozdro

sauronet
31-08-2006, 22:33
Wyslalam Ci maila na priva - i czekam na panoramki:)
Pozdro
Spoko jutro ci wyslę ;)

człowiek z lasu
01-09-2006, 23:43
hej, mam też zdjęcie z laworty robione co moją komórką coprawda, ale zawsze cóś :)