PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko



maa821
31-08-2006, 21:12
Witam - mam prosbe. postadam pewne zdjecie i chcialabym wiedziec dokladnie co na nim widac. Czy ktos moze mi pomoc? Dla ulatwienia konimikacji zaznaczylam na nim conieco - z gory przepraszam za oszpecenie fotki.

Piotr
31-08-2006, 21:35
Witam - mam prosbe. postadam pewne zdjecie i chcialabym wiedziec dokladnie co na nim widac.
Na prawo od "Caryńskiej": Krzemień, Kopa Bukowska, Halicz. Pomiędzy Krzemieniem i Kopa wystaje kawałek Bukowego Berda. Fota robiona z Ropsypańca.
Z tym ze to co masz napisane Caryńska, to Tarnica i kawałek Szerokiego Wierchu (Tarniczka). ja tu Caryńskiej nie widze, ale diabli wiedża.

człowiek z lasu
31-08-2006, 21:58
jak jużto tam hen hen hen kawałeczek moze widac caryńskiej ale może to też i dalej szeroki wierch, nie wiem do końca.

naive
31-08-2006, 22:51
jak jużto tam hen hen hen kawałeczek moze widac caryńskiej ale może to też i dalej szeroki wierch, nie wiem do końca.

Widac kawałek Caryńskiej na prawo od Szerokiego Wierchu, spreawdzałem na swoich zdjęciach robionych w lecie.

maa821
31-08-2006, 22:53
Zdjecie bylo podpisane(bo to nie ja je robilam)tak:panorama carynska po lewej a tranica na wprost. Wiec kto wie co jest czym?;)

Piotr
31-08-2006, 22:58
Zdjecie bylo podpisane(bo to nie ja je robilam)tak:panorama carynska po lewej a tranica na wprost. Wiec kto wie co jest czym?;)
No to przeciez masz napisane po kolei...
Tarnica jest pierwsza z lewej, potem Szeroki Wierch i ledwie na tym zdjęciu widoczny kawałek Caryńskiej a potem: Krzemień, Kopa Bukowska i Halicz.
Zaznaczyć może?...

maa821
31-08-2006, 23:09
Piotrze nie zlosc sie na mnie. Chce tylko miec pewnosc ze zaznacze dobrze b oto wazne. Jesli jeszcze starczy ci cierpliwosci to tylko zekrnij czy tak jest ok. A jesli juz ci nie starczy to i tak dzieki za pomoc

Jaro
31-08-2006, 23:15
To ci pomoze http://www.odkryjbieszczady.pl/index/galerie/panoramy/22.htm

maa821
31-08-2006, 23:17
Ooooo.Super!!I juz wszystko jasne. Ze tez sama na to nie wpadlam:)
Wielkie dzieki!